Zjazd Tworców Gier 2012

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Sabikku »

PGA gówno, na ZtG kilka bardzo fajnych prelek

Poszliśmy na piwo z ultimą i było spoko, ale ekipa tsukuru jeszcze mniejsza, niż rok temu - źle, bardzo źle
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

Ważne że był Foxer :-P
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Foxer »

PGA rzeczywiście poniżej oczekiwań. Myślałem, że będzie więcej gier a było pełno pierdół typu sprzęt i wielki sklep z koszulkami. Źle zagospodarowany teren. Całą jedną halę dostał Techland - stało parę komputerów i budka z przekąskami. Za to w drugiej wszystko było tak ściśnięte, że nie dało się przejść. ZTG w miarę w porządku, chociaż nie powinienem się zbytnio wypowiadać bo byłem tylko na dwóch prelekcjach. Naprawdę szkoda było wydawać kasę, by wejść drugiego dnia na targi (bilety były jednorazowe). Spotkanie scenowe w pizzerii za to fajne :P
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: GameBoy »

Cholera, mam nadzieję, że w przyszłym roku sesja poprawkowa nie przeszkodzi mi w wyjeździe.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Preki »

Obrazek
BTW kamera Imperium Gier uchwyciła mnie w momencie jak ziewałem na wykładzie twórcy Angry Birds :-P
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: Zjazd Tworców Gier 2012

Post autor: Foxer »

Są jakieś fotki ze zjazdu? Widziałem sporo fotografów, a nie widzę, żeby ktokolwiek coś opublikował...
ODPOWIEDZ