Elirond

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Nom fajnie fajnie ^^ tylko co tam sie kryje w tym łóżku? :P
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

Dlaczego przy schodach na dol pojawia sie nagle MROK skoro powinna byc tam widoczna normalna sciana?
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

W tym łóżku to po prostu czupryna hiroła :wink:, po prostu jest kurdupel no co?
A co do schodów, myślałem, że tak po prostu będzie lepiej wyglądało no ale jeśli ze ścianą wyglądać będzie lepiej to zawsze można zmienić prawda? :D
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Inku - A skąd wiesz, że tam w ogóle jest ściana >XD?
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

Na początku mówiłem, że gra będzie posiadać ABS, ale zmieniłem jednak zdanie i będzie turowy CBS oparty na takich samych zasadach jak w Golden Sun (trzy statysktyki: atak, obrona i szybkość).
Walki będą wyglądać w tym stylu:

Obrazek

Graficznie nie powala (jak cała gra zresztą), ale chyba ujdzie w tłoku?
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Łapsko wskazujące opcje do wymiany. Wybierz jakieś z TA =)
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

Może tak będzie lepiej?

Obrazek

Wiem, że obrazki przedstawiające opcje to bohomazy, ale robiłem je "na szybko"
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Szczerze? Bardziej mi się podobała pierwsza wersja :) A Ludziowi chodziło o kursor :P
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

No wiem, że chodziło o kursor ale przy okazji zmieniłem resztę :P
Kursor drugi + pierwsze opcje może być? xD

Obrazek

Wiem, że strasznie dużo piszę i już zamulam ale chce żeby było w miarę dobrze :P
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Noo, według mnie już dużo lepiej :D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Jeśli już wnikamy w takie szczegóły......

Obrazek

Tylko jak z każdym elementem tak będzie pobijesz ilością stron Oazowe Tower of "więcej screenów niż w reszcie tematów z grami i nic poza tym" Grom i W Kręgu "trzy (edit, sry) nieukończone wersje dema" Peruna.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

Ostatnio w moich projektach cisza. Choć nikt nie cierpiał to coś napiszę.

Po pierwsze mam nowy komputer, a co za tym idzie nowy dysk. Stary niestety miał uszkodzenia fizyczne (parę razy komp dostawał kopa więc się nie zdziwiłem xD) i przez to były problemy kiedy przegrywałem najważniejsze pliki na płytę. Całe szczęście, że akurat Elirond najmniej ucierpiał. Straciłem jedynie Title =P.

No właśnie Title. Musiałem zrobić nowy to pomyślałem o czymś takim:

Obrazek

Co myślicie? Ten jest całkowicie by me tworzony 100% w GIMPie.

Po drugie: przy RM nie siedzie dużo z dwóch powodów, trza się trochę uczyć bo nie wyszedłem zbyt świetnie na półrocze i muszę nadrabiać, no straciłem tymczasowo "wenę" xD. Teraz coś mnie wzięło więc zobaczymy jak to będzie.

No to chyba wszystko (wreszcie), więc pozdro i narx.
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Post autor: Lloyd »

Niezły title, pasuje do grafiki w grze dużo bardziej niż poprzedni :)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Post autor: Kalashnikov »

Title najlepszy ze wszystkich trzech, ktore zaprezentowales. Ten najlepiej pasuje klimatem do wygladu gry, jak napisal Baron.

W ogole to dobrze, ze zaktualizowales, bo przeoczylem dziwnym trafem ostatnia strone tego tematu. BS wyglada przepieknie, wszystko (mowa o grafice) bardzo ladnie do siebie pasuje i sklada sie na spojna calosc.

I nie tlumacz sie na forum z tego, ze nie robisz gry tak szybko, jak poprzednio, z nikim tutaj umowy nie podpisales, po prostu sam przed soba odpowiedz czy chce Ci sie dalej robic, czy nie. Nam nic do tego, tak naprawde :]
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Post autor: YoH »

Tym razem dość duża zmiana jeśli chodzi o samą budowę gry. Zamiast planowanego podziału Elironda I na trzy epizody (Srebrne Przymierze, Braterstwo Krwi, Trzecia Siła) , wszystkie wyjdą jako jedna gra. O tym podziale prawie nikt nie wiedział, bo było to napisane tylko w projektach na Tsukuru Archive.
W związku z tym uzupełniające info: gra będzie zrobiona podobnie do kampanii w Warcraft III, czyli najpierw jedna frakcja, później następna itd.
Najpierw zagramy Srebrnym Przymierzem, tak jak było. Kiedy skończymy wcielimy się w przedstawicieli Braterstwa krwi (czyli tych złych można powiedzieć), a więc orka, goblina i centaura... Na końcu wchodzi Trzecia Siła, czyli zjednoczone państwa neutralne: ciemne elfy, krasnoludy i taurusowie (Ci ostatni to tacy Taureni m.w.), jednak dojdą do nich jeszcze nieznane nikomu niziołki.
Podział usuwam, bo wydaję mi się, że dzięki temu wyjdzie szybciej niż gdybym wystawiał trzy gry oddzielnie. Nie wiem czy naprawdę tak będzie, ale myślę, że jednak da to speeda.
No dobra tyle styka xD.
ODPOWIEDZ