Kontakt do starych użytkowników i desperacja

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Przylep
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2011, 10:46
Lokalizacja: Kk

Kontakt do starych użytkowników i desperacja

Post autor: Przylep »

Witam wszystkich po kolejnych latach!

Podejmowałem ten temat już wiele razy, ale nostalgia co jakiś czas uderza i nie daje o sobie zapomnieć :-) .
Szukam wszelkiego możliwego kontaktu do starych użytkowników sceny z lat 2005-2008 (?), Platfus Kompany, Gry-Tom, a w szczególności - użytkownika podpisującego się nickiem quick-fire.
Cel? Odnalezienie na czyichś starych HDD odcinków GryTom - Blacklista (nie mogę znaleźć nic na yt), oraz wszelakich projektów autorstwa Kubala09 - wayback machine nie daje konkretów, a jedyna znana mi z tamtego okresu osoba czyli Działo aka Gimper ( :-D ) nie jest w stanie pomóc.
Z góry dzięki wybaczcie potencjalny offtop
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Kontakt do starych użytkowników i desperacja

Post autor: Preki »

Shiet, Działo to Gimper? Mózg roz...walony. Tak, nie przepadam za Gimperem i jego minionami, jak dobrze wiecie.

"GryTom Blacklista" kojarzę, ale nigdy tego nie miałem na dysku. Za to posiadam adventure pt. "Redakcja z Piekła Rodem". Oprócz Działa (Gimpera, eh) pojawił się też tam Fanotherpg, którego niedługo potem miałem przyjemność osobiście spotkać.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
ODPOWIEDZ