[XP]Era Ciemności

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Rahim »

Rujii Madoka XD

Wiedziałem że się Aki z deka podjara, szkoda że tych mechów nie będzie, żest masa z nimi charsetów pod xp :p
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Kleo »

Zombik pisze:Mam nadzieję, że spotkam jakiegoś radzieckiego kucharza polowego o imieniu Jurij. XDDD
Eee, radzieckiego to raczej w 2078 roku nie spotkasz. Chyba że ZSRR się z nagła odrodziło, ale Soul nic o tym nie wspominał. ;)
AkiNebula_e pisze:Gra ma stawiać wyzwanie i być trudna.
A ja myślałam, że ma głównie sprawiać przyjemność. Ale co ja tam wiem...
EDIT - dół:
Słuszna uwaga, Pantera. Zapomniałam, że masochiści są wśród nas i też mają swoje potrzeby. ;)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2013, 13:40 przez Kleo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Pantera »

Kleo pisze:
AkiNebula_e pisze:Gra ma stawiać wyzwanie i być trudna.
A ja myślałam, że ma głównie sprawiać przyjemność. Ale co ja tam wiem...
Kleo, nektorzy szukaja przyjemnosci i zabawy wlasnie w wyzwaniu, w grach przy ktorych trzeba sie albo napracowac, albo wycwiczyc pewne umiejetnosci by a) ukonczyc gre, b) ukonczyc ja z dobrym/lepszym/najlepszym wynikiem. Vide chocby Dark Souls, albo Volgarr the Viking.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Soul »

Niestety tutaj zasmucę Zombika, bo w czasach gry Rosjanie są małymi grupkami bandytów, prowadzących koczowniczy tryb życia. Ale oczywiście są wyjątki :)

Edit:
Okno rozwoju umiejętności psionicznych zostało ukończone.
Obrazek
W całej grze, będziemy mogli nauczyć się umiejętności również na inne sposoby, ale psionika jest głównym źródłem umiejętności.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: GameBoy »

Wygląda nieźle, zmieniłbym tylko czcionkę w napisie "umiejętności psioniczne", bo odstaje od reszty i przesunął okienko z wiadomością odrobinę w dół (jeśli się da bez zbytniego kombinowania).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Rahim »

Kurcze ostatnio odnoszę wrażenie że zarówno Soul jak i Diablo poczynili sporo postępów :)
Soul rozwijaj projekt dalej, idzie ci naprawde dobrze, ale w sumie nie bd chwalił bo osiądziesz na laurach *-*
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Hubertov »

Wow! Nie wiem do czego się przyczepić! To są całkowicie moje klimaty.
Kiedy będzie demo?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Soul »

Aktualnie robię krótkiego RPG'a na VX, który jest już prawie na mecie, więc niedługo znów będę poświęcał jedynie mój czas na Erę Ciemności.
Co do czasu wydania Dema, to mam nadzieję, że przed GF'ami mi się uda (jeszcze mam ponad miesiąc :) )
Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: [XP]Era Ciemności

Post autor: Dr.Man »

Umiejętności przypominają Mass Effect, ale jestem najbardziej ciekawy, jak będzie wyglądało użycie takiej umiejętności w walce. :P

Doceniam twoje zaangażowanie w robieniu tej gry, pod tym względem że używasz grafik WŁASNEGO AUTORSTWA za co wielki Plus +

Fabuła standardowa ale dobra, mam nadzieję że ją rozwiniesz i będą w niej zawarte ciekawe wątki.

Gra na razie zapowiada się dobrze ;)
Nie mam się już do czego przyczepić.
Obrazek
ODPOWIEDZ