[XP] Shaarimoth

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Rykes »

Też jestem ciekawy :-D
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Rykes »

@Prometherion żyjesz? :-D Co z projektem?
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Prometherion »

Cześć wszystkim, którzy czekali na cokolwiek związanego z projektem. Niestety mam złe wieści. Muszę to napisać, rpg maker jest tylko hobby, które w moim życiu odgrywa od pewnego czasu małą rolę. Nie wchodzę w szczegóły. Po prostu od dawna nic nie robię w nim. Shaarimoth nie postępuje :) Chciałbym napisać, że jeśli w moim życiu nastąpi zmiana i będę w stanie coś zrobić, to gierka wyjdzie, bo nadal mam zapał i chęć do jej tworzenia. Dam dwa screeny z lokacji Azooma, główne miasto w grze. 1 screen z pustyni Varat. To tyle, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Kitabake »

W momencie, kiedy w końcu screeny mnie zainteresowały, dowiaduję się o takich rzeczach. No szkoda, że prace będą szły wolno. :?
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: PInroz »

Czyli innymi słowy trzeba czekać, mam tylko nadzieję że nie na próżno :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Jazzwhisky »

Fajne screeny, taki spokojny klimat. Ale najważniejsze, że jest zapał, to daje nadzieje. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Fear »

Bardzo ładnie to wygląda. Jedna z lepiej wyglądających gier od zapowiedzi PW 2. Powolutku sobie rób, kiedy wyjdzie, wtedy zagramy. Ewentualnie okrój to i owo, jak poczujesz, że już nie masz chęci. Powodzenia.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: PInroz »

Hej Prometherion jak tam pracę nad Shaarimoth :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Prometherion »

Cześć wszystkim. Cóż PInroz, muszę Cię zmartwić a jednocześnie dać nadzieję :D To, co napisałem wcześniej odnośnie projektu, w kilku punktach pokrywa się z obecnym stanem nad gra. Od ładnych kilku miesięcy nie robię dosłownie nic w projekcie, stały za tym życiowe przeciwności, które odbierały wenę, a przede wszystkim czas :) Jednak jest już lepiej i chęć do grzebania w bebechach Shaarimoth wraca. Poczekajmy do Golden Forków, wielce prawdopodobne jest wystawienie dema w rywalizacji :)

Ostatnią moją aktywnością była przebudowa menu. Oto zakładka statusu Veinana połączona z torbą i ekwipunkiem. Dodam jeszcze, obok posiadanych rindów, obecną lokalizację bohatera.

Obrazek
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Prometherion »

Cześć, dziś zaczynam normalną pracę nad giercą. Po wielu bezowocnych miesiącach nadszedł czas, bym ukończył mechanikę menusów, następnie zabieram się za system walki, mam nadzieję, że w grudniu przyjdzie Wam sprawdzić Shaarimoth w działaniu. Wierzę też w to, iż wielu z Was nadal czeka na moją pierwszą i zapewne ostatnią produkcję. Wiecie z Ligi Mapperów, iż jestem perfekcjonistą jeśli idzie o "wykończenie" detali i za nic w świecie fuszery nie odwalę. Także niechaj żywi nie tracą nadziei :D Poniżej ekran tytułowy, dodam, że jest animowany; unosi się mgła, na horyzoncie latają ptaki, a grzywa bohatera dziarsko powiewa. Do usłyszenia wkrótce...

Obrazek
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Kryzz333 »

Zanim przeczytałem o animacjach obrazek i tak wydał mi się po prostu za... czepisy! :V
Nie mogę się doczekać na demo, serio. Obecnie i tak mało gram w inne gry poza OzE, będę czekał na Shaarimoth jak na święta :-) Powodzenia.
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Prometherion »

Cześć wszystkim! Jeśli ktoś czeka na Shaarimoth to uspokajam, że nie porzuciłem projektu i nadal pracuję nad gierką. Niestety mam już swoje lata i to postępuje powoli, ale jest dobrze ! :D Dla ciekawych wrzucę niebawem kilka screenów z nowych lokacji i z walki, narka
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Yoroiookami »

Graficznie jest ślicznie. :L
Tylko lepiej naprawdę go nie porzuć, staruszku!

Ja na przykład czekam. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: Jazzwhisky »

Yup, to są bardzo dobre wieści, bo jeśli to wyjdzie, to z opisu - ma wszelkie prawo być największym polskim tytułem w RMXP w historii.

Edit-dół
https://sjp.pwn.pl/sjp/wielki;2535905.html ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP] Shaarimoth

Post autor: PInroz »

Ja też czekam :wink:
Jazzwhisky pisze:ma wszelkie prawo być największym polskim tytułem w RMXP w historii.
Czyli Shaarimoth przebije swoją wielkością Opowieści z Edorii :?: :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ