Charas Project ma PROBLEMY

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Charas Project ma PROBLEMY

Postautor: X-Tech » 24 lut 2014, 14:46

Charas Project ma problemy. Wyłączają download zasobów, bo serwer notuje terabajty poboru dziennego XD Czy ktoś pobrał wszystkie zasoby z charas project i ma je na jakimś sendzie ? XD

http://www.charas-project.net/forum/ind ... opic=28934
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Re: Charas Project ma PROBLEMY

Postautor: AkiNebula_e » 24 lut 2014, 15:13

Spokojnie, Alex przeniosl sie na wlasny VPS. Konto na tym durnym hostingu zostalo zamkniete i poki co pomykaja na wlasna reke. To jakas sciema, ponad 4TB dziennie. TO jest kosmos, z jego obliczen wynika ,ze to fizycznie nie mozliwe.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 24 lut 2014, 18:58

Nigdy nie lubiłem tego syfu jakim jest charas project i jego "zasoby", chociaż stwierdzam, że wśród tych śmieci można znaleźć prawdziwe perełki. Tylko, że takie wygrzebywanie zajmuje naprawdę kupę czasu.

Z tego co wiem do graficzek itp. dostaniesz się przez ten link (i ze strony głównej) - http://charas-project.net/resources.php?lang=en

Ktoś by musiał być bardzo zapalony aby wszystko to ściągnąć.
BH Daimaouji

Postautor: BH Daimaouji » 24 lut 2014, 20:44

Spoiler:

Tyle tylko powiem
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Attack of the Saiyans +16
DBZ Fusion world (gra o fuzjach, "mapy" by Dae) +7

Wróć do „Scena”