Strona 1 z 1

Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 12:02
autor: Twardy
Uwaga mnie tu teraz. Z pewnością wielu nie pamięta, bądz wielu tak- otóż ładne pare lat temu istniała fajna osoba sceny DEM. DEM to była barwna postać Sceny RM znana głównie z żartów na forum, komediowych gierek Counter and Thunderbot oraz Teleporterzy jak i z tego, że był redaktorem Twierdzy oraz przez jakiś czas jej mistrzem. Mogę się pochwalić, że to dzięki Demowi dość szybko awansowałem z rycerzy do wielkiej rady na Twierdzy ( nie wiem jakie to dzis ma znaczenei, wtedy dla mnie miało to duze ). No, ale do sedna. Z DEMem dość długo utrzymywałem stosunki ponieważ razem mielismy kanały youtuberskie, moje w pewnym momencie dość dobrze stalo QSKI- filmy łącznie około 8 milionów wyswietlen. Zaś DEM do dziś prężnie nagrywa swoje pierdółki i jest w świecie YT w Polsce dość znany. I dzis wchodze na fejsbuka, zeby przeskrolować sobie a tu proszę. DEM we własnej osobie w reklamie SAMSUNG z Grzegorzem Krychowiakiem!

https://youtu.be/a9lX1rbJiQo

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 13:52
autor: Preki
No i to chyba jest jedyna osoba se sceny, która jakoś się wybiła do szeroko pojętego mainstreamu, chyba że o kimś nie wiem.

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 16:25
autor: Jazzwhisky
To była kwestia czasu, lata ostrej działalności i aktualny klimat sprzyjają takim rezultatom. :)

Co do szerokiego mainstreamu - to zależy co przez to rozumiesz, trzeba pamietać, że aktywność DEMa jest specyficzna. Poza nim jest całkiem sporo osób, które działają ostro w swojej dziedzinie (bo rozumiem, że nie mówimy tu o wybiciu tylko w branży gier), odniosły sukcesy, ale niekoniecznie świecą twarzą, dowcipem, czy pojawiają się na YT.

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 18:13
autor: Rave
Twardy, masz może linka do kanału DEM-a? Bo raczej go nie kojarzę z działalności poza-RM.

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 18:31
autor: GameBoy
Dem to jest znany przede wszystkim z komiksów.

http://demland.info/

Oprócz niego ze sceny to np. Flaczek (ten od śnieg song) śpiewa teraz w zespole, nie jest on jakiś znany, ale grają w miarę regularnie i powoli budują popularność.

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 18:56
autor: BeVoo
Ja kiedyś na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier podszedłem do stoiska Dema, przybiłem z nim piątkę i powiedziałem, że kojarzę go jeszcze z czasów Oazy. Zapewniłem, że 'jeszcze scena nie zginęła' i że pozdrawiam go razem z obecną sceną RPGMakerowców ;)

Re: Ludzie ze sceny

: 31 sty 2017, 23:24
autor: Twardy