Tak, wiem, trudno

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Tak, wiem, trudno

Post autor: Twardy »

Wiem Panowie, ze tego typu zakładane tematy nie są zbyt lubiane, ale skoro juz wpadne sobie raz po raz zobaczyć co słychać w moim ulubionym świecie RPG MAKER za którym bede wiecznie tęsknił, to pozwole sobie założyć temat, na który mam ochotę. Otóż zawsze starałem się dostosowywać do regulaminu forum, tak dziś uniknę tego i mam nadzieje, ze tylko i wyłącznie zostanie to odebrane pozytywnie! Otóż chciałem się dowiedzieć co u Was słychać bo bardzo się stęskniłem za waszymi mordami! Pozdrooooooo!!11!!!!!1!1
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Tak, wiem, trudno

Post autor: Adrap »

Stara bieda
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Tak, wiem, trudno

Post autor: Rave »

Jak tak tęsknisz waćpanie, to czemu nowej gry nie zrobisz? Nie musi być długa...
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Tak, wiem, trudno

Post autor: Preki »

Zagrałbym w kolejną grę w stylu Przygody Bartasa, serio. Darzę ją sentymentem, fajnie by było popykać w coś tak luzackiego znowu.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tak, wiem, trudno

Post autor: Twardy »

Tez bym pyknał hahahaha boje sie, ze gdybym miał wiecej wolnego czasu i zrobiłbym cos pdoobnego, albo przygode bartasa 2, to nie byłoby po 15 latach takie smieszne :D
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Tak, wiem, trudno

Post autor: Rave »

Jesteś Twardy, dasz se radę. To jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina.
Zablokowany