Strona 1 z 2

Citizen Of Thor

: 07 gru 2007, 00:27
autor: Kiksi
Tytuł: Citizen Of Thor
Wersja RM: rm2k3
Rodzaj: cRPG

Link do zapowiedzi: http://rapidshare.com/files/74801916/CoT.rar.html
Mirror 1: http://www.sendspace.com/file/zi84e8

Autor: Ja, czyli Kikut ^^

Zapowiedź jest zrobiona w rpg makerze 2k3 i jest to nic innego jak wycinek z intra.
Muzyczka w title menu: Piekliszcze by Ludzix.

Opinie mile widziane :)

: 07 gru 2007, 09:50
autor: YoH
Nie wiem czy mogę się tak wypowiedzieć ale... ta zapowiedź zrobiła mi kaptur z moszny!!! :lol: Ta gra będzie dosłownie miodnością emanować :D:D

: 07 gru 2007, 09:57
autor: Jazzwhisky
Co tu dużo pisać, rewelacyjna zapowiedź. Wreszcie Draven ma godnego konkurenta! ;)))

O kilku, niezwykle drobnych uwagach pokroju literówki, napiszę nieco później.

: 07 gru 2007, 11:44
autor: Amadik
Proszę o inny link.. rapidshare to dla mnie koszmar.

: 07 gru 2007, 13:45
autor: Michu
Hmm, naprawde niezla zapowiedz, szczegolnie napisy pod koniec =] Jedyne do czego bym sie przyczepil to blad moze nie powazny, ale irytujacy - w menu i scenkach gdzie jedzie kon zrobiony na battlu, zle obliczyles dlugosc animacji i po kazdym pokazaniu na ulamek sekundy postac znika ~~ Mam nadzieje, ze wydasz chociazby demo.

: 07 gru 2007, 15:57
autor: Kiksi
Tak wiem o tym znikaniu frame na chwile. A co do literówek to ja już sie chyba żadnej nie dopatrze. Testowałem to intro tyle razy, ze wszystko wygląda cały czas tak samo. heh. Jeden mirror dorzucam, być może z czasem wrzuce jeszcze inne mirrory.

: 07 gru 2007, 16:35
autor: Neo

: 07 gru 2007, 16:46
autor: Inq
Zgadzam sie, title miazdzy i to ostro jak papryka chili.
Milo mi sie Warcraft TFT przypomomina :D

Ale poza tym to juz nic nie miazdzy, po grze z takim titlem spodziewalem sie czegos wiecej.

: 07 gru 2007, 17:04
autor: Jazzwhisky
Inq pisze:Ale poza tym to juz nic nie miazdzy, po grze z takim titlem spodziewalem sie czegos wiecej.


Pliss, PMke z linkiem do pełnej wersji!!!!


Kikut pisze:Tak wiem o tym znikaniu frame na chwile. A co do literówek to ja już sie chyba żadnej nie dopatrze. Testowałem to intro tyle razy, ze wszystko wygląda cały czas tak samo.


Ale, ale... Głównie chodziło mi o elementy które wskazał Michu.
Ale skoro już mowa - co do literówek, znalazłem ze dwa razy jest zgubiony ogonek (książę/sytuację bodajże) i zbędne j w słówku "zbroji". Czy są jakieś mniejsze duperele do których można się przyczepić? ^^"

Obejrzałem intro lekko licząc kilkanaście razy, mi na myśl przychodzi troszkę Golden Sun, ale to chyba wyłącznie ze względu na logo... :)
Jeszcze raz - świetna robota.

: 07 gru 2007, 18:44
autor: Amadik
Dzięki za link :*

Na scenie siedzę co prawda tylko 3 lata, ale uważam, że swoje już widziałem. Kolejne edycje GF zawsze mnie omijały z przyczyn niezależnych i zazwyczaj mogłem pocałować klamkę nie wypowiadając się na temat żadnej z gier, a jedynie ściągając je i w zaciszu domowym cicho kląć patrząc na to co udało się złożyć "twórcom" ...
Oczywiście wersje demo, bo żadna z prac nie jest chyba kontynuowana ( Czy może się mylę? Jak wygląda sprawa z Eskarem , Ludzix? :] ).
Tym razem jednak mam szansę i zamierzam z niej bezczelnie skorzystać...

Pytanie numer jeden: Czy intro może zachwycić?
Owszem, może, ale najpierw trzeba się o to postarać. Całkiem ładnie złożyłeś je w całość i pomijając parę błędów o których wspomniano wyżej uznajemy, że jest piękne, pełne "smaczków" etc.
Ale to tylko spojrzenie bez wnikliwej analizy, bo wtedy zaczyna już się robić co najmniej trochę gorzej... Poczynając od animacji, przez błędy językowe do konstrukcji map ( mówiąc szczerze spodziewałem się trochę ładniejszego wnętrza "jadalni").
Muzyka... nie narzekam. Tyle dobrego, że nie mam powodów do wyciszenia jej.
Fabuła, lub raczej jej zaczątki wypadają nieźle. Nie ma "schematu" ulubionego przez kilkadziesiąt osób, które popełniły chociażby wersję demo jakiejś gry. Tutaj masz plus... Ale na razie mały coby nie spocząć na laurach...
No właśnie.. mam nadzieję, że bez względu na wynik GF zrobisz choć krótką wersję demo, która pokaże na co cię stać... Powodzenia.

: 07 gru 2007, 18:56
autor: Mertruve
Miło, że skróciłeś mp3 w title - w końcu nie jest to miejsce, gdzie gracz spędza najwięcej czasu. Jest kilka małych błędów (nieruchome pochodnie, gramatyczne/interpunkcyjne w dialogach), ale raczej nie przeszkadzają. Najbardziej denerwuje automatyczne zamykanie okna w dialogach, przez co nie można ich szybko przeczytać z pomocą Shifta - zamiast tego trzeba czekać na przewinięcie (co dziwi, zwłaszcza że nie są jakoś synchronizowane z muzyką). KUGW XD

Amadik: nie mam z Eskarem nic wspólnego, ale Kamil dalej go robi i nawet wypuścił ostatnio czwarte demo ;D

: 07 gru 2007, 21:41
autor: Flaque
Właściwie to tylko menu fajne (Warcraft 3<3) i to intro na animacjach. Fabuła cienka i oklepana :B

: 07 gru 2007, 23:20
autor: Super Vegeta
Rokszące menu. We wstępie trochę nie podobała mnie się muzyka, z początku całkiem kewl, ale potem nie pasuje do ogólnego nastroju opowieści o bohaterze. Poza tym, cóż, zbyt długi dialog - przynudnawo trochę było. :P

Edit: A, rajt, zapomniałem, w wypowiedzi króla: MNIE się zdaje.

: 07 gru 2007, 23:37
autor: Kiksi
Okej, wszystkie literówki i błędy są już poprawione, więc zabieram się za robienie dalej gry. Co do troche przymulających dialogów, to niestety starałem się je skracać jak tylko się dało, jednak najważniejsze informacje musiałem tam zawrzeć.

: 21 mar 2008, 21:53
autor: Kiksi
CMS
Obrazek
Obrazek
czekam na opinie.