Black Knight

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Black Knight

Post autor: Kingdom Fire »

tytuł: Black Knight
Rpg maker 2003 ME tsukuru
Fabuła:
Jesteśy księciem o imieniu Tronic, lecz zostajemy przeniesieni do przyszłości gdzie od razu mamy wybór:
Pomóc ostatniemu ludzkiemu miastu, czy zostawić ich samch i samemu próbowac się dostać do przeszłości. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, czekaja nas walki, i będziemy mogli siać zniszczenie wśród zła (no jeśli nie zaliczymy Deda), za to 2 opcja trochę bardziej rozwidla fabułą. Możemy dołączyć do Reptilionów z którymi toczymi wojny w przeszłości, do dzikich Paranocaninan którzy w pewnym sęsie są ludźmi, lub wieść samotne życie, bez przyjaciół, ale za to każdy bedzie naszym wrogiem.
Grafika:
Staram się nie używać RTP. Grafiki głównie z pewnej stronki o nazwie Tsukuru Archiwe oraz kilka zCharas Project
Muzyka:
Tym się zajmuje na końcu.
Skrypty:
Narazie żaden, ale planuję użyć Catepillara by Ludzix.
Stan ukończenia gry:
około 1%
Planowany czas wydania dema:
19-03-2007r(W moje urodziny :P)
Screeny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozwolilem sobie edytowac wyswietlanie screenow na prosbe Vegety =] - Michu
Ostatnio zmieniony 29 sty 2007, 14:28 przez Kingdom Fire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Wydaje mi się, że to taka gra robiona dla nudów... miasto "Ściemnias", czy "Reptiliony" :) Mapy troche nudne według mnie. Mam nadzieję, że dodasz jakiegoś 'uprzyjemniacza' do gry.
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Black Knight

Post autor: Gokufan »

Kingdom Fire pisze: 19-03-2007r(W moje urodziny :P)
Moje urodziny są 23.03 :D

Swoją drogą, który to już tytuł który publikujesz? :P
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Skaczesz z tytułu do tytułu jak z kwiatka na kwiatek. Czylałt, przysiądź przy jednym, kiedy będziesz już miał jakiś sensowny kawał, zajmij się promocją na forach ^^
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Post autor: Kingdom Fire »

Zmieniłem nazwę miasta, Możecie to zobaczyć na 2 załączonym screenie który zmieniłem. Dodałem nową mapkę.(Screen nr3)
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

[img] please!

Edit: He-hey, no to tera Bejīta-sama się wypowie. xD
Screen 1)Chipset zdaje się być przyciemniony, jasne chary postaci niezbyt ciekawie z nim kontrastują.
Screen 2)Face bez tła - błagam, nie... :P Bynajmniej nie RTP-style na standardowym systemie. Poza tym, wyróżnij imię postaci kolorem, a wypowiedż najlepiej ujmij w cudzysłów.
Screen 3)Statuy wydają się być rozmazane, dosyć nieciekawie to wygląda... Choć to może tylko na screenie tak widać.
Tyle mogę powiedzieć o screenach, o fabule w sumie nie ma co mówić, bo to ino szkielet jest... Czekam na więcej screenów i - później - na demo, to wtedy sie wypowiem. ;P
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 23:13 przez Super Vegeta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Twardy »

Bardzo ubogie screeny, dodaj kilka bajerów, to nic nie kosztuje a naprawde poprawia wygląd mapy, nie rob nic SYMETRYCZNIE tylko porozrzucane byle jak w lesie, to wyglada najlepiej
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1156
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Imo spozniles sie twardzielu, projekt pewnie upadl tydzien po zalozeniu tematu XD

zamknięty do wyjaśnienia
Obrazek
Zablokowany