Co stało się ze stroną TiTka ?

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2013, 08:12

Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: freddy »

Witajcie. Ostatnio naszła mnie taka jedna myśl. Co stało się ze stroną TiTka ? Za moich czasów (2009 - 2012) to forum jeszcze jakoś działało, wiele osób tam wchodziło, poznałem tam wielu znajomych ... Ale nagle wszyscy przestali na to wchodzić, myślę że ma to związek z tym że TiTek jeszcze od dziewięciu lat nie wydał Parallel Worlds 2. Wiecie może co stało się z tamtym gościem że słuch po nim zaginął ? Czy dalej tworzy on grę ?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: Soul »

Nie, nie tworzy. TiTek po uzyskaniu jakiegoś awansu w pracy nie miał już czasu na tworzenie. Wiem, że był jeszcze pare lat temu ze strony TiTka pomysł co by wydać PW2 jako demo, ale widać nie wypaliło. Z powodu braku aktywności ze strony TiTka, NIC nie widział powodu do naprawienia błędów strony i tak to się skończyło.
Awatar użytkownika
Vodun
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2010, 22:08

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: Vodun »

Strona TiTek była zebrana wokół twórcy 4 gier (Trylogii Czasoprzestrzeni i Parallel Worlds), niestety kiedy przestał tworzyć to raczej nie było powodów by siedzieć tam dalej. Szkoda, atmosfera była dość toksyczna i głupia ale była swojska :]

Mogę powiedzieć, ABSOLUTNIE NIE UZYSKAŁEM TEJ INFORMACJI Z JAKIEGOKOLWIEK ŹRÓDŁA, że słuch o TiTku zaginął.

Zapadł pewnie na chorobę która może zniszczyć każdego człowieka, każdy projekt i każdą pasję.
Życie.

To chyba tyle w tym temacie :P
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2013, 08:12

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: freddy »

Jak to dobrze zobaczyć, że przynajmniej jedna osoba z tamtego forum jeszcze żyje, w dodatku moderator. A atmosfera na forum była szczególnie interesująca, głównie dzięki mnie i Rafcikowi. Trzeba się jakoś z TiTkiem skontaktować, by wreszcie skończył grę.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: Rave »

Albo opublikował to co ma ze źródłami żeby jakiś fan PW (wiem, że tacy są) mógł skończyć.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2013, 08:12

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: freddy »

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem napisania książki pod tytułem Parallel Worlds 2 w wersji pdf. Mam już pewien zarys fabuły i notatki, ale potrzebuję na to zgody TiTka. Wysłałem do niego dzisiaj maila, jednak wątpię czy on go w ogóle przeczyta. Jeżeli ktoś ma z nim jakiś kontakt, to prosiłbym o powiadomienie go o moim pomyśle.
Non omnis moriar
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

Post autor: Dragon Kamillo »

Jeśli ma wyjść tak jak tu: viewtopic.php?f=27&t=3334 - to lepiej sobie daruj... Ale jakby CyCek się zgodził, to powodzenia, może PW nie jest moją ulubioną grą z RM, ale fabułę ma całkiem nie złą i pewnie druga część pod tym względem też miała być bardzo dobra, ale tego już się nie dowiemy. Odradzam w tym grzebać, ale jak się uparłeś i zrobisz to na prawdę dobrze to powodzenia - tym bardziej, że piszesz to sam od zera.
ODPOWIEDZ