Pogromca II: Złodziej Kamienia [XP]

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: Kleo, Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Kontakt:

Re: Pogromca Pustki II: Złodziej Kamienia [XP]

Postautor: HGS » 06 sty 2017, 10:29

Nie trzeba jej znać, choć znajomość interfejsów z jedynki dużo daje :). Gra jest bardzo skomplikowana i rozbudowana, więc trzeba na początku podejść do niej ostrożnie i na spokojnie obczaić co z czym się je. W walce zalecam używać tarczy ponieważ ona blokuje większość obrażeń :)
Oczywiście trzeba robić to ręcznie i obczaić jak to działa :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 08 lut 2017, 22:34

Tak dzisiaj sobie chwilkę grałem i takie coś się stało. Sam nie wiem skąd to mam, ale czułem się obserwowany przez czas grania i słyszałem dziwne głosy Dawida Tomaszewskiego. Może ja mam jakieś schizy? :oops:
Obrazek
Moje projekty:
Najnowszy utwór na kanale: (Synthesia) Gothic 1 - Old Camp
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 08 lut 2017, 23:24

To uczucie, kiedy wstajesz wcześnie rano i od razu włączasz laptopa i grasz. Nagle nie wiadomo skąd, czujesz na karku zimny podmuch, a w twojej głowie słychać mrożący krew w żyłach głos Dawida Tomaszewskiego........TWOJA POSTAĆ JEST SPRAGNIONA!!!
Awatar użytkownika
HGS

Kontakt:

Postautor: HGS » 12 cze 2017, 23:20

ZWIASTUN DEMO

WITAM!

Dawno nie dawałem żadnych wpisów, więc postanowiłem odświeżyć temat :)
A więc tak oto kilka faktów co do prac nad PP II:

FAKTY:
W ciągu półtora tygodnia / dwóch gra w wersji demo zostanie przetestowana przez kilka osób i po testach zostaną nałożone poprawki po czym oficjalne demo trafi w wasze ręce. Pogromca stoi na silniku RPG Maker XP co wiąże utrudnienia z optymalizacją takiej ilości przetwarzanych obliczeń jakie niosą moje systemy. Został zaimplementowany skrypt na odpalanie gry na bibliotekach RGSS3 i gra chodzi płynnie :)

Co się zmieniło względem jedynki? I czy tym razem się nie zawiodę na grze?
Te pytanie pada dość często i postaram się na nie odpowiedzieć. Ciężko jest mi stwierdzić, czy PP II zaspokoi wasze wszelkie potrzeby, choć nie ukrywam, że byłoby mi miło gdyby tak się stało. Skończyłem z masochistycznym zaspokajaniem każdego na siłę i tworze grę tak jak było to założone w pierwotnych zamiarach. Projekt został dokładnie przeanalizowany i zaplanowany, a opinie względem PP I zebrane i uwzględnione. I nieważne co bym dobrego o projekcie wam tu nie nabazgrolił to uważam, że najlepiej będzie jak sami zobaczycie już niedługo na własne oczy jak gra ma się w rzeczywistości :)

Wersja DEMO będzie oferować prawie wszystkie dostępne aspekty gry co wersja pełna. Oczywiście będzie ograniczona fabularnie, ale myślę, że to co dostaniecie wystarczy do wyrażenia opinii względem ewidentnej całości jaka by powstała.

Zapodaję również klimatycznymi screenami z gry i wyczekujcie zwiastuna lada dzień.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
EnterVPL
Kontakt:

Postautor: EnterVPL » 13 cze 2017, 01:03

Czekam czekam na demko. Ogólnie chciałbym obadać to co tam dodałeś. Ostatnio mnie wzięło na zabawę w survival także bardziej możliwe jest to że będę rozwijał się w tym kierunku w tej grze (choć tak na prawdę to się zobaczy). Liczę na to, że optymalizacja działa tak jak mówisz. Mam nadzieję że się nie zawiodę ;-)
Moje projekty:
Najnowszy utwór na kanale: (Synthesia) Gothic 1 - Old Camp
Awatar użytkownika
HGS

Kontakt:

Re: Pogromca II: Złodziej Kamienia [XP]

Postautor: HGS » 10 lip 2017, 14:06

Dzisiaj ruszyły oficjalne testy oficjalnej wersji demo Pogromcy II: Złodziej Kamienia
W skład zespołu testującego wlicza się następujące osoby:

Dragon Kamillo
Ekipa HGS
Entervpl
Grentos
Kitabake
Kleo
PInroz
Ravenone
Silver635
Vlad Arges
Yoroiookami
I inni

Reszta osób musi jeszcze troszeczkę poczekać :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 13 paź 2017, 10:17

Hej HGS jak tam idą prace nad Pogromcą Pustki II :?:
Awatar użytkownika
HGS

Kontakt:

Postautor: HGS » 14 paź 2017, 21:38

A witam :) No Pogromca jest cały czas testowany. Ostatnio wypuściliśmy oficjalny Soundtrack gry do obiegu, który można sobie posłuchać o tu: . Planujemy dodać kilka innowacji, ale pojawią się one dopiero w pełnej wersji gry. Obecnie przygotowujemy się do wydania demo. W tym miesiącu to nastąpi na 95%
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz

Postautor: PInroz » 14 paź 2017, 21:46

Już nie mogę się doczekać :mrgreen:

Wróć do „Zapowiedzi”