konkurs mappingu :O czy jakos tak

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: kolin »

a sie rozpisalem dzisiaj p;

moze by zorganizowac taki konkurs wlasnie? z tego co widzialem i pamietam wszystkie zagraniczne sajty takie konkursy mialy, sa one latwe w przygotowaniu i nie ma tak duzo roboty wlasciwie to byloby pewnie wielu chetnych O: ja napewno bym se wystartowal p; co wy na to :O?
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: BeVoo »

A tam konkurs... ledwo co byl juz :P
Ja tam proponuje ci zajrzenie do tematu:
http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=659
i dokladnie przeczytanie tego co tam jest :)
Ehh... jak tylko wroce do domu i zasiade przy swoim kompie to cos zdzialam :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: Kalashnikov »

Moze i fajny pomysl, ale rozwin co nieco, przedstaw chociaz proponowane zasady itp. bo moze i sa ludzie, ktorzy wzieliby w tym udzial, ale pisanie na zasadzie "elo, moze konkurs, ze robimy mapki elo!11!" (przesadzone).
Nie wiem, czy wiele osob zaglada na zagraniczne fora (ja np. nie) i nie wiem z czym i jak to sie je (ogolne zasady etc.).
Czekam na szczegoly (chociaz ja i tak nie wezme udzialu, bo maper ze mnie taki jak z koziej dupy traba ;] ).
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: Jazzwhisky »

Pomysł nawet może i fajny (!!!), ale wiadomo jak jest z RMA, tak troszkę dyszy średnio... Jeśli chodzi o ekipę forum - gdyby na TACO odpowiedziała chociaż połowa zgłoszonych imo można by o tym myśleć. Swoją drogą ciekaw jestem ilu znalazłoby się chętnych do podobnej zabawy? Konkursy na RMA wypadały w sumie stosunkowo nieźle, ale szczerze mówiąc nie chce mi się nakręcać niczego nowego, jeśli potem sprawa padnie, bo wszystkim nagle zwalą się na głowę tysiące problemów uniemożliwiających pracę. ;)

Zresztą wracając do TACO - to miał być taki testowy konkurs sprawdzający spontaniczną RM-moc userów forum. Podobnie miało być z Eremią. Gdyby te projekty wypaliły nie widziałbym przeciwwskazań by te i kolejne imprezki promować na stronie głównej TA jakimś małym boksem/bannerkiem. Szkoda tylko, że ostatnimi dniami jakby wszystko przycichło, no ale w końcu mamy pogodę, powoli idzie lato, kto siedziałby w domu?

P.S. A może jest jakiś szalony organizator spoza TA, który chciałby wziąć to w swoje ręce?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: YoH »

Ja tam byłbym za (a nawet przeciw xD ). Zabawa z mapkami to imo jedna z najfajniejszych elementów robienia gier =P.
Torque
Posty: 51
Rejestracja: 23 kwie 2006, 13:50

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: Torque »

Robienie skryptów jest dla mnie zbyt pracochłonne, bo mam za duże wymagania wobec siebie, ale na konkurs robienia map zgłosiłbym się na pewno, bo:
Zabawa z mapkami to imo jedna z najfajniejszych elementów robienia gier =P.
kolin
Posty: 136
Rejestracja: 08 sie 2007, 16:57

Re: konkurs mappingu :O czy jakos tak

Post autor: kolin »

hmhmhm

noooo to moze nie wiem, jak nikomu sie nie chce to moze ja wlasciwie moglbym to 'zorganizowac' :O bo to duzy do roboty nie ma, napisac zasady, znalesc chipseta do mapy i tyle O: a jakby bylo duzo chetnych to mozna by i zrobic ze 2-3 rundy a zwyciezca by dostal jakas fikusna ikonke pod avatarkiem p;


ciąg dalszy -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=687
Obrazek o prosze, co znalazlem! ;d
Zablokowany