Wywiad z Dyktatorem.

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Wywiad z Dyktatorem.

Post autor: Rave »

Rahim pisze:Reptila, bo szczerze ciągle są prezentowane wersje wszystkich tylko nie właśnie jego.
Nikt nie prezentuje jego wersji, bo takowej wersji nima. Jak rep chce żeby była jego wersja to niech się tu zarejestruje i napisze albo w newsie na Twierdzy, wtedy będzie można o jego wersji pisać bo będzie przedstawiona przez zainteresowanego.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Wywiad z Dyktatorem.

Post autor: Rahim »

Myślę Rave że Tiberium czy też ja sam znamy wersję Reptila, bo bezpodstawnie byśmy się nie wypowiadali. Wystarczy go zapytać na emailu, gg czy chacie Twierdzy, to nie boli =)
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wywiad z Dyktatorem.

Post autor: Gokufan »

CrasheR pisze:Aż wstyd się przyznać, że na scenie jestem od końca 2010, a o tej osobie pierwszy raz słyszę/czytam :shock:
W sumie to nic dziwnego skoro jedyne, co mnie interesowało w polskiej scenie to "tu i teraz", jakoś nigdy nie zagłębiałem się w to, co kto z kim, o kim i jak kiedyś, bo i po co? :roll:
Wiele nie straciłeś, ja pojawiłem się ok. 2005/2006 roku i jedyne z czym kojarzę Staniora to takie wywiady/wspominki itp. Czytając ten "wywiad" miałem niezłe Deja Vu, odnoszę wrażenie że kilka lat temu widziałem dokładnie to samo :lol: .

P.S. Jezu... dołączyłem do redakcji TA ponad 7 lat temu... KIEDY TO BYŁO, kiedy to minęło! :) Kiedy pisałem pierwszego newsa miałem 12 lat :lol:
Yoshu
Posty: 61
Rejestracja: 22 kwie 2006, 19:26

Re: Wywiad z Dyktatorem.

Post autor: Yoshu »


OMG XD

Ja mam największy żal do staniora o to co się stało z tym forum które założył DE swego czasu(to gdzie za pisanie postów nabijało się kolejne lvl-e), a jeżeli chodzi o te całe nakręcanie sceny i jej spajanie, to według mnie więcej zrobili tacy ludzie jak Summoner swoim pierwszym kanałem na irc-u(gdzie jednak trochę osób się przewijało) niż stanior ze swoimi mp3, śmieszniejsze i tak były dragomirowie odjazdy widoczne w poście jazzwhiskiego XD. Szkoda że niektóre z tych osób(DE, Summoner, Kolin[:D] itp.) już się nie udzielają tutaj, ale też trudno się dziwić. Ja patrząc na to wszystko z boku widzę że jest bardzo podobnie jak było wtedy, i ten cały sentyment staniora to tylko osobiste odczucie, wydaje mi się tylko że teraz jest trochę mniej osób niż wtedy, co do Reptile-a to zawsze mnie śmieszył jego sposób bycia i porozumiewania się, ale gdyby nie on to wydaje mi się że nie ma żadnej opcji żeby twierdza dalej istniała, to że on tam wszystkim kieruje to nijako gwarant tego że ta strona będzie jaka będzie, ale będzie.

Zresztą sam pamiętam że stanior w tamtych czasach oszukał mnie i dizziego pare razy, już nawet nie mam pojęcia o co chodziło ale generalnie stanior zrobił dla tej sceny tyle samo niczego jak ja albo jeszcze mniej, także nie żal mi go, niech zdycha (XD)
;]
ODPOWIEDZ