WHERE IS IT? [XP]

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Re: WHERE IS IT? [XP]

Postautor: X-Tech » 26 lis 2014, 20:41

Mhm, ale o co ma chodzić w tej grze ?

Czy te screeny są to statyczne obrazki z statycznymi wlepionymi postaciami czy naprawdę chodzimy po tych planszach animowanym ziomkiem ?

Kolejna rzecz to na czym polega rozgrywka. Pisze, że to przygodówka/hidden objects. W jakim sensie ?

Rozwiązujemy zagadki ? Postaci podróżują z nami ? Postaci grają jakieś role i pojawiają się w trakcie gry nie raz ?

SAME SCREENY i opisy ale nie gry.
Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

Prawdziwe gry potrafią swoją autentycznością rmową, intymnością rozkoszować każdą linijką.
Przesyt odpycha. Genialność przyciąga.

Jestem tu dla siebie. Lubie szalone gry robione z pasja.
wiadomosci itp. https://discord.gg/azBmp6H
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 27 lis 2014, 07:32

Odp. X-Tech.

-Tego dowiesz się grając w grę;p

-naprawdę chodzimy animowanym ziomkiem XD ale jesteś spostrzegawczy te postacie co stoją są ''wlepione'' dla prezentacji, jak już wiesz i pamiętasz z innej mojej gry lubię robić filmiki na zasadzie ''slajdów obrazków'' w tej grze będzie również zachowany ten sposób.
na innych obrazkach np. dom czy bonus postacie chodzą.

- Gra będzie połączeniem rpg na co wskazuje hud levele doświadczenie-chyba nie muszę tłumaczyć. Przygody- chciałbym żeby w grze gracze mieli do rozwiązania różne zagadki za pomocą przedmiotów znalezionych podczas rozgrywki. Hidden objects grałeś w mojego WW? to wiesz o co chodzi.

-Postacie będą się pojawiać podczas poszczególnych rozdziałów w grze, nikt nie będzie chodził za Tobą chociaż... myślę ,że to może być dobry pomysł... pies mógłby chodzić za bohaterem:)

Same screeny tak robienie grafiki to czasochłonna praca ale myślę ,że niebawem coś wrzucę z ''rozgrywki'' jednym screenem z niej jest bonus;)

Dragon Kamillo napisał.
W izometrycznych grafikach też są błędy, ale są one mniej widoczne. W sumie izometria jest nawet OK. Szkoda tylko że, sobie po tych mapach nie pochodzimy... A przynajmniej tak wynika z opisu.

Po mapach izometrycznych będzie można chodzić. Środek domku mam już zrobiony wyszło super:)
Na zewnątrz muszę jeszcze poprawić kilka linii np drogi...
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 18 lut 2015, 22:55

I co tam u ciebie McLaren?
Piracka Łajba - Blog o tworzeniu gier i o polskiej scenie RM
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren

Postautor: McLaren » 19 lut 2015, 08:00

A dziękuję:) bardzo dobrze:) ;) a jeśli chodzi o ten projekt chwilowo nic nie robię bo jestem zajęty robieniem charów i mapek do gry ravenona :) Więc będziecie mogli podziwiać moją pracę w jego grze:)
Wracając do Where is it muszę pozmieniać wyglądy postaci itp. Najbliższy czas kiedy do tego wrócę to sierpień chodź nie ukrywam ,że w mojej głowie urodził się nowy pomysł na grę super pomysł:)

Wróć do „Zapowiedzi”