Polskie gry pokemonowe

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Shadi
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2012, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Polskie gry pokemonowe

Post autor: Shadi »

Witajcie. Poszukuję polskich gier o tematyce pokemonów stworzonych w rpg makerze. Chcę je w jakiś sposób ocalić od zupełnego zaginięcia i uczynić je interesującym materiałem dla nowych odwiedzających dział rpg maker i inne na forum Pokemon Polska, którego od przedwczoraj jestem moderatorem. Tam już powstał analogiczny temat. Możecie zobaczyć co już tam jest. Nie ma się czym chwalić, ale piszę to, aby to co tutaj powiedzmy wypiszecie, nie powtarzało się z tym, co już jest.
http://pokemonpl.net/index.php?showtopic=43665
Natomiast z tej racji, że póki co nie uzyskałem żadnego odezwu, nawet w postaci skomentowania inicjatywy, a także dlatego, że będąc głośniejszym pomysł ma większe szanse powodzenia, założyłem tutaj ten wątek.
Czego poszukuje napisałem już w pierwszym akapicie. Żeby być konkretniejszym, przytoczę trochę tytułów gier, które doczekały się krótszych lub dłuższych wersji (dem/czasem fulli):
- Pokemon Saturn Version
- Pokemon Orange Islands
- Pokemon In The Unknown Dimension
- Pokemon Firefall: 2
- Pokemon Time Edition
- Pokemon Elements
- Pokemon Shadow
- Pokemon Crystal Rain
- Pokemon Paradise
- Pokemon Might Stones
- Pokemon Brown
- Pokemon History of Manaphy
- Pokemon Silver Nights
- Pokemon Gloomy Force
- Pokemon Xena Version
Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2014, 15:42 przez Shadi, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Polskie gry pokemonowe

Post autor: Rahim »

Proponuje to podczepić w temacie na forum Mews News, nawet sam się tym mogę zająć, z linkami do poszczególnych gier, dać jakieś opisy i zrzuty ekranu.
Co do samego tematu to polskich produkcji po za tą niepełną Marcusa i moimi nie posiadam.
Ściągnij Demo Pokemon Masters, powinno tu gdzieś być na forum i dołącz (mojej produkcji).
Posiadam kupę gier o tematyce pokemon z rm, ale zagranicznych niestety...
EDIT: Ups... nie ma tematu na forum, zapomniałem że chyba takowy nawet nie istniał, ale Pokemon Masters mam tu: https://app.box.com/s/lfocl0sqhwzq1fp5w3l8
Shadi
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2012, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polskie gry pokemonowe

Post autor: Shadi »

Póki co (od założenia tematu) udało mi się odnaleźć Saturna i Crystal Raina. Pierwszego na jakimś warezie, a drugiego na 4shared. Za twoje demko też dziękuję, Rahim.
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Polskie gry pokemonowe

Post autor: X-Tech »

Grałem w zagraniczne gry z tego tematu zrobione w rpgmaker, ale tylko trochę. Kilka było bardzo dobrych, ale nie pamiętam tytułów. Na forum jeden z twórców tworzy grę w tej tematyce.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Polskie gry pokemonowe

Post autor: Rave »

Pokemon Marcos. Ja też mam w planach gierkę o tematyce poków, ale to dopiero jak skończę obecne projekty.
ODPOWIEDZ