-Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Rahim »

Mateusz SSJ8 pisze:Chciałbym zwrócić uwagę, że obecnie niektóre linki na samym początku tego wątku nie przenoszą tam, gdzie powinny przenosić, w związku z czym kvachu powinien je usunąć, albo chociaż walnąć je w spojlery.
Mateusz nikt tu upośledzony nie jest, i każdy to zauważył, nie ma sensu tego kasować. Niech zostaną chociaż linki po czymś co zniknęło ;d
i nie widzę spoilerowania wszystkiego co ci nie pasuje :wink:
Yoshu
Posty: 61
Rejestracja: 22 kwie 2006, 19:26

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Yoshu »

REX | 08-05-2003 06:50:37
Temat: trzymaæ kciuki!!
TreϾ: Siema!
nie powinno mnie tu byæ ale jestem , lecz nie z powodu makera. Chodzi tu o zwyk³¹ formalnoœæ, mianowicie ja, mert, krulik i wielu innych 16-latków pisaæ bêdzie dzisiaj pierwsz¹ czêœæ testu kompetencji, nie wiem jak oni ale ja dzisiaj mam czêœæ humanistyczn¹, jutro bede mia³ matematyczno-przyrodnicz¹. Trzymajcie za nas kciuki dzisiaj i jutro abyœmy jak najlepiej wypadli. Oki to wszystko papa

XD szkoda że już nikt nie wrzuca takich newsów.

Z resztą jak przeglądam te linki za pomocą http://archive.org/web/ (dlatego nie usuwajcie żadnych linków przypadkiem!) to jak się patrzy na niektóre z tych stron to aż człowiek się łapie za głowę o ilu rzeczach zapomniał. I tak swoją drogą fakt że niektórzy od parunastu lat w jakikolwiek sposób mają związek z RM to też wzbudza respekt mimo wszystko. Oczywiście respekt u tych pozostałych 5 osób XDDDD
;]
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Proszę o ospojlerowanie wygasłych linków (jako alternatywę dla ich usunięcia), żeby nikt w nie nie klikał, jak stron do nich nie ma. Ale po tym, co powiedziałeś, Yoshu, mogę twierdzić, że przydałoby się podpiąć pod http:/archive.org/web/, zamiast trzymać te wygasłe tak jak są, bo niektórych irytuje, jak chcą wejść na stronę,a tu taki zonk. A jak nie ma na WebArchive to albo w spojler, albo usunąć.
DUDEK
Posty: 12
Rejestracja: 24 sty 2010, 10:46

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: DUDEK »

No cześć.
WItam po latach :-)!
Muzeum dobrze prosperuje.

Jak ktoś chce wypytać o początki sceny RPG Makera to śmiało :-).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Rahim »

Patrzcie co znalazłem! :mrgreen:
http://i.imgur.com/yeMVKXP.png
Tak na pamiątkę. Uh, to był śliczny layout <3
Awatar użytkownika
ADI
Posty: 97
Rejestracja: 14 sie 2012, 15:59
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: ADI »

Ja na pamiątkę zostawiłem sobie sygnaturkę :D
Spoiler:
Jakbym poszperał, to i ja bym pewnie na dysku wynalazł jeszcze kilka :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Rahim »

O Matko <3 Ja gdzieś nadal mam szablon forum Opactwa RM pod SMF 2 ^^" Trzymam na pamiątkę, i zdaje się że Rave chyba bazę danych ma starą.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Dragon Kamillo »

A mnie zawsze dziwi skąd wzieło się to Opactwo - The Game. GreyInvidia się tak napracował (własne graficzki i w ogóle to on chyba to coś robił) jak od razu było wiadomo że forum padnie i wszystko stracone. Ale z jednym trzeba się zgodzić był tam fajny klimacik.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Rahim »

Ja bym się cieszył jak by Gospoda była w takich kolorach jak Opactwo, moje ulubione mieszanki kolorystyczne <3 Biały kolor jest smutny, i zbyt poważnie oficjalny, ale mniejsza... Gra się wzięła z tego iż była wspólnym projektem, miała zmobilizować userów, każdy miał wymyślić jakiś jej etap.
Forum było fajne, bo Raszek spełniał widzimisie, i pracował nad wszelakimi wodotryskami, by tylko dogodzić userom, niestety wszystko roził ręcznie, czasem coś pomagał Rave, Vius logo odpicował, ale szczerze? Teraz nigdy bym się nie podjął stworzenia takiego forum, jeśli miało by nie mieć przyszłości, mam za mało chęci, czasu i sił + lenistwo ;)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: -Muzeum Polskiej Sceny RPG Makera-

Post autor: Michu »

Ostrzegam - to nie temat o Opactwie RM. Dalszy offtopic będzie brutalnie dezintegrowany.
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Post autor: BH Daimaouji »

Jazzwhisky pisze:http://www.gamemasters.cba.pl/rpg2003.html - tajemnicza strona Bethrezena i Gokufana. Nie tylko o RM.
O jak słodko, mój rip Great saiyamana z Buu's fury ^^
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ