Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
GreyInvidia

Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 2)
Posty: 114
Rejestracja: 30 wrz 2013, 01:08

Re: Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Post autor: GreyInvidia »

Co do 'dekonspiracji' Townlore, to jedynie wystarczyłoby zmienić opis gry na treść pliku tekstowego, wykasować wszystkie komentarze i zamknąć temat. Generalnie grę znaleźć można też na innych stronach (rpgmaker.net czy gamejolt), ale wg. historii zawartej w grze, autor tekstu wrzucił grę w sieć. Z tego też tytułu gra generalnie ma prawo istnieć w sieci oficjalnie (jako chamski viral), jednocześnie będąc creepypastą. To jest co prawda moje zdanie tho.

Zawsze mogę posłać maila do redakcji CDA z prośbą zamieszczenia 'gierki' na ich płycie XD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Post autor: Rave »

tiberium pisze:
Rave pisze:
Rahim pisze:I co im zaprezentujesz?
Wrota Arkany czy inne Dawnville.
oraz Parallel Worlds, Agnosco można prędzej zaprezentować niż jakiś tam pierwszy niewinny projekt :]
PW nie wymieniałem celowo. bo autor jest jak by to powiedzieć... niedostępny a z CDA pewnie by musieli mieć zgodę TiTka, wiecie sprawy prawne itd. A Dawnville jest lepsze niż nie jedna gra zagraniczna. Grałem w RMówki z CDA i w porównaniu do Dawnville... No powiedzmy że co poniektóre nie wystąpiły u Angiusa tylko dlatego ze są zagraniczne.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Post autor: McLaren »

Moja gra w CDA ? Było by to coś Hubertov :) I tak już dzięki Tobie robię kolejną grę, po GF miałem takiego doła... dzięki Twojej recenzji na Gońcu postanowiłem tworzyć dalej :)
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Post autor: Hubertov »

McLaren pisze:Moja gra w CDA ? Było by to coś Hubertov :) I tak już dzięki Tobie robię kolejną grę, po GF miałem takiego doła... dzięki Twojej recenzji na Gońcu postanowiłem tworzyć dalej :)
Motyw jest taki, że stosunek popularności Wallyego do ilości wydanych gier o tej tematyce jest dobry (mało słyszałem o grach z Wallym). Także gra się wyróżnia.

Fajnie, że wątek się ruszył :)
GreyInvidia pisze:Zawsze mogę posłać maila do redakcji CDA z prośbą zamieszczenia 'gierki' na ich płycie XD
Jestem na tak. W szczególności teraz mamy dobry czas na taką creepypastową gierkę, ponieważ zbliża się 1 kwiecień. A o ile czytam odpowiedzi na listy to CDA humor ma i pewnie daliby się namówić na wkręcenie czytelników z horror grą :)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Cudze Promujecie a swojego nie znacie!

Post autor: Crashykk »

Rave, jejku, dzieki za docenienie mojej gry. To milo, szczegolnie, ze komentarzy na jej temat pojawilo sie niewiele w porownaniu do innych tytulow. :)
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ