Strona 1 z 1

Co stało się ze stroną TiTka ?

: 14 sty 2018, 14:37
autor: freddy
Witajcie. Ostatnio naszła mnie taka jedna myśl. Co stało się ze stroną TiTka ? Za moich czasów (2009 - 2012) to forum jeszcze jakoś działało, wiele osób tam wchodziło, poznałem tam wielu znajomych ... Ale nagle wszyscy przestali na to wchodzić, myślę że ma to związek z tym że TiTek jeszcze od dziewięciu lat nie wydał Parallel Worlds 2. Wiecie może co stało się z tamtym gościem że słuch po nim zaginął ? Czy dalej tworzy on grę ?

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 16 sty 2018, 13:04
autor: Soul
Nie, nie tworzy. TiTek po uzyskaniu jakiegoś awansu w pracy nie miał już czasu na tworzenie. Wiem, że był jeszcze pare lat temu ze strony TiTka pomysł co by wydać PW2 jako demo, ale widać nie wypaliło. Z powodu braku aktywności ze strony TiTka, NIC nie widział powodu do naprawienia błędów strony i tak to się skończyło.

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 20 sty 2018, 23:27
autor: Vodun
Strona TiTek była zebrana wokół twórcy 4 gier (Trylogii Czasoprzestrzeni i Parallel Worlds), niestety kiedy przestał tworzyć to raczej nie było powodów by siedzieć tam dalej. Szkoda, atmosfera była dość toksyczna i głupia ale była swojska :]

Mogę powiedzieć, ABSOLUTNIE NIE UZYSKAŁEM TEJ INFORMACJI Z JAKIEGOKOLWIEK ŹRÓDŁA, że słuch o TiTku zaginął.

Zapadł pewnie na chorobę która może zniszczyć każdego człowieka, każdy projekt i każdą pasję.
Życie.

To chyba tyle w tym temacie :P

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 25 sty 2018, 10:51
autor: freddy
Jak to dobrze zobaczyć, że przynajmniej jedna osoba z tamtego forum jeszcze żyje, w dodatku moderator. A atmosfera na forum była szczególnie interesująca, głównie dzięki mnie i Rafcikowi. Trzeba się jakoś z TiTkiem skontaktować, by wreszcie skończył grę.

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 26 sty 2018, 19:41
autor: Rave
Albo opublikował to co ma ze źródłami żeby jakiś fan PW (wiem, że tacy są) mógł skończyć.

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 04 mar 2018, 16:24
autor: freddy
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem napisania książki pod tytułem Parallel Worlds 2 w wersji pdf. Mam już pewien zarys fabuły i notatki, ale potrzebuję na to zgody TiTka. Wysłałem do niego dzisiaj maila, jednak wątpię czy on go w ogóle przeczyta. Jeżeli ktoś ma z nim jakiś kontakt, to prosiłbym o powiadomienie go o moim pomyśle.

Re: Co stało się ze stroną TiTka ?

: 04 mar 2018, 16:58
autor: Dragon Kamillo
Jeśli ma wyjść tak jak tu: viewtopic.php?f=27&t=3334 - to lepiej sobie daruj... Ale jakby CyCek się zgodził, to powodzenia, może PW nie jest moją ulubioną grą z RM, ale fabułę ma całkiem nie złą i pewnie druga część pod tym względem też miała być bardzo dobra, ale tego już się nie dowiemy. Odradzam w tym grzebać, ale jak się uparłeś i zrobisz to na prawdę dobrze to powodzenia - tym bardziej, że piszesz to sam od zera.