Przeznaczenie

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Enyafan
Posty: 122
Rejestracja: 20 cze 2009, 14:21

Re: Przeznaczenie

Post autor: Enyafan »

Ja ci powiem, że na grę czekam. Mi się stara wersja podobała. Jak ją rozbudujesz jeszcze bardziej i wydłużysz czas gry będzie lepiej. Gra była oryginalna i dobrze, że to nie FF.
X-Tech, dzięki za wsparcie, nie wiem, co Ci się podobało w pierwszej wersji, ale jest spora szansa, że tego zabraknie w nowej, bo jak już wielokrotnie zaznaczałem, to niemal inna gra oparta na wspólnym rdzeniu. Chyba nie ostała się z pierwszego dema nawet jedna linia dialogowa.
Jeśli chodzi o czas gry, rzeczywiście, będzie zwiększony. Nie jestem w stanie tego ocenić, ale myślę, że kilka godzin (zaczynając od czterech) to minimum, by przejść obecne demo, a wiadomo, że niektórzy lubią włazić we wszystkie kąty, no i zadania oraz rozmowy można prowadzić na różne sposoby, więc to pewnie wydłuży żywotność gry. Przynajmniej mam taką nadzieję ;P
Jeśli chodzi o pewne podobieństwo do FF, to momentami dialogi są jakby powieściowe - i nie chodzi mi tutaj bynajmniej o przypisywanie sobie wysokiej jakości, tylko o długość rozmów. Z góry uprzedzam, że tutaj naprawdę sporo jest rozmów, wiele z nich to dłuuugie wymiany zdań.

NO, a teraz wrzucam kilka screenów, w tym nowy title. Dość spore zmiany przeszły też facesety, teraz wreszcie jestem z nich zadowolony. Zostawiam link do jednego z utworów z soundtracku, jest to wstępna wersja, więc coś jeszcze może się zmienić.

http://www.sendspace.pl/file/420826a86e11d5633e97346

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 gru 2009, 16:08 przez Enyafan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Przeznaczenie

Post autor: Fear »

"Głowa do góry, patrz kur*a w chmury" hahahaha :D hardcore fun.

Screenki całkiem ładne, title screen mi się podaba :) (Pewno lepszy niż u mnie ;P)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Przeznaczenie

Post autor: Klonoa »

Jaki piękny rzadko spotykany język :D

Cóż, zagrać to zagram tylko dla odczytania tekstów :D
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Przeznaczenie

Post autor: X-Tech »

Czy ten projekt wyjdzie jeszcze w jakiejkolwiek wersji ? Dobra gra relaksacyjna z Przeznaczenia była.
Awatar użytkownika
matikun
Posty: 185
Rejestracja: 26 maja 2011, 21:35
Lokalizacja: Area 11

Re: Przeznaczenie

Post autor: matikun »

Nie ma po co odświeżać tematu, ostatni post był w 2009, więc chwilę temu :)
Pracuję nad:

Story of Dracula (akcja/komedia) - data premiery: 2016
Mechanika: 90% ||||||||||
Scenariusz: 100% ||||||||||
Mapy: 50% ||||||||||
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Przeznaczenie

Post autor: Dragon Kamillo »

A autora tematu nie było na forum od dwóch lat.
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Bugik.

Post autor: Shadow EX »

Nie wiem czy w dobrym dziale piszę (czy to powinno dotyczyć samej czy ogólnie błędu - najwyżej post pójdzie do przeniesienia do kosza - kto wie).

Chciałem odkopać sobie jedną z gier, w którą lubiłem grywać w RM 2k3 (po za zwłaszcza Trylogią CzasoPrzestrzeni autorstwa TiTka). No, lecz się natrafiłem na buga uniemożliwiającego dalsze przechodzenie gry.
(obrazek w załączniku)

Moje pytanie jest takie:
Czy po za autorką gry ktoś ogarnięty z RM 2k3 umie coś takiego naprawić, aby dalej się grywało w ową ciekawą gierkę?

Sam się nie znam na RM, bo tak to tylko grywam, więc może ktoś będzie wiedział co robić.

Pozdrawiam oraz życzę wszystkim Wesołym Świąt, Wybuchowego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku,
Shadow EX.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2014, 15:32 przez Shadow EX, łącznie zmieniany 1 raz.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Przeznaczenie

Post autor: Rahim »

Jutro edytuję to, i naprawię, potem dorzucę link do tego posta. Poczekaj cierpliwie =)

EDIT:
Shadow EX podrzuć tu link do tego dema, bo te od SuVe nie posiada nawet takiej mapki, i są błędy z uruchomieniem gry wg. =c
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Przeznaczenie

Post autor: Shadow EX »

Ja pobierałem z Twierdzy: http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=przeznaczenie

Edit: Dziękuję za wszelką pomoc jaką możesz okazać Ozzaku (choć Rahim był oryginalny i przyjemnie wpadał w ucho).

Jak Ci się uda to byłoby dobrze.
Pozdrawiam.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Przeznaczenie

Post autor: Rahim »

Yup. Błąd naprawiony, bułka z masłem, dodatkowo odkryłem jeszcze jeden błąd z teleportem, też poprawiłem. Od teraz gra działa bez potrzeby instalacji makera. Zaraz podeślę Reptile poprawiony projekt, to podmieni na Twierdzy. Życzę miłej gry.
Ps. Upload projektu w tym poście jest stały.
https://app.box.com/s/2twmjcxonh1034hg0gkl
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Przeznaczenie

Post autor: Shadow EX »

Widać, że Ozzaku nigdy nie śpi.
Szybko się pojawia i szybko reaguje.
Dobrze wiedzieć, że są jeszcze dobre osoby na tym złym świecie.
Ja tobie życzę Ozzaku sukcesów w tworzeniu coraz to nowych projektów i urozmaicaniu obecnych.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Przeznaczenie

Post autor: Rahim »

A przestań bo się zarumienię :lol: Polecam Skupić się na temacie gry, nie offtopujmy już bo Jazz też nigdy nie śpi :-D
Zablokowany