Minecraftowy serwer Gospody

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Klonoa »

Jakim cudem przeoczylem ten temat? Przy okazji.. mody nie instalowaly sie samodzielnie na dedykowanych serwerach? Nie przypominam sobie zeby za wczesniejszych wersji wchodzac na zmodyfikowany serwer kazdy odwiedzajacy musial miec mody serwera.

Oczywiscie dla lokalnego serwera zakladanego przez jedna osobe.. trza bylo miec wtedy.
Less Less Arte
Obrazek
Usunięty

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Usunięty »

Jak są tylko pluginy to gracz nie musi ich wgrywać, ale jak są wgrane modyfikacje to trzeba je zainstalować samemu.
Dorion nie kupił gotowego serwera. Mamy wykupiony VPS, a na nim zrobiony serwer od zera.
Modyfikacje można bardzo prosto wgrać, ale jeśli będzie z tym problem to proszę napisać.
Pozdrawia support xD
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Adrap »

A gra ktoś tam jeszcze? Bo co wchodzę w porach wieczornych to ani widu ani słychu (dosłownie!).
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Dr.Man »

Ja gram, ale aktualnie za bardzo czasu nie mam, dzisiaj wieczorem będę grał :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Ekhart »

Ja też gram, i też różnie. Teraz akurat bardziej popołudniami, bo pracuję na rano. Czasami na odwrót. Ale ogólnie to jestem :p
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: PInroz »

Enter, a nie myśleliście z Dorionem by na ten serwer stworzyć jakieś mini gierki np. Bedwarsy, Skaywarsy itp. Lub stworzyć specjalne mapy fabularne wzorowane na grach z RPG Makera. Już sobie to wyobrażam Kejbyl wersja Minecraft :-D Swoją jednak drogą trzeba się na tym znać, chociaż pomysł jest moim zdaniem niezły, żeby coś takiego wprowadzić na serwer, może wtedy przyciągnie on większe grono zainteresowanych. :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: Usunięty »

Dajesz te swoje pomysły, ale jakoś nie grasz z nami. Wbijaj. Masz wszystko napisane co i jak robić.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Minecraftowy serwer Gospody

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Dajesz te swoje pomysły, ale jakoś nie grasz z nami. Wbijaj.
Na razie nie mogę :cry: Szybkość internetu nie pozwala mi pobrać wersji 1.10, a jak internet dostaje przyspieszenia to i tak nie wystarczy by zainstalować tę wersję na kompie. Wiem co mówię kiedyś pobrałem wersję 1.09 i do tej pory nie mogę jej wgrać :cry:
EnterVPL pisze:Masz wszystko napisane co i jak robić.
I na pewno wbiję na serwer, jednak nie w tej chwili :roll: A co do koncepcji które podałem, ciekawi mnie czy zostaną one zrealizowane :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ