Galeria Map (Uwaga na zasady!)

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)

Re: Galeria Map

Postautor: kalafior » 06 sty 2011, 17:16

ajć, pełna zaje*****ść. jak dla mnie 10/10
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 06 sty 2011, 17:24

Yhm, jeśli pozostajemy przy rozplanowaniu obiektów i topografii terenu - świetna sprawa, aż chce się zwiedzać. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
CookieMonster
Kontakt:

Postautor: CookieMonster » 06 sty 2011, 17:52

Pełen profesjonalizm — rzeczywiście, aż chce się zwiedzać. <3 Nie wiem, ile czasu pracowałeś nad wioską, ale uwierz, ten trud się opłacił — bo to doprawdy prześliczne i w ogóle, pokazałeś klasę. Z tego niemal czuć na kilometr, że to wioska, mein dear, ot!
Nju, aż się wstydzę swoich zdolności mapperskich.
Dlatego z góry Cię ostrzegam — jeśli rzucisz projekt i w ogóle, wszystko, w cholerę, nie dając mi pochodzić po tej lokacji... znajdę Cię, w jakiejkolwiek, większej czy mniejszej, dziurze Polski mieszkasz.
Za każdym razem, gdy rzucasz projekt, umiera jeden jednorożec. Dlatego ich już nie ma na świecie. ;__;
— mój starszy brat, największy demotywator
Awatar użytkownika
Thieffer

Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Kontakt:

Postautor: Thieffer » 06 sty 2011, 18:43

O człowieku, idealne. Nie ma do czego się przyczepić. Ładnie wyglądają te wzgórza przy rzece po prawej stronie ;)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 06 sty 2011, 18:52

Umrzyłem X.X

Najładniejsza mapa na makera jaką widziałem 0.0
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Fehu

Postautor: Fehu » 06 sty 2011, 21:18

Take cover! Fehu the Grumbler approaches!

Mappingowe błędy, między innymi nachodzenie gołych skał na wodę, podobnie jak krzaków, a poza tym nagłe urwanie skał mające chyba sugerować niestrome zejście na plażę, ale w gruncie rzeczy wyglądające na urwane skały :'p
No i te drzewa i płotki z jakimiś dziwnymi, otaczającymi je białymi pikselami.

Ale ogólnie mapping godny pochwały :']
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Awatar użytkownika
Motoki

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 3); GRMA Code-Off Edycja VI (zwycięstwo)

Postautor: Motoki » 06 sty 2011, 23:23

Kurcze... całkiem niezłe :wink:

Jedyne co wpadło mi w oko to dziwnie ustawienie skrzynek w drugim domu na lewo do mostu.

Powodzenia i dalszych sukcesów
I coming up only to show you wrong ...
Colombos

Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Puchar Ligi Mapperów I (zwycięstwo)

Postautor: Colombos » 08 sty 2011, 16:32

Chciałbym wiedzieć, czy są to dobrze zrobione lasy, głównie chodzi o drzewa. Pewien pan twierdzi, że owszem, a ja jestem cienki, bo nie chcę zrobić na tym chipsecie mapy. Proszę o opinie.
http://img828.imageshack.us/img828/6606/metodanalas.png
http://img683.imageshack.us/img683/7346/wsiowalaska.jpg
Awatar użytkownika
Fehu

Postautor: Fehu » 08 sty 2011, 16:38

Zajezacnie, ale:
- na pierwszym skrinie polanki są zbyt puste, jak dla mnie
- na drugim skrinie z lewej dolnej grupy drzew wyżyna się ku górze coś dziwnego, co właściwie jest dość poważnym błędem mappingowym, jakiś prostokąt niepełnych drzew
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 08 sty 2011, 16:41

Najważniejsza wada - drzewa się ŹLE ZAPĘTLAJĄ.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Colombos

Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Puchar Ligi Mapperów I (zwycięstwo)

Postautor: Colombos » 08 sty 2011, 16:48

Dokładnie, chodzi mi głównie o zapętlanie drzew.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 08 sty 2011, 18:31

Znów muszę wtargnąć formalnie - przede wszystkim zwróćcie uwagę na zasady tematu w pierwszym poście, no i nie dawajcie tu map, które są zupełnie niedkończone, to nie śmietnik.

A poza tym - Colombos, Ty w ogóle jesteś autorem tych dwóch screenów? Ja nie rozumiem sytuacji, pytasz się czy dobrze posklejałeś elementy chipsetu, no bez przesady...
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
CookieMonster
Kontakt:

Postautor: CookieMonster » 09 sty 2011, 19:53

Obrazek
Epizodyczna, dosłownie ledwie znana w świecie wioska, stworzona specjalnie na łamach dość ważnego w grze epizodu, a przy tym pierwszych od dawna zabaw w mappingu. Dla mnie osobiście nie wyszło tak okropnie (przy moich zdolnościach~), niemniej — w przypadkach wszelkich błędów mappingowe w postaci nielogiczności czy złego wykorzystania elementu chipsetu, miło będzie posłuchać krytyki. :3
    I żeby pozbyć się wątpliwości u niektórych — tak, ta mapa to równe cztery zrzuty ekranu (wymiary: 40 x 30), nie jest to żaden wycinek czy co; zaś nie mogłam dać zrzutu z edytora, bo znaczna część mapy byłaby złożona z zdarzeń, sprawiając, że mało co można byłoby zauważyć. Ot, dziękuję, życzę miłego dnia i, ten teges, zachęcam każdego do podkreślania popełnionych przez Ciasteczkowego Potworka błędów.
Za każdym razem, gdy rzucasz projekt, umiera jeden jednorożec. Dlatego ich już nie ma na świecie. ;__;
— mój starszy brat, największy demotywator
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Która lokacja to syf ?

Postautor: X-Tech » 09 sty 2011, 22:47

http://img8.imageshack.us/img8/6603/wtfee.png

Zrobiłem las wraz z progiem. Miało się to stawać lasem. Nie jestem zadowolony z 1,2 za duży bajzel. W las wchodzi się pod południa na północ przez lokacje 1,2,3,4.
Zrobić od nowa 1,2 czy zostawić ? To ma być na przygodówkę.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)

Re: Galeria Map (Uwaga na zasady!)

Postautor: Foxer » 10 sty 2011, 13:11

@CookieMonster:
Co to wogóle za krawędzie skał tam są? Teren jakoś dziwnie falowany? Aż nielogicznie. Najwyższy domek jest jakby w pochyłym zagłębieniu :O Nie radzę kombinować z takimi rzeczami, bo źle to wygląda i można się pogubić. Poza tym domek na dole ma źle zrobiony dach. Wogóle to jest jakoś pusto i te domki takie niemrawe...

@AI:
Calkiem klimatyczne, przyczepilbym się do tego, że na pierwszym screenie drzewa rosną jakby na innych drzewach.
Załączniki
ciasteczkowamapa.PNG
mapka
ciasteczkowamapa.PNG (131.12 KiB) Przejrzano 807 razy
Zapraszam na irc: irc.irchighway.net kanał #rpgmaker
Last.fm: http://lastfm.pl/user/foxer13

Wróć do „Scena”