Powrót RMXP w glorii i chwale

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Re: Powrót RMXP w glorii i chwale

Postautor: GameBoy » 02 kwie 2014, 09:37

Koszta utrzymania serwera rozłożone na cały rok to kilkanaście złotych miesięcznie, tyle jestem w stanie wysupłać z kieszeni.

Kushi może i odszedł z forum, ale np. taki Bill Gates odszedł z Microsoftu, mimo tego, że własnoręcznie założył tę firmę. =)
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special (zwycięstwo)

Postautor: Kleo » 02 kwie 2014, 09:54

GameBoy, Ty tak na poważnie? Bo, nawet pomijając wszystko inne, z tą glorią i chwałą to na razie wychodzi co najwyżej średnio.
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 02 kwie 2014, 11:35

Moim zdaniem lepiej by rmxp odżyło niż Game Bytesy i tym podobne, bo tak to się skupia na nowym forum, a tak to 150 innych założą Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 02 kwie 2014, 12:44

GameBoy pisze:np. taki Bill Gates odszedł z Microsoftu
Teraz już wiadomo, że to fake, Bill nigdzie nie odszedł, to że zrezygnował w tym roku z funkcji przewodniczącego zarządu nie oznacza opuszczenia firmy. ^_^

edit-dół
W sumie racja.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 02 kwie 2014, 16:11

Ach, myślałem, że on odszedł z firmy w ogóle, i nie w tym roku, a już dosyć dawno, gdy szefem został Steve Balmer..

Zresztą idąc dalej analogią zrezygnowania z funkcji przewodniczącego zarządu - Kushi nadal ma konto na RMXP z uprawnieniami większymi niż zwykły użytkownik. =)

Poza tym miałeś nie dekonspirować. :<

Cały ten temat to oczywiście (mniej lub bardziej udany) żart z okazji 1 kwietnia. Możecie teraz odetchnąć z ulgą.

PS. Nie miałem pojęcia jak łatwo wymyśla się takie kłamstwa. =)
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Lyserg1260

Postautor: Lyserg1260 » 02 kwie 2014, 16:34

Tak suchy ten kawał jak ta fota:
Spoiler:
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 02 kwie 2014, 18:27

GameBoy pisze:
Cały ten temat to oczywiście (mniej lub bardziej udany) żart z okazji 1 kwietnia. Możecie teraz odetchnąć z ulgą.

Dla mnie całe rmxp.pl od początku istnienia jest jak 1szy kwietnia.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 02 kwie 2014, 22:00

Oj jak fajno, oj jak dobrze, że to tylko żart XD.

Powrót, czy tam tworzenie nowego forum jest bezsensowne, bo i tak świeciło by pustkami - nie ma nas aż tak dużo żeby się jeszcze rozwalać po 56 forach.

RMXP dobrze że jest zarchiwizowane, jest to ogromna baza materiałów i skryptów do tej wersji makera, gry niestety w większości były dla mnie słabe.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 05 kwie 2014, 13:24

Fajny żart, szkoda, że nie ogarniałem wtedy tsukuru jakoś bardzo, bo bym się dołączył do trollowania.
GB już znam tyle czasu i wiem w jaki sposób pisze, że wystarczył mi tytuł, żeby wiedzieć, że to żart. :P
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Pinker

Postautor: Pinker » 09 cze 2014, 19:42

X-Tech pisze:Dla mnie całe rmxp.pl od początku istnienia jest jak 1szy kwietnia.

To tak jak dla mnie, kiedy uznali mnie za multi konto X-techa, bo skrytykowałem jakiś projekt jednego z moderatorów(nie pamiętam), a zrobiłem to bynajmniej obraźliwie - i dostałem bana. :D Na ultima to samo - ban za multi konto X-tech, absurd... - i mimo, że to było bodajże z 2 lata temu, kiedy byłem dość niedojrzały- to osoby mnie banujące również zbytnio nie ogarniały. Co wyjaśnia to, że teraz obecnie tsukuru się jakoś trzyma, ale widzę, że zainteresowanie rpg makerem spada. Ja się interesowałem, ale X-tech ostudził perfekcyjnie mój zapał, więc odpuściłem sobie "pisanie książki(scenariusza)" . :D

Wróć do „Scena”