Zjazd Tworców Gier 2012

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Fanotherpg »

Gdzie: Poznań
Kiedy: 28-30 Września
Co to: V Edycja corocznego spotkania wszystkich z wszystkimi z polskiego gamedevu w najbardziej niekonwencjonalnej i personalnej formie z możliwych.
Co specjalnego: Jesteśmy na Poznań Game Arena? Bierzemy udział w proteście? A to tylko początek!

http://zjazdtworcowgier.pl

Jak zwykle z chęcią odpowiem na wszelkie pytania. A z roku na rok coraz więcej uczestników RPG Makera bierze udział w evencie. W zeszłym roku nan dodatek to oni zgarnęli wszystkie 3 pierwsze miejsce w naszym compo!
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Fanotherpg »

UWAGA:

Z przyczyn niezależnych od organizatorów (ani ZTG, ani PGA) termin PGA został przesunięty na termin późniejszy 26-28 Października 2012. Czego się obawialiśmy i parę razy wspomnieliśmy na stronie wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za te komplikacje - oficjalne informacje na stronach ZTG i PGA pojawią się w terminie późniejszym.

Bylibyśmy wdzięczni za weryfikację czy jesteście osiągalni w nowym terminie, pomimo waszych wcześniejszych deklaracji.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

Bylibyśmy wdzięczni za weryfikację czy jesteście osiągalni w nowym terminie, pomimo waszych wcześniejszych deklaracji.
Wikend to wikend, więc będę. Dwa lata temu w mniej więcej tym samym terminie odbywały się targi HOBBY w których też uczestniczyłem, i problemów nie miałem z dojazdem jak i powrotem (i to tego samego dnia). Ciekawi mnie tylko sprawa noclegu. Ogółem różne placówki są tanie, poza właśnie czasem, kiedy odbywają się Targi. Może znów niech tradycji stanie się zadość i będziemy nocować w akademiku jakimś (Foxer - jak tam w Politechnice sytuacja, czo? :mrgreen: )?
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Michu »

No, ten wrzesien to mi w ogóle nie pasował, ale w październiku będę na pewno, zwłaszcza że mam rzut kamieniem =]
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Noruj »

Postanowiłem sobie, że będę, ale raczej jako bierny słuchacz. Co prawda w październiku będę mieszkał w innym mieście, jeszcze dalej położonym pod Poznania, ale chętnie odwiedzę sobie to miasto, bo kiedyś sporo tam jeździłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Sabikku »

Bede

I macie być też, wszyscy ;-).
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Fanotherpg »

Cieszę się że community RPG Makera jest coraz aktywniejsze, rok temu wasz wykład zebrał pozytywne opinie więc liczę na coś podobnego w tym roku.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 12:33 przez Fanotherpg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Foxer »

Będę na pewno ;). Miło będzie spotkać wreszcie całą ekipę. Akurat studiuję w Poznaniu, więc nie będzie problemów z dojazdem.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

Foxer pisze:Będę na pewno ;). Miło będzie spotkać wreszcie całą ekipę. Akurat studiuję w Poznaniu, więc nie będzie problemów z dojazdem.
A dałoby się u was w akademikach przekimać w październiku, czy nie za bardzo?
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Fanotherpg
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2009, 23:46

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Fanotherpg »

Preki, ja swoich ludzi nie zostawiam na ludzie, wypruje sobie flaki, ale jakiś nocleg dla jakiejś niewielkiej grupy załatwie. Niestety przy targach szybko rozchodzą się jakiekolwiek sensowne miejscówki.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Foxer »

Myślę, że byłyby miejsca w Domu Studenckim nr 1, obok Politechniki Poznańskiej. Tylko trzeba zadzwonić i się dowiedzieć wcześniej. Więcej informacji tutaj: http://www.hstl.put.poznan.pl/. To jest jakieś 20 minut od targów, łatwy dojazd tramwajem. Dodatkowo bliskość sklepów i fajna atmosfera (ławeczki, grille, bar). Gorąco zachęcam :P
Awatar użytkownika
Ayene

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 49
Rejestracja: 11 mar 2011, 11:08

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Ayene »

Będę.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

http://schroniskohanka.com/cennik/

Odnośnie noclegu - jeden z moich kolegów znalazł niejakie Schronisko Hanka. Jak można wyczytać z cennika, ceny bardzo atrakcyjne, choć samo Schronisko jest położone nieco z dala od centrum. Choć i to nie powinno stanowić problemu, gdyż bilety okresowe MPK Poznań są bardzo tanie, jak na miasto tej wielkości (Foxer może potwierdzić :wink: ).
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

ACHTUNG, ACHTUNG!

Wejściówka na ZTG kosztuje 12 zł, płatna przy wejściu, tak więc nie babrajcie się w swoim Alpę Gold czy innym banku w przelewy :mrgreen:

Noclegęłe -> http://rpg.cs.put.poznan.pl/dokumenty/Hostele.pdf , do wyboru do koloru, przy czym ja od siebie polecam także ten z postu powyżej.

To cóż... do zobaczenia za dwa tygodnie najpewniej :-)
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Super Vegeta »

Też się wybieram, ale dotrę najpewniej dopiero w sobotę z rana, bo akurat tak się składa, że w piątek moje liceum organizuje zjazd absolwentów z racji XX-lecia istnienia. :)
ODPOWIEDZ