[RMXP] The Sundered Eternity

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Dr.Man »

Zapowiedź krótka i treściwa, o fabule mało wiadomo nawet fajny motyw ciekawe jak będzie wyglądać kontynuacja tej historii.
Grafika spoko, spójna, ale z mapingem trochę gorzej, kwadratowo i troszkę za pusto.
Życzę ci powodzenia w tworzeniu, zagram.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Fabułę gracz lepiej pozna w samej grze :-) Mapping - Haxo zwrócił mi na to uwagę w ostatnim poście i wziąłem się do roboty, chociaż nie powiedziałbym, że na mapach jest trochę pusto. Nie szczędzę pierdółek, takich jak roślinki, grzybki itp. które można będzie zbierać. Może na screenami tego nie widać ale w lasach tętni życie, biegają wiewiórki, króliki. Dobra, nie będę się tak rozpisywał, bo nie będzie żadnej frajdy dla gracza :-D
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Hej Silver jak tam prace nad grą :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Pracuję jeszcze nad mechaniką jak najbardziej przystępną dla gracza w demie. A w międzyczasie pcham wątek fabularny do przodu :wink: Niedługo może jakieś screeny wstawię :-)

Dzięki za zainteresowanie PInroz :wink:
Awatar użytkownika
LordVertaa
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2017, 19:01
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: LordVertaa »

Zacznijmy od historii wybranej przez ciebie. Miałem kiedyś całkiem podobny pomysł co ty. Mianowicie wysłaniec króla dostaje zlecenie od władcy i musi zabić władcę Krasnoludów, lecz zrezygnowałem z tego pomysłu, bo wydawał mi się trochę za błahy i drętwy ale jestem ciekaw jak ty poradzisz sobie z taką fabułą. Z pewnością zagram w demko i cały czas będę czekał.

Teraz przejdźmy do mappingu. Nie będę się wcale wypowiadał, bo map za bardzo nie umiem robić. Staram się robić je tak, by podobały się mi. Zdarza się czasami, że jedna mapa przechodzi <15 zmian. A to z ułożeniem drzew, a to z źle ustawionymi kolumnami. Dlatego nie będę się ciebie o to czepiał bo się na tym nie znam :D

Powodzenia w tworzeniu ;)
Strona WWW: http://lordvertaa.esy.es/
Zapraszam także na bloga: http://lordvertaa.esy.es/blog/
"Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować."
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Dzięki za komentarz, Lordzie Vertaa :-D Co do fabuły staram się ją ciekawie rozbudować a zarazem podać ją na tacy graczowi, tylko nie wiem czy mi się to uda :-) W moim przypadku królewski posłaniec zostaje wysłany do pobliskiego państwa z prośbą o pomoc ale to już wszyscy wiedzą :mrgreen: Fabularnie demko jest skończone pracuję jeszcze nad mechaniką samej rozgrywki. Mapping, hmm... Przeglądając screeny z zapowiedzi i porównując je z aktualnymi mapami w moim projekcie mogę śmiało powiedzieć, że jest coraz lepiej.

Jeszcze raz dziękuję za "powodzenia". Silver out.
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Diablo »

Wybacz taki poganiający lekko post, ale pokazałbyś jakieś nowe screeny (jak masz z czego)? :lol: Wiesz, screeny to to, co tygryski lubią najbardziej ;) Jak będziesz miał jakąś wersję testową, tak jak obiecałem, chętnie nagram materiał ;-) Powodzonka! :-D
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Nie ma sprawy, Vlad :-) Jutro postaram się coś wrzucić :wink: No, demko jak już wcześniej wspomniałem będzie pod koniec lutego/początku marca, ponieważ nadal pracuję nad mechaniką. Nie zawiedziecie się :-P bądźcie tylko cierpliwi :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Ach i jeszcze jedno... Zastanawiam się nad dodaniem dubbingu do gry :shock: Nie wiem jeszcze jak z tym będzie ale jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy to spróbujemy :-) Jak to mówią: "wyjdzie w praniu" :-D Dubbing oszczędziłby trudu naszym braciom na YouTube (chodzi mi tu o Entera i Vlada). Można powiedzieć, że czekam na ochotników :mrgreen: jeśli takowi się znajdą. Swoje kandydatury proszę zgłaszać na priv bądź w tym wątku.

Życzę miłego wieczoru wszystkim przeglądającym ten wątek w poszukiwaniu nowinek, Silver.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2017, 10:05 przez Rykes, łącznie zmieniany 1 raz.
Usunięty

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Usunięty »

Silver635 pisze:Ach i jeszcze jedno... Zastanawiam się nad dodaniem dubbingu do gry :shock: Nie wiem jeszcze jak z tym będzie ale jeśli będzie ktoś chętny do pomocy to spróbujemy :-) Jak to mówią: "wyjdzie w praniu" :-D Dubbing oszczędziłby trudu naszym braciom na YouTube (chodzi mi tu o Entera i Vlada). Można powiedzieć, że czekam na ochotników :mrgreen: jeśli takowi się znajdą.
Czemu nie ja? Be seplenie, bo krzywo mówię? :lol: :lol: (jak coś to sobie żartuje)
Zawsze chętny do pomocy jestem :-)
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

EnterVPL pisze:Czemu nie ja? Be seplenie, bo krzywo mówię? :lol: :lol: (jak coś to sobie żartuje)
Zawsze chętny do pomocy jestem :-)
Witaj w drużynie :-D Mam nadzieję, że będzie was więcej :-)
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

Łapcie screeny póki gorące :-D Są tylko trzy, ale mam nadzieję, że wystarczą :wink:
Obrazek
Obrzęd Dziadów
Obrazek
Przechadzka po wiosce
Obrazek
Rozmowa z kwatermistrzem w obozie rebeliantów
Nie czepiajcie się obozu buntowników, który co dopiero zacząłem tworzyć :-P
Awatar użytkownika
Nexis
Posty: 58
Rejestracja: 01 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Nexis »

Jeśli na serio chciałbyś spróbować z tym dubbingiem, to ja chętnie pomogę. A co do samej gry, to prezentuje się nieźle, ale
ciężko tak naprawdę coś powiedzieć przed zagraniem, oprócz tego, że zapowiedź bardzo schludna.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: PInroz »

Nexis pisze:Jeśli na serio chciałbyś spróbować z tym dubbingiem
Tego nie doczytałem :shock: Na serio ma pojawić się dubbing :?: Jeżeli tak to spoko, oszczędzisz mi czytania :wink:

Mógłbyś Silver coś więcej powiedzieć na temat tego dubbingu :?: :|
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [RMXP] The Sundered Eternity

Post autor: Rykes »

PInroz pisze:
Nexis pisze:Jeśli na serio chciałbyś spróbować z tym dubbingiem
Tego nie doczytałem :shock: Na serio ma pojawić się dubbing :?: Jeżeli tak to spoko, oszczędzisz mi czytania :wink:

Mógłbyś Silver coś więcej powiedzieć na temat tego dubbingu :?: :|
Cóż mogę rzec :?: dubbing pojawi się w grze, tylko wtedy jeśli znajdą się osoby, które będą chciały mi w tym pomóc. Jak na razie zgłosiło się do mnie trzech ochotników. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tak jak już pisałem w poprzednim komentarzu, jeśli jest chętny do wsparcia TSE to zapraszam do pisania do mnie na priv lub na adres email.
Zablokowany