Citizen Of Thor

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Ty nam tu nie rzucaj screenow (nawet niezlych) tylko dawaj wersje grywalna bo tlum chce jeeeesc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Michu pisze:Ty nam tu nie rzucaj screenow (nawet niezlych) tylko dawaj wersje grywalna bo tlum chce jeeeesc.
Hehe, sugerujesz, że coś już jest? =3

Menu kołowe <3, w dolnym screenie troszkę paski nie pasują do reszty, poza tym piknie i w ogóle cacy.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

Menu proste, ale cieszy :D No i przejrzyste co najważniejsze :]
Btw: Gdzie te batlerki? XD
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Post autor: Kalashnikov »

Bardzo sie mnie to podoba, co widze.
Jedynie ikona wyjscia z gry, mimo ze oryginalna, to jednak chyba troszke nie pasuje do calej reszty.
Paski na dolnym screenie pasuja, nie sluchaj ich xD
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Michu pisze:Ty nam tu nie rzucaj screenow (nawet niezlych) tylko dawaj wersje grywalna bo tlum chce jeeeesc.
Wykańczam jeszcze najważniejsze skrypty. Jak to zrobie to dalej już będzie z górki :)

Cieszę się, że ogólnie pozytywnie jesteście nastawieni. Zatankowałem już pozytywną energię motywacyjną i zasuwam robić dalej ^^
Neo rpgomaniak pisze:Btw: Gdzie te batlerki? XD
xD"
Awatar użytkownika
Lupus
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, 19:41

Post autor: Lupus »

Whoa, fajny title screen. Ciekawi mnie jak zrobiłeś, że to pojawia się zamiast normalnego makerowego titla. To intro z konikiem spoko, klimatyczne. Menusy tez gites. Może być fajna gierka.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Post autor: FEI »

zapowiada się prze za*******!Mam nadzieję, że ukończysz to, bo widzę, ostatnio zlewka, zwis i nieróbstwo jest na topie.

Fajne intro, klimat trzyma od początku.

Menu średnie. ikony do hu... nie pasują do siebie. zrób coś w jednym klimacie, jak papirus/stal/drewno itp...
8+/10

rób
ewribadi dałn!
ODPOWIEDZ