Bukanier

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: Kleo, Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Re: Bukanier

Postautor: Adrapnikram » 21 kwie 2016, 19:05

Nie, można ją dodać grzebiąc w skrypcie. Ale dużo wiedzy i czasu potrzeba. Poza tym pisałem, że już go nie używam.
Upraszam o wysyłanie podobnych pytań na moje PW, a nie tutaj.
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 19 sty 2017, 12:59

Hej Adrapnikram jak tam idą pracę nad Bukanierem i Podziemiami :?:
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 19 sty 2017, 14:03

Nie mogę powiedzieć, że dobrze, ale najgorzej też nie jest, szczególnie, że za kilka miesięcy matura. Niemniej jak będę miał ferie zimowe (11 luty) to wrzucę screeny z info, jak ruszyłem z tym do przodu. "Bądźcie cierpliwi :-P "
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 16 lip 2017, 11:22

Hej Adrapnikram jak tam idą pracę nad Bukanierem :?:

Spoiler:
Awatar użytkownika
MrAdamskyy

Postautor: MrAdamskyy » 17 lip 2017, 00:06

Hej, gra wygląda na prawdę solidnie :-) Uwielbiam wszelkie systemy reputacji, szczególnie jeśli ich działanie jest na prawdę widoczne. Aby poprawnie takie coś wykonać wymagane jest jednak sporo zabawy z edytorem, ale mam nadzieję, że nie zawiedziesz :-D
Ogólnie gra wygląda ambitnie, może aż nadto, ale trzeba być dobrej myśli. Szczególnie podoba mi się pewna rzecz, na którą nikt nie zwrócił dotąd zbyt dużej uwagi - 'cała wyspa będzie złożona ze 100 map o rozmiarach ekranu'. Jest to mała rzecz, ale bardzo mnie cieszy takie rozwiązanie, przypomina mi wiele dobrych gier, w których ekran nie przesuwał się za bohaterem, bo mapa była podzielona na takie właśnie części. Tak jak mówię, nie jest to nic specjalnego, ale ja jestem fanem takich motywów :-D

Zabieraj się do pracy bo PInroz się wyraźnie niecierpliwi, zresztą na pewno nie jest on jedyny :wink:

Wróć do „Zapowiedzi”