[Postacie Sceny] Twardy

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

[Postacie Sceny] Twardy

Post autor: Twardy »

O Rpg makerze dowiedziałem sie przypadkowo w wakacje roku 2002 od kumpla
z osiedla. Robiąc grę "Przygodę Krzyśka", nie mialem na myśli
wrzucić jej na internet bo była to gra robiona o kumplu z osiedla. Nawet nie wiedziałem ze istenie jakaś Polska strona o RM ( nie mialem wtedy internetu ). Wysłałem ją swoim kumplom z osiedla i
postanowiłem zrobić tak jak by kontnuacje "Przygodę Bartasa" ( o mnie ). Gdy
rodzice założyli mi stałe łącze postanowiłem dać coś od siebie na
strone, tymbardziej, że miałem dwa projekty na komputarze i
zaczynałem Drizzta. Najpierw w kwietniu 2003 wrzuciłem grę "Bitwa" żeby zobaczyć czy w ogóle ktoś tam się interesuje. Ku mojemu zdziwieniu krulik wrzucił ją zaraz na drugi dzien. Wtedy pomyślałem, ze wrzuce grę "Przygodę Bartasa", lecz zmienie ją, bo
część ludzi mogłaby nie zrozumieć jej osiedlowego sensu i przekształciłem ją w
"Leo w opałach". Jakoś dodałem jeszcze kilka bajerów na strone i
wkrótce ukazał się mój projekt Drizzt Do`Urden. Mogę sie pochwalić
ze gra okazała się wtedy dość sporym sukcesem, była nawet w gazetce Anakoreto redaktora gildi arnvinda bodajże. Wysokie noty recenzji makerowców takich jak wolfgangg czy kolin spodowały moje większe i chyba największe ( wtedy ) zainteresowanie sceną i wszystkim co związane z RPG Makerem. Niedługo później, DEM został Mistrzem Twierdzy i zaprosił mnie do redakcji. z Chęcią się zgodziłem. Dwa tygodnie później dostałem awans do Wielkiej Rady. Niestety, newsów z tamtego czasu nie ma, ponieważ chcąc wrzucić pierwszego newsa przypadkowo skasowałem dwa tygodnie newsów. I żyłem sobie tak na Twierdzy, forum i robiąc grę. Wkrótce poźniej z powodu nie działania Twierdzy przeniosłem sie do Staniora na Gildię, jednak po naprawie powróciłem do korzeni. Zajęty robieniem gry nie miałem zbyt dużo czasu na poświęcenie sie stronie. Jakoś w listopadzie odszedłem z Twierdzy, spowodowane to było lenistwem redakcji, brak jakiś niewiem, nowości, poprostu istna monotonia. Jednak wraz ze Staniorem powróciłem pół roku poźniej, choć powrót z mojej strony był dość krótki. Niezadowolenie z mojej strony spowodowane było tym, że Reptail nie dodał nas do Wielkiej Rady tylko do Rycerzy, więc szybko się zmyłem. Byłem jeszczę ze Staniorem, Demem w NSM czyli grupie przeciwko kolinowcom. Od tamtego czasu czyli jakos czerwca 2004, średnio zaczeły obchodzić mnie losy naszej sceny. ODwiedziałem strony i fora coraz rzadziej, rzadziej. Jednak miałem kilka moich ulubionych kumpli ze scney na gg choćby Stanior czy DEM z ktorymi mam dobry kontakt do dzis. Teraz od jakiegoś czasu ponownie wszystko zaczeło mnie interesować. Lecz stwierdzam, że to co było to już nie wróci.


Po czym mogliście mnie zapamiętać: gry ( drizzt do urden, przygoda krzyska, przygoda bartasa [ tudzież leo w opałach] , bitwa [ bitwa chyba zagineła na dobre ] ) redaktor Twierdzy i Gildii, Pokolenie Makerowców 2003, udzielanie sie na forum i czatach, Mp3 Staniora, RM WARS, nie pamietam nazwy ale Adams The Red tez pisał jakies opowiadania, Radio RPG MAKERa by Galcia w ktorym sam prowadzilem pare razy audycję.

Za błędy przepraszam. Pisałem to w dość szybkim tempie.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2010, 19:44 przez Twardy, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Heh, zainteresowanie kumpla z osiedla pewnie trwało krócej? :P
Edit: Albo może ów kumpel to Lord Tien\Dr Vril\lsdlm\arnvind? xD
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Twardy »

Moj kumpel w ogole nie udzielał sie na scenie. A musze przyznać ze też zrobił fajną gre, lecz już ją skasował.
ODPOWIEDZ