[RMVX] The Legend of Roseland

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
K&M Game Studio
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 19:18

[RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: K&M Game Studio »

The Legend of Roseland
RPG MAKER VX
Gra dzieje się w bliżej nie określonym czasie w kraju Roseland. Wioska w której mieszkasz zostaje opanowana i zniszczona przez złych orków, aby uratować swoją wioskę przed całkowitym zniszczeniem musisz odnaleźć prawdawnego maga Optimusa, niestety nie jest to takie proste. Ludzie mieszkający w Roseland mogą dawać Ci podpowiedzi, jeśli pomożesz im w ich problemie.

Gra korzysta w tej chwili z oryginalnych tilesetów ale poszukujemy grafika, który zrobi nam nowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dopiero zaczynam mój projekt, poszukuję:
-Programistów
-Grafików
-Betatesterów
-Dubbingerów
-Muzyków
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: Twardy »

Widać, ze jestes poczatkujacym. Popracuj nad mapami, bo są ubogie. Co do fabuły, niczym specjalnym sie nie wyróżnia, ale mimo wszystko zycze powodzenia. W jakim sensie szukasz muzyków ?
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
Awatar użytkownika
K&M Game Studio
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 19:18

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: K&M Game Studio »

Muzyków którzy nagrają mi muzykę do gry, mój bardzo dobry kolega, chce mi w tym pomóc.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: Soul »

Ciekawe ,czy jest to twój pierwszy projekt?
Mój wyglądał podobnie :oops:
Ale nie ma co się porywać ,aż tak dla pierwszej gry. Możliwe ,że ten projekt nie zostanie wydany bo stwierdzisz ,że nie reprezentuje raczej wysokiego poziomu.
I najważniejsze to poprawić mapy, 80% to pustka no i domy mniejsze od człowieka...
Awatar użytkownika
K&M Game Studio
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 19:18

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: K&M Game Studio »

Zapraszam na stronę projektu k-and-m.strefa.pl/roseland
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: Gokufan »

Szczerze mówiąc - pierwsza gra + wyraz "studio" tworzą dość... ciekawą kombinację :). Jak na razie projekt kompletnie nie wygląda zachęcająco, musisz ostro poćwiczyć tworzenie map. Inaczej nic z tego nie będzie. Ale nie poddawaj się!
Awatar użytkownika
Twardy
Posty: 105
Rejestracja: 01 wrz 2006, 00:32
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: [RMVX] The Legend of Roseland

Post autor: Twardy »

K&M Game Studio pisze: Dopiero zaczynam mój projekt, poszukuję:
-Programistów
Po co ? Najlepsza satysfakcja jest wtedy, gdy gre będziesz robił sam. Narazie sam program RPG MAKER wystarczy. Skrypty i porady masz tu na forum oraz na polskich stronach z dokładnym opisem. Z resztą wiekszość ludzi którzy tworzą gry w RM to samouki, bo program jest prosty.
K&M Game Studio pisze: -Grafików
Korzystaj z zasobów dostępnych w internecie ( jest ich mnóstwo ). Ponadto, można samemu popróbować w paincie i przerabiać grafiki według własnych potrzeb.
K&M Game Studio pisze: -Betatesterów
Napisz, jak będziesz w końcowej fazie tworzenia gry.
K&M Game Studio pisze: -Dubbingerów
? Tutaj nie bardzo rozumiem, wydaje mi sie, że dubbingowiec nie jest dobrą opcją do gry rpg. Bynajmiej w takim wydaniu. Tekst wystarczy, dubbing użyłbył ostatecznie do intra.
K&M Game Studio pisze: -Muzyków
Masz szeroką game midów dostępnych w internecie, a w późniejszych wersjach rpg maker niz 2000 mozna używać mp3. Szkoda zachodu.

Posiedź troche w programie, pograj w gry innych dostępne na http://www.tsukuru.pl/forum i http://www.tsukuru.pl, a zobaczysz, że więkoszść potrzeb jakie tu wypisałeś okażą się zbędne. Powodzenia.
Bitwa 2002- uk.- gra przepadła bez śladu
Przygoda Krzyska 2002- uk.
Przygoda Bartasa 2003- uk. ( na twierdzy przez długi czas była pod tytułem "Leo w opałach"
Drizzt Do'Urden 2003- 2 dema
Legendarny Miecz- 2003 projekt robiony wraz z Wolfganggiem, prace zostaly utracone przez awarie dysku.
ODPOWIEDZ