Myth (RMXP)

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Solo Lee »

Mantiq pisze:Fabuła kiepska, bo nietoperze to nie potwory.(...)
Zwróć uwagę że autor w fabule zawarł wzmiankę o tym że mała grupka tych nietoperzy zabiła wojownika.
Nexis pisze:Remus nie wiedział jednak, że nietoperze były tu już wcześniej. Przegnał je jednak tajemniczy wojownik imieniem Horn, który po walce zaginął. Teraz stwory powróciły. Nikt nie wie skąd, ani dlaczego.
Więc nie mogą to być zwykłe nietoperze bo były by za słabe by zabić człowieka a to wskazuje że są to jednak nietoperze-potwory.
Awatar użytkownika
Nexis
Posty: 58
Rejestracja: 01 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Nexis »

To ja (jako autor) się wtrącę - nietoperze powróciły. To nie oznacza, że wcześniej
były same. One nie dały by rady takiemu wojownikowi jakim był Horn (choć były silniejsze, od tych znanych nam teraz). Co nie oznacza jednak, że teraz nie odegrają jednej z kluczowych ról tej historii. A stwory, które były tu (oprócz nietoperków) na razie pozostaną tajemnicą ^^.

Pozdrawiam, Nexis
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Myth (RMXP)

Post autor: master miller »

Taki mały offtop:
nie wiem jak dla was, ale dla mnie czepianie się takich szczegółów 'by gra była realna' jest trochę chorę. Gra ma nie być realna i basta.

I od kiedy o całokształcie fabuły decydują jakieś potworki? =.='
Awatar użytkownika
Dox
Posty: 19
Rejestracja: 03 paź 2011, 13:01

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Dox »

Jak to starsi koledzy po fachu zwykli mówić: "rób grę" ;) bo widać w niej pewien potencjał.
Spoiler:
"Polak Polakowi nawet klęski zazdrości." ~Bogowie (2014)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Noruj »

Dobra gra fabularna powinna być realistyczna, ludzie lubią gdy to co się dzieję ma jakieś zasady i jest logiczne. Chodzi o wręcz swoistą alienację, odejście od świata rzeczywistego i wczucie się w świat gry bez poczucia infantylności i trywialności. To są gry idealne, chociaż wcale nie takie odległe do stworzenia w RMie.

Takie "czepianie" się jest zupełnie na miejscu.


PS: ja tak zupełnie gościnnie, chociaż jestem optymistycznie nastawiony do ewentualnych wizyt po zobaczeniu ciekawych zmian które nastały na rmxp.pl : )
Obrazek
Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Solo Lee »

Nexis pisze:To ja (jako autor) się wtrącę - nietoperze powróciły. To nie oznacza, że wcześniej
były same. One nie dały by rady takiemu wojownikowi jakim był Horn (choć były silniejsze, od tych znanych nam teraz). Co nie oznacza jednak, że teraz nie odegrają jednej z kluczowych ról tej historii. A stwory, które były tu (oprócz nietoperków) na razie pozostaną tajemnicą ^^.

Pozdrawiam, Nexis
A ja myślałem że to były tylko przerośnięte nietoperze polujące na ludzi zbierajacych samotnie grzyby w lesie. :lol: A jednak tam było coć jeszcze i było to bardzo silne skoro zabiło dobrego wojownika...
Noruj pisze:PS: ja tak zupełnie gościnnie, chociaż jestem optymistycznie nastawiony do ewentualnych wizyt po zobaczeniu ciekawych zmian które nastały na rmxp.pl : )
To jak już jesteś to weź mi myszkę ogarnij do xp.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Klonoa »

Aj tam się czepiacie, a co jak te nietoperze to była forma wampira :D?
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Nexis
Posty: 58
Rejestracja: 01 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Myth (RMXP)

Post autor: Nexis »

No cóż... mam dla Was raczej kiepską informacje :-(
Pliki gry bezpowrotnie "uciekły" z dysku przez format...

Ale to nie znaczy, że kończę z Myth'em. Piszę scenariusz do nowej jego wersji.
Dlatego, że zmieniam fabułę na mam nadzieję lepszą, prosiłbym moderację o
usunięcie tego tematu. A za jakiś czas (miesiąc?) kiedy będę już miał skończony
scenariusz i zrobione kilkadziesiąt map, opublikuję zupełnie nową zapowiedź gry.

Pozdrawiam i dziękuję Wam za wsparcie i siłę do tego, aby wogóle nie dostać zalamki i
brać się ostro za lepszą wersję produkcji. Dzięki!
Zablokowany