[Archiwum] Anakoreto 1-2 & Tokei 1-5

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Wysłałem już dawno i nadal nic ^___________^
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

Ze mna byla podobna sytuacja. Do konca nie wiedzialem czy moj tekst w ostatnim Tokei sie pokaze, az do momentu wypuszczenia numeru. Tak juz chyba z Michem musi byc :P

Co do podpisu Ludzixa: W sumie tez moglbym napisac ilu jest stalych redaktorow Tokei (jezeli o takich mozna mowic), i dlaczego numer nie wyszedl :P Nie chce sie nikomu naprzykrzac ani wypominac, po prostu liczylem na to ze nowy numer wyjdzie i juz. Tyle bylo mowione o ostatecznym terminie nadsylania tekstow, iz sadzilem ze jest ich az tyle, ze te ktore zostalyby wyslane po 30 czerwca dodane beda po prostu w nastepnym numerze. Ale nic to - w takim razie i ja sie biore za jakis tekst i w najblizszym czasie mam nadzieje cos wyslac Michowi. Albo Ludzixowi, wierzac, ze zalatwi sprawe oddania tekstu w odpowiednie rece (Nie, nie chce cie do niczego wykorzystywac).

Z drugiej strony, piszac tekst chcialbym, aby zostal on umieszczony w zinie w calosci. Niestety moj jedyny jak dotad tekst jaki wyslalem, byl lekko zmodyfikowany. A dokladnie pousuwane byly naglowki kolejnych akapitow recenzji, oraz usunieta zostala z tekstu pewna osoba (tlumaczaca dla mnie tekst z j. ang). Ja rozumiem ze moze format byl nieodpowiedni, cos sie nie miescilo, cos nie pasowalo, ale piszac tekst chcialbym aby zostal on w pelni zaprezentowany czytelnikom. Nie mowie o jakis kompletnych zmianach tekstu, itp, poniewaz tak jak mowilem - zostaly usuniete jedynie niektore nazwy akapitow. Mimo wszystko fajnie ze tekst sie znalazl w Tokei i mogliscie go przeczytac, dlatego pewnie cos jeszcze skrobne. Zwlaszcza wiedzac juz jak pisac, by redaktorzy naczelni nie zmieniali mi recenzji :P
Tekstem tym nie chcialem nic nikomu zarzucic, a jedynie zwrocic uwage na pewne kwestie.

No, to tyle. Czekam z niecierpliwoscia na nastepny numer zinu!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Przyznam sie bez bicia, że lekko się spóźniłem i wysłałem dopiero wczoraj. Jak jest zapotrzebowanie, to mogę skrobnąć coś jeszcze, ino jakiś pomysł trza czapnąć. xD
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Zazwyczaj jak dostaje na mejla tekst to zaraz odpisuje, widocznie nie doszla odpowiedz BeVoo do ciebie bo wyslalem na bank ~~

Co do naglowkow: taki juz jest format recenzji, wyjatkow robil nie bede, a co do tlumacza - bije sie w piers, moj blad.

Tekst o MtG otrzymalem, podobnie recke SV.
Obrazek
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

Ok, Michu. Juz wszystko rozumiem.
ODPOWIEDZ