[VX] Kejbyl V

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Amelanduil »

PInroz pisze:Skoro Kejbyl V jest ostatnią częścią, to fajnie by było gdyby był on trzykrotnie większy od poprzednich części i dłuższy pod względem gameplayu :roll:
Ale to już chyba było od dawna przyjęte, że długość gry jest kwestią drugorzędną w stosunku do jakości? :P
Poza tym, to komediowa gra, żarty ciężko tak ciągnąć w nieskończoność raczej. Nie musi być długie.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: PInroz »

Hej Yoroiookami jak tam idą prace nad Kejbyl V :?: :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

PInroz pisze:Hej Yoroiookami jak tam idą prace nad Kejbyl V :?: :-D
Dobrze idą. Prawie skończyłem świątynie i zagadki, teraz pracuję nad dwoma walkami z bossami, które zasugerował mi Amel. :>
Dodałem też kilka ciekawych broni.
Obrazek
A tutaj kawałek dialogu. :>
(Tak, to odniesienie do Tajemnicy Wulkanu)
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: PInroz »

Hej Yoroiookami mam dla ciebie pomysł :wink:

Dialog Entera z Diablo na temat skrzypiącego krzesła :wink: Na podstawie komiksu którego stworzyłem :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

PInroz pisze:Hej Yoroiookami mam dla ciebie pomysł :wink:

Dialog Entera z Diablo na temat skrzypiącego krzesła :wink: Na podstawie komiksu którego stworzyłem :mrgreen:
Wiesz PInrozie, problem z tego typu sugestiami jest taki, że jeśli raz ktoś już je przeczyta to przestają być śmieszne. Więc choćbyś wymyślił jakiś bardzo zabawny żart do gry, to i tak go raczej nie dodam, bo to już nie będzie miało sensu. :>
No i jakby nie patrzeć to moja gra, z moim dziecinnym poczuciem humoru i chciałbym żeby tak zostało. Ale za chęci dziękuję.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:No i jakby nie patrzeć to moja gra, z moim dziecinnym poczuciem humoru i chciałbym żeby tak zostało.
No tak bo w końcu żarty na tle erotyczno-absurdalnym są wizytówką Kejbyla i lepiej tego nie zmieniać :wink:
Yoroiookami pisze: Ale za chęci dziękuję.
No nic warto było spróbować :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

Tradycyjnie wstawiam kilka screenów, żeby nie było że umarłem.
(Może też powstrzymać PInroza o pytania "jak tam idą prace nad...?") :lol:

Są zagadki w świątyniach, jest część zadań pobocznych, jest już kilku przeciwników, a nawet kilka ukończonych walk z bossami. :>
Wszystkie mapki mam praktycznie skończone.
Jeszcze trochę poczekacie, ale myślę, że warto. <3

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2017, 17:24 przez Yoroiookami, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Diablo »

No, jakbym użył tak rozpikselowanego charseta to też bym się poirytował w końcu :lol:

Czekam, czekam <3 Na pewno nagram, bo to normalnie moja sztandarowa seria, ale nie w najbliższym czasie :-P Nie samym Kablem się żyje :lol:
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:Tradycyjnie wstawiam kilka screenów, żeby nie było że umarłem.
Cieszę się że, jednak pracujesz, a nie jak zwykle się lenisz :wink:
Yoroiookami pisze:(Może też powstrzymać PInroza o pytania "jak tam idą prace nad...?") :lol:
I ci się udało :shock: Przez najbliższe dwa tygodnie :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

No, jakbym użył tak rozpikselowanego charseta to też bym się poirytował w końcu :lol:

Czekam, czekam <3 Na pewno nagram, bo to normalnie moja sztandarowa seria, ale nie w najbliższym czasie :-P Nie samym Kablem się żyje :lol:
No rozpikselowanie to poważna choroba. :>
<3 Myślę że jeszcze zmieścisz serię czy trzy zanim Kabelek V ujrzy światło dnia.
PInroz pisze:
Yoroiookami pisze:Tradycyjnie wstawiam kilka screenów, żeby nie było że umarłem.
Cieszę się że, jednak pracujesz, a nie jak zwykle się lenisz :wink:
Ej, ja się wcale nie lenię, tylko gra jest dosyć duża. :<
Nie mogę się doczekać aż będziecie musieli pobrać 300mb bo byłem zbyt leniwy żeby przekonwertować BGM. <3

A tymczasem nowe screeny i troszku informacji. :>
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiele skończyłem, ale wiele jeszcze mam do skończenia. <3
Jak na razie jest około 40 minut gry, to znaczy takiej ułożonej gotowej rozgrywki. :lol:

Będzie dużo eksploracji. :->
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Kleo »

Yoroiookami pisze:Nie mogę się doczekać aż będziecie musieli pobrać 300mb bo byłem zbyt leniwy żeby przekonwertować BGM. <3
Heh, a myślisz, że będzie to przeszkadzało komukolwiek poza Dragonem? Który zresztą i tak w Kabelki nie gra, choć niezupełnie rozumiem, dlaczego.
Jak dla mnie gra może ważyć tyle co GTAV, jeśli będzie tak fajna, jak się zapowiada. <3
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Amelanduil »

Nie no, Joroj, litości, ja mam limity transferu ;~;
Zrób takie ładne ogg z tego, zapętl, będzie rozkosznie~
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

Kleo pisze:
Yoroiookami pisze:Nie mogę się doczekać aż będziecie musieli pobrać 300mb bo byłem zbyt leniwy żeby przekonwertować BGM. <3
Heh, a myślisz, że będzie to przeszkadzało komukolwiek poza Dragonem? Który zresztą i tak w Kabelki nie gra, choć niezupełnie rozumiem, dlaczego.
Jak dla mnie gra może ważyć tyle co GTAV, jeśli będzie tak fajna, jak się zapowiada. <3
Jak zawsze mnie wspierasz w moich potwornych działaniach. <3 :lol:
Amelanduil pisze:Nie no, Joroj, litości, ja mam limity transferu ;~;
Zrób takie ładne ogg z tego, zapętl, będzie rozkosznie~
Znaczy wiesz, Amelku... zrobię co w mojej mocy. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Yoroiookami »

Trochę od ostatniego razu zmienił się wystrój karcianki. Nie jest chyba jakoś brzydko, a dzięki temu gracze mogą mieć po pięć kart w dłoni. :>
Zmieniłem też HP i MP na coś w rodzaju ikonek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: [VX] Kejbyl V

Post autor: Rykes »

Bardzo mi się podoba. Nie mogę się doczekać tej produkcji :-D
ODPOWIEDZ