[Postacie Sceny] LopikoL

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
N.U.E.R.H.A
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwie 2007, 16:41

[Postacie Sceny] LopikoL

Post autor: N.U.E.R.H.A »

...

Szczerze to nie pamiętam kiedy to było. Na początku był Savior Knight. Fajna giereczka, od razu mi się spodobała. Pisało coś o RPG Makerze. Super, internetu jeszcz nie miałem więc popytałem kumpli. Dostałem na płytce angielską wersję RPG Maker 2000 by Don Miguel (SIC SIC SIC !!!). Polskich znaków brak, ruskie za to były. pfff. Moim oparciem w poznawaniu rm był właśnie savior knight. Otworzyłem go w rm i wychwyciłem podstawowe zasady działania - przełączniki itede. Później założono mi neta. Odnalazłem parę stronek. Światynia RM, Twierdza, Gildia... lajt. Wbiłem się na forum Maniaka, gdzie lamiąc nieprzeciętnie uczyłem sie zasad bytowania na forum. Spamer i plusjedynowiec był ze mnie nieprzeciętny. Było parę kłótni. Na początku był to tylko Kolin. A ja głupi dawałem sięzawsze sprowokować. Później była kłótnia z jakimś delikatesem i z samym maniakiem. koniec końców bana miałem dostać razem z kolinem. Jednak tylko ja dostałem bana. Na wierzch wyszedł debilizm Maniaka. Później pamiętam cosik że rozwaliła sięscena na kilka for (forumów ?) dyskusyjnych. Siedziałem na gospodzie, choć głównie na oazie. nieiwele pamiętam z tego okresu. Pamiętam jednak, że to było forum, na które wchodziłem z chęcią, gdyż zawsze można było sobie o czymś pogawiędzić, popisać i w ogole elo było. Ekipa moderatorów i adminów z Ravenem na czele pilnowała porządku i wszyscy byli zadowoleni(?).

Jakoś później dostałem się na Twierdzę i dostarczałem zasobów, które są tam cały czas.

Później pamiętam, że sie oderwałem na jakieś pół roku i dopiero niedawno powróciłem. W tym czasie jednak nie bumelowałem (za bardzo), gdyż od 24 lipca 2006 tworzyłem zaczątki gry The City, nad którą ciągle pracuję.

Obecnie jestem tu, gdzie jestem i już.

period.
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Zapewne, gdyby nie "Savior knight", polska scena RM wyglądałaby beeee!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Savior Knight - The savior of Polish RM community! xD
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

No a jednak ożyłes ^_____^ chociaż się pewnie nie znamy xD
Hej lubie placki.
N.U.E.R.H.A
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwie 2007, 16:41

Post autor: N.U.E.R.H.A »

ożyłem, ożyłem ^.^

a poznamy się, poznamy.

narf !
ODPOWIEDZ