[XP] Exorcist Tale

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NakhittoD.Luffy
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2013, 17:12

[XP] Exorcist Tale

Post autor: NakhittoD.Luffy »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
W grze będą występowały zagadki,(mam nadzieję) ciekawe questy poboczne, różnorodność charekterów, dość dużo przedmiotów,broni,pancerzy i umiejętności (po złączeniu wymienionych przeze mnie rzeczy jest ich ok.500)
Obrazek
Obrazek
Skrypty: 20%
Grafiki: 10%
Muzyka: 0%
Dialogi itp.: 2,5%
Obrazek
Obrazek
Muzyka:
• Brak, nie długo dojdą :O
Skrypty:
• Skrypt dnia i nocy (Nie znajduję się tam czas,sklepy będą cały czas otwarte),
• Lepsze okno statusu,
• Custom Save System by Law's,
• HP/SP enemy,
• Better Battlebackground,
• Opcje gry by Ayene,
• Fullscreen by Blizzard.
Obrazek
Obrazek
Spoiler:
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: Jazzwhisky »

Rzadko w ten sposób wypowiadam się na temat zapowiedzi, ale naprawdę dawno nie widziałem nic tak rozległego, a jednocześnie pozbawionego mięcha. Te wszystkie nagłówki, odstępy, grafiki, procentowe znaczniki i wylistowania nazw skryptów naprawdę niewiele mówią o samej grze i rozgrywce. Do tego trzy bardzo podobne, puste screeny, niezrozumiały tytuł czy łąmiące klimat wstawki (plastikowy miecz)...
Rozumiem, że prezentacja w niektórych kręgach jest równie ważna co sama gra, że może to bawić nawet bardziej, ale tym razem coś bardzo nie wyszło. Mnie - ujmując delikatnie - nie zachęca ani forma, ani tym bardziej treść, zastanowiłbym się czy starasz się zaprezentować grę w produkcji, czy wrzucasz zlepek popularnych motywów wizerunkowych, do bólu nadużywanych w tematach autorów, którzy chcą tylko trochę poklasku, a jutro zrezygnują z pracy i/lub poproszą o usunięcie wątku z forum.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: Rahim »

Po części zgodzę się z powyższą wypowiedzią, o ile zapowiedź jest schludna i ładna o tyle treść i screeny już nie bardzo.
Wszystko jest tutaj takie kwadratowe, boki map nie mają ścian! :o
Popraw to koniecznie jeśli chcesz by gra się jakoś prezentowała =)
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: AkiNebula_e »

Jesli boki scian to przejscia do kolejnych mapo to nawet logiczne ,ze nie maja scian.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: Rahim »

Obrazek
A co powiesz o dolnym przejściu tego obrazka?
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: AkiNebula_e »

Wyjscie na zewnatrz. Wystarczy ustawic te tilesy na gornym planie, ew. dalbym jakies swiatelko albo wyciemnienie mapki w tym miejscu zeby lepiej to zaznaczyc.

Ale to nie tak ,ze bronie slabego mappingu, po prostu takie przejscia to dla mnie normalka.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [XP] Exorcist Tale

Post autor: Kleo »

A ja dla odmiany powiem, że jak autor włoży w grę tyle serca, co w zapowiedź, to może być w co pograć. Choć istotnie, całość dużo lepiej wygląda od strony formy, z treścią jest nieco słabiej.
Poza tym screeny rzeczywiście niepiękne - chyba nigdy nie polubię tych grafik, niezależnie od tego, jak dobrze byłyby poskładane. A tu na dobitkę poskładane są co najwyżej tak sobie.
ODPOWIEDZ