Metal Gear Spam (techdemo)

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Metal Gear Spam

Post autor: master miller »

Parodia mojej ulubionej gry!?

Bedziesz sie smarzyl! W PIEKLE POKEMONOWYM!

Dawaj pelna wersje! Ale juz!
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pokrak »

No no no, zainteresowanie jakies jest. Mialem ostatnio niezly 'hardware FAIL', ale na szczescie dysk jest caly. Data jak wiadomo przesunieta, ale daje znac ze zyje, i jako przeprosiny wypuszczam to co dziala do tej pory, jak ktos chce zobaczyc jak to wyglada: http://www.megaupload.com/?d=P3P8NDUQ

Ostrzegam, debug mode - pare dziwactw graficznych dla testu, nieskonczone ammo itp., oraz duzo niewykorzystanych resow, zeby nie bylo ze za duzo wazy.

UWAGA
Potrzebuje kogos kto zna sie troche na skryptowaniu zeby mi powiedzial co wywala gre na 4 mapce, bo nawet ja juz rozkladam rece. Takze potrzebuje pomocy z dodaniem polskich znakow, bo ich w windzie mojej nie mam, niestety.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2010, 10:56 przez Pokrak, łącznie zmieniany 1 raz.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: master miller »

ty a jakie jest haslo do rozpakowania tegoz? :]
kilam1110
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2009, 18:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: kilam1110 »

Awesome. I'll try it now.
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pokrak »

Zapomnialem podac, 'tsukurupl'.

Uprzedzam, nie spodziewac sie duzo. Jak ktos sie chce silnikiem pobawic, to niech rzuci okiem.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: master miller »

boziu jak to wlaczyc!?

Ten setup... ma same pytajniki!

Jakoś przebrnąłem... ale potem jak chcę włączyć grę (przez makera, albo normalny plik) to mi jakiś dziwny błąd wyskakuje ;/
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Gamer2002 »

Nie działa.

Weź Pokrak spakuj w normalny rar a nie dawaj instalki dziwnej ;p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
kilam1110
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2009, 18:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: kilam1110 »

For this bug, you must take the "RPG_RT" of Metal Gear Spam, and replace it by the RPG_RT of an other game.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: master miller »

kilam:
I did as you told, but it still don't work (new bug: "Cannot open System2 file").
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pokrak »

Nie, po prostu installer 2k3 nie dodal potrzebnych DLL(Powermode).
Wrzucam nowy rar, po prostu.

http://www.megaupload.com/?d=P3P8NDUQ
Podmieniam takze reszte linkow, zeby nie bylo.

@eng talk
If System2's missing, you don't have RTP installed. If you can't speak Polish, you probably won't get much out of this game - it's full of inside jokes only.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pantera »

wyskoczyl mi blad o tresci ???????????????????????? gdy wszedlem z szybu wentylacyjnego do bazy, ale poza tym jestem pod ogromnym wrazeniem i czekam z niecierpliwoscia na full.
cos wspominales o jakims voiceoverze, ja sie pisze jakby co.

dwie sprawy - na ekranie Codeca trzeba sie domyslac kto mowi, a wogole nie ma mozliwosci wyjsca z gry, w sensie powrotu do menu tytulowego na przyklad.

no i na wszelki wypadek powiem - miga Ci standardowy, RTPowy Title, zanim wejdzie do twojego menu tytulowego
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: master miller »

Wiecie... nie zdaje mi się, byście byli dobrzy w Voice Actingu. ja bym nie ryzykował :P

PS. Pokrak będę mógł w przyszłości wykorzystać ten system do swojego MGS projektu?

Kurde szkoda, że tak szybko się kończy (błąd) bo bym pograł więcej :P jak używać tego, co zbierzemy (SPAM, WTF)?

Świetnie to wygląda, jeszcze z oryginalnymi nutami z MG, MGS ^^
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pokrak »

Silnik przerobie nieco, poprawie i wypuszcze jako pelny silnik gry, ktory mozna bedzie wykorzystac w kazdym projekcie. To w sumie jest bardziej prawdopodobne niz ukonczenie samej gry...

Co do bledu w wentylacji, zaznaczylem pare postow wczesniej - sam za cholere nie wiem co spieprzylem, jak ktos mi pomoze z tym to moge dalej robic.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Pantera »

master miller pisze:Wiecie... nie zdaje mi się, byście byli dobrzy w Voice Actingu. ja bym nie ryzykował :P
nie denerwuj mnie... no ale zdenerwowales...

po pierwsze, niegdy mnie nie slyszales, wiec nie masz ZADNYCH podstaw do oceniania

po drugie, jedno z dwoch podejsc do (malutkiego, acz jednak) voice overu do gry Gaido opartej na serii Phoenix Wright spodobalo mu sie na tyle, ze zdecydowal sie zmienic fabule, by moc te nagrania wykorzystac.

po trzecie, moj voice over najbardziej przypadl do gustu uzytkowniczce o nicku Anya, ktora swego czasu pracowala nad projektem Beyond Eternity (chyba zawieszony na dzien dzisiejszy).

po czwarte, dzieki poleceniu mnie przez kolege skontaktowal sie ze mna gosc z Iron Squad, ekipy modujacej Jagged Alliance 2 na swoja gre z nowa historia. Skontaktowal sie, owszem, w sprawie voice overu dla glownego bohatera. Przeslalem mu probki i powiedzial, ze jestem w grze.

wybaczcie te przechwalki, ale mnie po prostu zirytowal

I dalej wypowiedzi wyłącznie na temat opublikowanego dema.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Metal Gear Spam (techdemo)

Post autor: Gamer2002 »

U mnie szyb wentylacyjny działa, problem był z wyjściem z szybu.
Okazało się Pokrak, że zapomniałeś że jak się włączy pierwszy switch to jest w common event parralela ktora porusza konkretnymi eventami odpowiedzialnymi za widzenie wrogow. A tam nie bylo tych eventow.
W wentylacji podobnie wywala sie z gry gdy wlaczony jest pierwszy switch bo tam tez nie ma eventow od patrzenia wrogów. U mnie nie wywalało może jakoś do niego wchodziliście że nie wyłączał przed wejściem pierwszego switcha.
Tak czy inaczej poprawiłem mapę 11 i już nie wywala. Problem polega na tym że teraz w kółko puszcza cutscene przy wejściu, ale uznałem że to zbyt mały problem bym poświęcał na jego rozwiązanie swój czas :]

Pokrak, w zamian za pomoc moja osoba uratuje bohatera gry XD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
ODPOWIEDZ