Banheld [2k3]

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Banheld [2k3]

Post autor: Kryzz333 »

Rób!
Przyznam, że trochę zapomniałem o projekcie, ale powtórzę moją opinię sprzed roku - pomysły zacne, chętnie zagram.

Screeny spoko, czasami trochę pustawe, ale jest git ogólnie.
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Banheld [2k3]

Post autor: Mikisi »

no właśnie jakieś takie nie przytulne te mapy, w szpitalu (chyba) łóżka na górze są prawie na sobie, a przed nimi wielka pustka, w mieście też jakieś wielkie te ulice i domy, a dookoła nic ni ma. (na ostatnim to w ogóle okna nie ma nawet) Nie mówię, że ma być wszędzie pełno kwiatków, ale mniejsze, skromniejsze lokacje wyglądały by schludniej. (w sensie w szpitalu na przykład można zmniejszyć jego długość, ale za to łóżka dać na różnej wysokości)

Ogólnie to i tak bardziej się liczy dla mnie sama fabuła i grywalność, ale są screeny to oceniam screeny.

PS rób bo już milion lat czekam na grę od ciebie :D
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Banheld [2k3]

Post autor: Powczan »

Mikisi pisze:na ostatnim to w ogóle okna nie ma nawet
Zauważyłem to jak wrzucałem screena i już poprawiłem, ale byłem leniwy i nie chciało mi się robić nowego screenshota xP
Mikisi pisze:rób bo już milion lat czekam na grę od ciebie :D
Narzekasz :P

P.S. To nie szpital : D

Jeśli chodzi o te puste mapy: łał, to są mapy, które robiłem z dwa lata temu, temu takie puste i lipne xD planuję je poprawić kiedyś tam, ale póki co na tym się nie skupiam. Na chwilę obecną, późniejsze lokacje są zrobione nieco lepiej. Mistrzem mappingu może nie jestem, ale na pewno nie są takie puste.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Banheld [2k3]

Post autor: Amelanduil »

Pamiętaj żeby nie robić jednokratkowych ścieżek i będzie dobrze xD

Jak z reguły nie sięgam po produkcje z 2k3 to Banheld się wydaje obiecującą produkcją.
ObrazekGlico☆Magic?
ODPOWIEDZ