Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1155
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Michu »

X, czemu ty w ogole komentujesz takie rzeczy? Kazdy ma prawo wrzucic sobie takiego chara jak mu sie podoba, wiec stfu =].
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Fear »

X, bo to dla mnie jest niezrozumiałe. Czy to ma być wygląd osobisty, czy image scenowy niech wybierze ten kto wysyła charset, a jeśli Ci się on nie podoba to go nie importuj tam gdzie masz zamiar...
...w dodatku to mówisz coś o oku Master millera, a na to, że charset Rava to pingwin to już nie mówisz słowa, czyli mam rozumieć, że w Twoim przekonaniu Rave jest pingwinem tak? :O
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Foxer »

master miller, dałeś charset w złym rozmiarze. Nie da się z tym nic zrobić, a jak się zmniejszy to będą ubytki w jakości.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Noruj »

Obrazek

Nie wiem czy dobrze
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: X-Tech »

Co do charsetu Rave to jest to 100% Rave w Rave czyli osoby gadającej w kółko o linuks na stronach o rpgmaker i tak się ogólnie kojarzy każdemu kto ma częściej z nim styczność.

Co do reszty to realne karykatury sylwetek. Co do Micha charset w ogóle nie pasuje, bo nie ma z nim nic wspólnego ani fizycznie ani scenowo i zaczęło się od twojego chara za przeproszeniem wstawianie byle czego zamiast postaci odbieranej scenowo. Równie dobrze mogłeś dać tam za siebie pokemona i efekt był by taki sam czyli bez żadnego sensu, a więc szanse na użycie cię w grach nikłe bo tu po pierwsze utrzymujemy styl rtp...Spróbuj jakoś podpisać opisać się pod tego chara to może coś z tego będzie, bo ogólnie rozumiem charset złodzieja - czy jesteś w jakiś sposób złodziejem scenowym ? Nie bardzo cię jako złodzieja kojarzę...O takie właśnie coś chodzi dopasowanie cech charakterystycznych do chara, albo własna karykatura.


Co do Master Millera - to jeden wielki znak zapytania. Nie mam pojęcia dlaczego taki charset. Nie kojarzę za bardzo czegoś charakterystycznego w tym userze żeby taki kostium se wstawić. A chodzi o to, że im bardziej zbliżone do rzeczywistości tym prędzej może pojawić się jak człowiek w normalnej rzeczywistości w grze tj. bloki normalna rzeczywistość natomiast taki alegoryczny char jako obiekt żartu na temat tej charakterystyczności i wszystko pasuje. Nie wyobrażam sobie co nie postaci, która jest ubrana w piracki strój a żyje sobie w normalnym świecie, który zamierzamy parodiować. Rozumiecie. Zawsze jakaś szansa jest, ale w takich wypadkach jak Rave to lepiej żebyście przedstawili dlaczego i to raczej treściwie taki char, a nie inny jeśli ze względu że coś bardzo lubicie to was wykluczy z większości możliwych gierek, a włączy jedynie do takich, o których humor na temat, który prezentujecie zahaczy.

Noruj dobre !
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Powczan »

Mi to jednak troszke dłużej zajmie, żeby stworzyć takiego potwora jak ja trzeba kogoś na miarę ŻbiXa, a obiecałem sobie że już mu nie bd dupy zawracał.

A jeśli chodzi o wersje wirtualną, to normalne zrobienie Clouda na charas project bedzie zbyt proste i pospolite ^__^

P.S.
Wam też nie wyświetla się mój avek?
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Noruj »

Mhm. Nie wyświetla się.
Ja postarałem się jako tako odwzorować siebie z rzeczywistości : P
Obrazek
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Foxer »

Oto mój char. Zebra+wiadro+wygląd z reala+bonusik.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: master miller »

X bo jam jest Master Miller, postać z MGS. W avatarze mam Old Snake-a, a "ojcem-bratem"snake-a był Big Boss. To mniej-więcej jest Big Boss. Bez oka, siwy i moro :P

Jak się nie podoba to nie. Ja się pchać nie będę :x
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: X-Tech »

Super Wiadro - Wiadro. Dałeś siebie w postaci karykatura + przenośnia. O to chodzi. Dodajemy do listy. Master Miller lol no to to jest ojciec czy ktoś tam z gry, a nie ty. Bez sensu.
Noruj - udało ci się. Michu przydał by się Michu w wersji real, bo coś nie pasuje ten złodziej na Micha, ani trochę. Rave - przydał by się również Rave w wersji Real.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: master miller »

X-Tech: a co innego może się ze mną kojarzyć? Czekam na propozycje.

Proszę o pominięcie:
ignorant
cham
itp. epitetów :P
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1155
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Michu »

Nawet mi sie na ten absurd odpowiadac nie chce.

Nie ty jestes scena X i nie ty decydujesz co do kogo pasuje, jak kogo okresla itd. Jak bedziesz robil gre to po prostu nie uzyjesz tego chara, tak ciezko jest to pojac?
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: X-Tech »

Nie umiesz pojąć, że wszyscy wrzucają tu charsety samych siebie, a nie charsety czegoś tam, bo to nie wystawa charsetów kto ROBI ładniejszy, ale materiał na mini gry i filmy o nas samych + jak cię nie bawi idea to nie bierz udziału, a nie mi piszesz, że ja mam nie używać twojego charsetu.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 19:48 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: GameBoy »

bo to nie wystawa charsetów kto ROBI ładniejszy, ale materiał na mini gry i filmy o nas samych
Dlaczego tylko na tzw. scenie rpgmakera są megalomani (nie mylić z megamanami na NESa), którzy chcą tworzyć jakieś historyjki z sobą samym/kolegami z forum w roli głównej? Jakoś nie widziałem na innych forach np. graficznych, żeby ktoś chciał zrobić "scenowy" komiks o forumowiczach. Nawet na hbgames.org (dawne rmxp.org) takich inicjatyw nie ma.

Sparafrazuje znany cytat: "gry* byście robili, damnit!"

*Jako gry mam na myśli porządne produkcje, a nie jakieś na siłę śmieszne, głównie z pijackim humorem i ze "scenowiczami".
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Scenowicze w wersji charsetowej - Charsety nas samych

Post autor: Noruj »

Jak nigdy się nie zgadzam z X-techem to tutaj mu przyznaję rację.
To chodzi o to, że widzi się takiego chara i od razu mówi:
- O Michu.

To ma się kojarzyć z osobą.


gameboy:
Każdy robi to co chce, jeden chce filmiki scenowe to je robi. Jeden nie robi nic, a jeden robi wypaśne rpgi, albo krótkie minigry na konkurs. : P
Obrazek
ODPOWIEDZ