RPG Maker - Okazje, Promocje i Wyprzedaże!

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Rave »

@Dragon, tylko wiesz, twierdzówka Ace'a jest bazowana na wersji japońskiej, więc komentarze są po Japońsku (w głównych skryptach).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Rahim »

X-Tech pisze:Chce tego VX za 1dolar.
JA TEŻ! :mrgreen: Zzieleniałem z wrażenia, kurde, takie wyprzedaże... =)
Awatar użytkownika
Szhival
Posty: 109
Rejestracja: 21 kwie 2009, 21:03

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Szhival »

Hah, widze ze mnie koledzy do newsa ubiegli xP

Niechy zyje Humble!
Obrazek
Repensum est Canicula
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Rahim »

Jak się z tego kupuje/ bądź pobiera darmowe materiały?
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Kleo »

Powiedzcie mi, bo jakoś nie wiem. Czy jak kupię sobie taką paczuszkę, to mogę się nią z kimś podzielić? To znaczy zostawić sobie gry, a makery oddać, bo w sumie są mi na nic. Widziałam, że na dole jest opcja gift code, ale chyba dotyczy całego zakupu. Proszę, niech mi ktoś zorientowany (jeśli tu taki jest:) wyjaśni, jak to funkcjonuje. Tak bardziej konkretnie, to jestem zainteresowana głównie grą Skyborn, grałam kiedyś w demo i było na tyle obiecujące, że mam chęć na więcej.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Rahim »

Tak :d Wydaje mi się że tak, po prostu kupujesz to na kogoś koncie tej strony, ktoś daje ci gry, a temu komuś zostaje maker z licencją...
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: GameBoy »

Kleo, możesz oddawać pojedyncze klucze:
Obrazek
Widzisz te ikonki z prawej strony? Można przez nie sprawić komuś prezent. Obdarowywana osoba musi mieć konto Steam.

http://support.humblebundle.com/custome ... steam-keys
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: X-Tech »

tiberium pisze:Świetna oferta! Jak komuś kod wystarczy i będzie szczęśliwy, no to .
Ace za 1$, co to jest 1$ ?!? 4zł? 5zł? Śmiech na sali.

XP za 6$. Też ładna cena.
X-Tech pisze:XP nie chce bo śmierdzi i laguje.

Wymień Pieca XD
Mam wymieniać pieca na 10 rdzeniowego, żeby na zdarzeniach zrobić grę, która i tak nie będzie działać tak płynnie jak na jednordzeniowym celeronie i makerze 2k3. Ja na tym nie mam zamiaru robić gier.

JAk ja mogę kupić tego Ace ZA 1DOLARA. DAAJCIE MI JAKIŚ NAMIAR PLIZ. ACE MI SIĘ PODOBA.

Może ktoś kupił więcej i odsprzeda mi kod ? Piszta. Pliz.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Soul »

Serio, nie rozumiem twojej krucjaty przeciwko RM XP X-Tech xD Wyświetlanie tam bez przerwy 20 obrazków nie lagowało mi zupełnie, a jeden obrazek w Ciemności Zombika na moim komputerze powodował lagi :P Możliwe, że to twój komputer ma jakieś specyficzne problemy z XP.

Zawsze Jazz może zakupić kilkanaście sztuk Makera VX Ace i rozdać wszystkim zdobywcom podium startującym w kolejnych GF o ile się odbędą xDD Będzie lepsza nagroda niż wiedźmińskie puzzle.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Jazzwhisky »

Ok Panowie i Kleo, razem z kvachem (naszym awaryjnym adminem forum) i (edit) Ekhartem (viewtopic.php?f=4&t=4518) zrobiliśmy chamską zrzutę na 20 podstawowych zestawów (RMVXA, DLC, Skyborn...), które chętnie rozdzielimy między najbardziej potrzebujących/aktywnych/zasłużonych/zdolnych etc. itp. userów GRMA. =)

Na razie proszę o zgłoszenia via PM aktywnych zwycięzców konkursów organizowanych na forum - czyli tych, którzy postowali w tym roku i mają jakąkolwiek ikonkę konkursową w profilu oraz (edit) wszystkich autorów Pełnych Wersji lub Dem, które startowały w GF2013 (traktujcie to jako dodatkową, zasłużoną nagrodę!). Pamiętajcie, że do wykorzystania kodów niezbędny jest konto+klient Steam, a softem chcemy przede wszystkim zasilić tych, którzy mają problem z płatnością za zestaw i/lub chcą twórczo korzystać z RMVXA w przyszłości.

Jeśli po pierwszym rzucie pomiędzy zwycięzców konkursów zostanie nam jeszcze trochę linków, to będę przyjmował dalsze zgłoszenia, ew. zorganizujemy po latach jakąś małą konkursową imprezę. =]

edit
Wszystkich chętnych, którzy nie są laureatami naszych konkursów, a wciąż pozostają aktywnymi użytkownikami boardu - proszę o cierpliwość, przynajmniej do poniedziałku. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: kvachu »

X-Tech pisze: Mam wymieniać pieca na 10 rdzeniowego, żeby na zdarzeniach zrobić grę, która i tak nie będzie działać tak płynnie jak na jednordzeniowym celeronie i makerze 2k3. Ja na tym nie mam zamiaru robić gier.
Więc zamiast zmieniać komputer, zmień (a raczej spróbuj) software. Nie myślałeś by spróbować sił np. ze Stencylem? RM jest bardziej dla fanów RPG.

A co do tematu to faktycznie śmieszna oferta i grzechem byłoby nie skorzystać. Brawo dla Ekhart za wypatrzenie tego.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Dragon Kamillo »

Mi już kolega załatwił całą paczkę za te 40 złotych więc już to mam. XD Dobrze, że akurat mam trochę pieniędzy.

To znaczy nie do końca no mam problem z tym zasranym steamem, coś nie chce ze mną współpracować. XD Ale jak tylko to uda mi się zrobić to będzie fajnie. Czyżby mieli problem z obsługą "ó" w haśle?

X-Tech ze zdarzeniami w ACE (komendy) możesz mieć podobne problemy jak w XP - w cale nie powrócono wszystkich z 2k3, za co ode mnie mają wielkiego kopa w dupa + to ą. Ale dla RM XP + innych rzeczy (To the moon) się opłacało XD. A lepszej okazji to już nigdy nie będzie.

Rave to podmień wszystkie skrypty oprócz Vocab itp.
Awatar użytkownika
Gorn5
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2013, 12:49
Lokalizacja: Toruń

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Gorn5 »

Jazzwhisky pisze:Ok Panowie i Kleo, razem z kvachem zrobiliśmy chamską zrzutę na 20 podstawowych zestawów (RMVXA, DLS, Skyborn...), które chętnie rozdzielimy między najbardziej potrzebujących/aktywnych/zasłużonych/zdolnych etc. itp. userów GRMA. =)

Na razie proszę o zgłoszenia via PM aktywnych zwycięzców konkursów organizowanych na forum - czyli tych, którzy postowali w tym roku i mają jakąkolwiek ikonkę konkursową w profilu (traktujcie to jako dodatkową, zasłużoną nagrodę!). Pamiętajcie, że do wykorzystania kodów niezbędny jest konto+klient Steam, a softem chcemy przede wszystkim zasilić tych, którzy mają problem z płatnością za zestaw i/lub chcą twórczo korzystać z RMVXA w przyszłości.

Dodam, że jestem trochę zielony, więc szczególnie o wyrozumiałość (i potwierdzenie, że wszystko działa) proszę pierwszego śmiałka, który otrzyma gift URL. Jeśli po pierwszym rzucie pomiędzy zwycięzców konkursów zostanie nam jeszcze trochę linków, to będę przyjmował dalsze zgłoszenia, ew. zorganizujemy po latach jakąś małą konkursową imprezę. =]

Miło, że robicie taki ukłon w stronę graczy.
Mi by się przydał, taki Maker VX Ace, ale niestety nie stać mnie, a tym bardziej moich rodziców, nawet za tak drobne pieniądze. Wiem, że rozdajecie tylko dla użytkowników z osiągnięciami, ale gdyby został wam na uboczu, choć jeden... bardzo bym prosił.
Jeśli nie, nie obrażę się. :)
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 74
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Hyster »

Heh, jak tylko znalazłem to na Humble Bundle odkopałem stare hasło, żeby was o tym poinformować, ale za późno :D

Zarąbista okazja. Brać :)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace od $1 w Humble Weekly, RMXP od $6

Post autor: Noruj »

Do tego zestawu VXace jest dołączona fajna gra Sweet Lily Dreams, kolejna gra z cyklu kolorowe sny, ale przyjemnie się w to gra, więc kolejny powód, żeby nabyć, albo napisać do Jazza.

Drugiej gry jeszcze nie sprawdzałem, ale Kleo coś przebąkiwała, że demo było fajne, więc... : )
Obrazek
ODPOWIEDZ