Czy oni wrócą!!!

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Czy oni wrócą!!!

Post autor: PInroz »

Siema Wszystkim!

Dzi postanowiłem założyć taki temat filozoficzny. Już tłumaczę. Wiele znanych nam osób przestało uczęszczać na forum tsukuru, z różnych przyczyn, często dla nas nieznanych powodów. Mimo to zastanawia mnie CZY ONI WRÓCĄ!!!
Noruj
Dobrze wiemy że tworzy grę Jasna Strona Asgun i zastanawiam się czy on zrobił sobie odpoczynek od Makera, czy może już go porzucił. Tego nie wiem, mam nadzieje że jeszcze o nim usłyszymy.
ravenone
Cytując: Ogłasza się co następuje - kończę powoli swoją radosną, scenową twórczość. Czyli to prawda ravenone przestał już tworzyć, lecz dlaczego nie odwiedza już tsukuru :?: Wiem że może mieć swoje codzienne sprawy, rodzina, praca itp. lecz fajnie by było znów ujrzeć go na forum.

Znacie jeszcze jakieś osoby które już od bardzo dawna nie widujemy na forum. Jeżeli tak to napiszcie kogo chcielibyście znów ujrzeć na forum i czy jest chociaż cień szansy że jeszcze o nich usłyszymy :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: CZY ONI WRÓCĄ!!!

Post autor: Amelanduil »

A Lunatera to nikogo nie obchodzi, czy wróci :/
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: CZY ONI WRÓCĄ!!!

Post autor: Athanor »

Dodałbym jeszcze, czy wrócą moje pieniądze z komunii. PS: Amel, ja tęsknie.

A tak na serio to mam nadzieję, że jeszcze parę razy wbiją i coś napiszą, nie sadzę, by odchodzili na zawsze, usunięcie takiej roli w swym życiu.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: CZY ONI WRÓCĄ!!!

Post autor: Powczan »

Przecież wiadomo, że Lunanigdy :c

Zaraz Jazz zarzuci statystykami z panelu admina, ilu użytkowników od dawna tu nie zaglądało. Coś czuję, że lista byłaby spora :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: CZY ONI WRÓCĄ!!!

Post autor: Jazzwhisky »

Tematy dotyczące osób zamykamy na forum szybko, jak widać nie bez powodu. Naprawdę postaci, które można wspominać, idą w setki (dosłownie), fajnie gdy niektórzy wracają, ale jeszcze fajniej gdy aktywni userzy zajmują się tym, co mamy tu i teraz. :)
Na forum jest temat powitań i pożegnań, zdecydowanie nie widzę sensu tworzenia jego różnorakich kopii na potrzeby wspominek i personalnych dywagacji. Jeśli macie konkrety, to zawsze możecie napisać bezpośrednio PM lub maila, może dowiecie się co i jak z pierwszej ręki.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany