Theoria Senmum

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Chizuru-tan
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2016, 13:15

Re: Theoria Senmum

Post autor: Chizuru-tan »

Ahhh, dość długo mnie tu nie było... No cóż, przez wcześniejsze kilka miesięcy posuwałam się z grą do przodu dość intensywnie, wiedziałam, że to tylko kwestia czasu, aż będę się musiała naładować xp . Doszło też parę innych problemów z życia codziennego. Jednakże od miesiąca makeruję z powrotem, a od kilku dni moja makerowa forma jest "szczytowa", że tak ujmę ^^ Więc korzystam póki mogę i mam nadzieję, że będzie trwać długo(Najlepiej do skończenia TS, haha).
A więc co nowego w grze?
Z tych pomniejszych rzeczy, chyba wyłapałam wszystkie bugi i literówki(mam nadzieję, ale pewnie i tak zawsze się jakiś pomniejszy trafi) oraz podpicowywałam niektóre eventy (Czasami niektóre rzeczy były za mało zrozumiałe), dodałam tabliczkę z instrukcjami na początku gry, urozmaiciłam swoją bazę danych o nowe skille/animacje, wrogów, przedmioty, stany itp...takie tam.
A teraz najlepsze:
Obrazek
Tak jest! Nowy titl. Koniec z upierdliwymi pikselkami tam gdzie być nie powinny...podobnie sprawa ma się z battlersami(To znaczy nie ma tam już pikseli). A właśnie apropos battlersów, czas pokazać nowy, świeży hud(Wiem, że na pierwszym screenie są jeszcze okropne piksele wokół drugiego battlersa, bo robiłam go zanim jeszcze się ich pozbyłam:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Walki są turowe(W sumie powinnam napisać to w pierwszym poście w tym temacie, niewiem czemu tego nie zrobiłam ^^').
"PE" to punkty energii, "PM" to punkty mocy, a "Pzm" znaczy poziom oczywiście ^^. Ten mały czerwony kwadrat służy jako miejsce na stany danej postaci. Wrogowie zamiast pieniędzy zostawiają swoje dusze które później wymieniamy na dobra u tzw. "Handlarza Dusz" ( Czyli w sumie to i tak taki odpowiednik pieniędzy, choć kto wie, może jak najdzie mnie siła i ochota to trochę urozmaicę te całe łapanie dusz...)
A teraz 2 screeny z nowej lokacji:
Obrazek
Nie, nie chcę wejśc do studni w podejrzanym, ponurym miejscu.
Obrazek
A to jedna z moich najnowszych mapek. Straciłam jej poprzednią wersję z powodu korupcji plików(Na szczęście straciłam tylko parę mapek, które nadrobiłam w 1 dzień). Na końcu i tak wyszło jej to na dobre, ponieważ ta wersja wyszła mi lepiej niż poprzednia ^^.
Więc, pomimo dziwnych losowych bugów("Sol, dlaczego przekształcasz się w Stellę?! Dlaczego robisz to co każdą turę?! DLACZEGO?!"), które znikały tak szybko jak się pojawiały, prace nad grą idą dobrze ^^

@Fear
Wolę nie wydawać dema, ponieważ panuje epidemia, że po jego wrzuceniu twórcy prawie zawsze porzucają swoje projekty (Chyba mi to nie grozi, ale wolę nie ryzykować ^^'). Po za tym mam już dosyć duży kawał gry xp

Edit: Oh, i zapomniałam napisać, że zapisy gry są tylko w określonych miejscach.
ODPOWIEDZ