RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: GameBoy »

Tiery sięgają €76, ostatni zawiera w sobie MV i 2x DLC (€10 każdy).
I wszystko z poprzednich tierów.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Rave »

Ekhart pisze:https://www.bundlestars.com/en/bundle/u ... c7b5c2e3f5

Spory bundle zawierający m.in. różne wersje RPG Makera (wliczając MV). Tiery sięgają €76, ostatni zawiera w sobie MV i 2x DLC (€10 każdy). Ogólnie wygląda na "meh", ale jeśli ktoś chciałby kupić sobie MV, to chyba z tego bundla najlepiej wyjdzie na tym ;)
Ja kupię bundla dla AppGameKit. Ze swojej strony czekam aż MV będzie w jakiejś normalnej cenie, bo €76 nie mam na stanie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Jazzwhisky »

http://store.steampowered.com/search/?snr=1_5_9__12&term=rpg+maker

Kolejna wyprzedaż, z chyba najlepszą okazją na RMXP.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Ekhart »

I 2k3. -80%, €4 kosztuje
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Caesum »

Wow, Rpg Maker XP za 5 euro. Akurat gdy sobie myślałem, że fajnie by było zrobić jakąś krótką gierkę w wolnym czasie. Nie uruchamiałem rma od wieków, ale gdy tylko to zobaczyłem, zaraz kupiłem. Szkoda, że rm2k3 nie jest trochę tańsze, to bym i to od razu kupił, ale może lepiej zaczekam na następną okazję.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: tiberium »

Caesum pisze:Szkoda, że rm2k3 nie jest trochę tańsze, to bym i to od razu kupił, ale może lepiej zaczekam na następną okazję.
Ekhart pisze:I 2k3. -80%, €4 kosztuje
20zł, za drogo XD
Programy praktycznie za darmo, a Polacy dalej niezadowoleni. Jak ktoś może to niech bierze, ja tam zostaje przy wersji PL :wink:
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Rave »

Ja tam tylko kupowałem kiedy kupowałem "dla spokoju sumienia", wolę użytkować wersję polską.
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Caesum »

tiberium pisze:
Caesum pisze:Szkoda, że rm2k3 nie jest trochę tańsze, to bym i to od razu kupił, ale może lepiej zaczekam na następną okazję.
Ekhart pisze:I 2k3. -80%, €4 kosztuje
20zł, za drogo XD
Programy praktycznie za darmo, a Polacy dalej niezadowoleni. Jak ktoś może to niech bierze, ja tam zostaje przy wersji PL :wink:
Nie Polacy tylko student, który musi zbierać na praktyki wykopaliskowe. Do tego jeszcze w okresie wydatków na prezenty. Jakoś nie widzi mi się płacenie za program, który za darmo mogę ściągnąć z sieci, a z którego de facto ostatnio czynnie korzystałem w 2010 roku. Do RMXP jeszcze mam jakiś sentyment, ale rm2k3 może poczekać.

Temat: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!
Korzysta kto i jak chce, żadnych wojenek okołopirackich w temacie, please.
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Amelanduil »

Żadne tłumaczenie że student, ja też studiuję i jakoś na DLC''ki do Ace'a mnie było stać :P
Caesum pisze:Jakoś nie widzi mi się płacenie za program, który za darmo mogę ściągnąć z sieci
Eh, this is why we can't have nice things... lekko krew człowieka zalewa jak się takie rzeczy czyta, ale cóż, to nie temat na to.
Ciekawi mnie ile przyjdzie nam czekać na jakieś sensowne zniżki na MV, bo bardzo mnie kusi na nim popracować.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Michu »

Uwaga, Panowie! Jeśli pociągnięcie dalej temat stać mnie/nie stać mnie, będę przeprowadzał czystki niezależnie od świątecznego nastroju.

ONTOPIC: Dla mnie 4 eurasy za 2k3 to cena wymarzona, dzisiaj kupuję.
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: BeVoo »

4€ za 2k3 to prawie darmo! Mało tego, z tego co widzę jest tańszy od 2k! Ba, nawet XP jest tańszy od 2000 XD
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Michu »

2k3 i XP kupiłem łącznie za 35 zł, no hej!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Dragon Kamillo »

2k nie kupowałeś?
Ja makera XP mam od dawna, a do 2k/3 mam (niewykorzystane) klucze na HB, póki co nie wprowadzam ich do sreama, bo mam cichą nadzieję że jednak 2k ukarze się na RMweb i obie wersje będą w miarę aktualizowane (już 3 miesiące od aktualizacji 1.11 na sreamie, a na RMweb nic się nie zmieniło). Są już zresztą 3 wersje czemu aktualizacja jest opóźniona (większe zmiany na stronie - wersja cherrego z przed 2 miesięcy, opóźnienie z Tokio z nałożeniem DRM - z przed miesiąca i ze świąt jako że RM2k/3 ma być zupełnie na oficjalnej stronie niewspierany - oby jednak nie). Możliwe że jak będę miał jakąś luźną 100 to zakupię też XP na RMweb, mam serdecznie dość tego całego pokaszanionego systemu zwanego steam.
Ale się rozpisałem, a miałem tylko napisać, że okazja jest OK, jeśli ktoś chce mieć licencję to jest to świetna okazja, więc brać.

Z okazji tego ostatniego powodu aż wczoraj se obrazek skleciłem:
Obrazek
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Caesum »

Nie wytrzymałem, 2k3 też kupiłem. :( Miałem być silny i nie wydawać już więcej kasy na steamie, bo już trochę wydałem, ale taka okazja drugi raz szybko się nie trafi.

EDIT: wersja steamowa 2k3 jest aktualizowana przez Cherry? WOW! Ktoś wie, czy będą dodane tam opcje z DynRPG?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Post autor: Rave »

Nie wiem, zapytaj się Cherry'ego.
ODPOWIEDZ