Moje Forum

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
MakerOwiec
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2013, 13:50

Moje Forum

Post autor: MakerOwiec »

Witam.Chciałbym wam pokazać moje forum o nazwie: Zostań Makerowcem.
W sumie to nie wiem,czemu tak nazwałem te forum XD
Ono jest dla...hmmm...makerowców? Na początku chciałem,żeby to forum było dla początkujących,ale tak sobie pomyślałem,że może... ;-)
A więc proszę,link!

http://zostanmakerowcem.jun.pl/

Piszcie co sądzicie.
I'm a Horrorman!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Moje Forum

Post autor: Rahim »

Po pierwsze dział "Scena" A po drugie nikt po za tobą tam nie wchodzi XD
Po co zakładać nowe forum jak i na tych mało kto ma czas by siedzieć, Gospoda i ultima wystarczą, a i jeszcze sekta, tzn. Titek xD

Przeniesiony!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Moje Forum

Post autor: Noruj »

O ile pamiętam to już Twoje drugie forum, szalejesz.
Jeśli już oferujesz coś to postaraj się, żeby wyglądało to atrakcyjnie... Mnogość działów poraża.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Moje Forum

Post autor: Jazzwhisky »

Noruj pisze:O ile pamiętam to już Twoje drugie forum, szalejesz.
Do rekordzistów jeszcze mu daleko. ;)))

@MakerOwiec - widziałem ponad setkę polskich boardów o RM, więc mógłbym tu przysolić przydługim kazaniem o tym jak to marnujesz czas swój i odwiedzających ten temat, ale w końcu wszystkim nam chodzi o zabawę, prawda?
Anyway, osądzając, z doświadczenia wiem, że stawianie phpBB wywołuje u niektórych niezły dopływ endorfin, tylko wiesz, jak ktoś się wygłupia to potem ludzie biorą go za... ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moje Forum

Post autor: Twardy »

Rahim pisze:Gospoda i ultima wystarczą
ultime juz mogłeś sobie darować ;p tak czy siak, nowe forum- faktycznie szkoda czasu.
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
pakitos
Posty: 151
Rejestracja: 26 sie 2009, 08:15
Lokalizacja: kraina sera

Re: Moje Forum

Post autor: pakitos »

Zakładam że forum za kilka dni już upadnie.
co
Awatar użytkownika
MakerOwiec
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2013, 13:50

Re: Moje Forum

Post autor: MakerOwiec »

A nie upadło ;-) (Na razie)
I dodano charactersy mojego autorstwa.
I'm a Horrorman!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Moje Forum

Post autor: Rahim »

Jak juz coś dodajesz to jakieś info, bo nawet nie pisze do jakiego to makera *-*
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Moje Forum

Post autor: Michu »

Posprzątane. Panowie - trochę kultury.

Forum to nie miejsce na swobodne rozmowy - jednolinijkowe wypowiedzi nadają się na chat/gg, a nie tutaj. Jeśli Wasza wypowiedź polega jedynie na obśmianiu inicjatywy MakerOwca - dajcie sobie spokój.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Moje Forum

Post autor: Rahim »

Michu to wytłumacz mi jak ludzie z forum mają odebrać to że gość pisze na ultimie że liczą się dla niego wejścia na forum a nie ile osób tam jest i co tam jest, później przychodzi na gospodę zakłada po 3 takie same tematy by więcej osób to zauważyło i weszło na to forum. Później myśli że każdy bd go odbierał na poważnie? Nie sądzę, sam pomyśl co o tym sądzisz, najlepsze w tym jest to że gość nie daje za wygraną specjalnie porusza ten temat by było więcej wejść tym samym prowokując nas. Później wpadasz ty, nas uciszysz i na dzień kolejny znowu to samo, i co tak bd się bawić codziennie? Moim zdaniem temat powinien być zamknięty, wszyscy dobrze wiemy że w dzisiejszym niżu zainteresowania makerem to forum nie ma szans.
Chce się podzielić swoją twórczością i wiedzą, zapraszamy do działów w Gospodzie. Enter, Yyy... Amen*
Zablokowany