rpg maker 3 ps2

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nowy00
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2010, 13:02
Lokalizacja: Piła

rpg maker 3 ps2

Post autor: Nowy00 »

bawil sie ktos rpg maker 3 na ps2? pytam bo nie wiem czy warto kupic?ile zajmuje to na karcie pam miejsca?czy jest duzo grafik,muzyki itp?
Nowy
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: rpg maker 3 ps2

Post autor: Klonoa »

Zapewne dużo miejsca nie zajmuje na karcie i sam nie doradzam kupna makerów na konsole, jest to grzech firm że zrobiły na konsole dalsze programy dające możliwość tworzenia jakichś tam gierek.

Moje zdanie jest na "nie kupuj"
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Raptor J.
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:27

Re: rpg maker 3 ps2

Post autor: Raptor J. »

Klonoa pisze:jest to grzech firm że zrobiły na konsole dalsze programy dające możliwość tworzenia jakichś tam gierek.
yyyy?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: rpg maker 3 ps2

Post autor: Rave »

Klonoa pisze:jest to grzech firm że zrobiły na konsole dalsze programy dające możliwość tworzenia jakichś tam gierek.
Jest to grzech firm, że zrobiły na PC dalsze programy dające możliwość tworzenia jakichś tam gierek (RM, TGF/MMF, AGS, Game Maker, Stencyl, etc.). Taka sama wartość merytoryczna twojej wypowiedzi.

Ja też myślę że nie zajmie zbyt dużo miejsca, no ale nie wiem czy RM3 na playstation jest jeszcze sprzedawany (nie mówię o piratach), a jeśli tak to czy jest po angielsku (na PL wersję nie ma co liczyć), czy po japońsku, no i nie wiem jak 3 ale wersje na psx miały brak opcji importu zasobów (chociaż można było robić własne grafiki we wbudowanym edytorze).

//edit: A jeśli chcesz RM na konsole, to radzę rozejrzeć się za RM5 - pełne 3d.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: rpg maker 3 ps2

Post autor: Jazzwhisky »

Nie ma czegoś takiego jak RPG Maker 5, jest RPG Tsukūru 5, wydane po angielsku jako RM2, Nowy pyta o jego nastepcę - RM3, oczywiście po angielsku.

Co do sensu zakupu - prawdę prawi Klonoa, kupuj jeśli myślisz o zabawie, zabawie i tylko zabawie, jako platformę do tworzenia gier wybierz cokolwiek innego.

Co do reszty, poczytaj recki, poprzeglądaj screeny (http://www.gamefaqs.com/ps2/928496-rpg-maker-3), zajrzyj też sobie np. na stronę producenta/wydawcy czy wiki, chyba wystarczy. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ