Serpent Quest [MV]

Zapowiedzi Gier w produkcji - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Marvile
Posty: 43
Rejestracja: 29 sie 2014, 08:49

Serpent Quest [MV]

Postautor: Marvile » 31 gru 2017, 23:46

Serpent Quest I

"Zapach kosmity" & "Zapowiedz Księcia".

Obrazek

//Distribution
Imperium kosmosu chwieje się w posadach. Otoczony przez pochlebcę oraz manipulanta, książę kosmosu, boska istota na skrzydlatym rumaku o imieniu Ivar pogrąża się w obłędzie. Wszędzie roi się od spisków! Tyran wszczyna kampanię terroru skierowaną przeciwko niewinnym istotom o czystych sercach zwanych maczukami, stworzenia te zamieszkują księżyc Nibru, wskutek czego zostaje on zbombardowany niezidentyfikowanymi obiektami w kształcie kul ze srebrnego materiału przypominającego metal. W tym czasie niewzruszony chłopak, obdarzony zdolnością wchodzenia w umysły zwierząt, nagle postanawia zjednoczyć przyjaciół i uratować swój świat przed zagładą z kosmosu. Woń chaosu zwabia plugawe szlamy, które zbliżają się ze wszystkich stron.

Z chylącego się ku zagładzie księżyca Nibru próbuje pomóc grupa przyjaciół. Jeden z nich, Draco, posiada ukrytą zdolność przejmowania kontroli nad zwierzętami, dzięki temu może się dostawać do niedostępnych miejsc. Podczas przygody towarzysze na swojej drodze spotykają najstarszego i najbardziej nieprzejednanego wroga z kosmosu — Inteligentną humanoidalną istotę o szarej skórze. Spojrzenie w jej twarz sprawia świeże rany na mózgu, zadane ostrą psychiczną mocą wprost w unerwienie całego ciała wywołując nieokrzesany ból; po takim ataku motywy ofiary są wysoce niepewne...

//Download: https://gamejolt.com/games/SerpentQuest/308389

//Character
Spoiler:


//Character+
Spoiler:


//Screens1
Spoiler:


//Screens2
Spoiler:


//Screens3
Spoiler:


//Screens4
Spoiler:


//Gifs
Spoiler:


//Mechanika
Spoiler:


//Spoiler (Wskazówki; dotyczące głównie co można jeszcze zrobić po finall Bossie i ma to nawiązanie do fabuły. najlepiej tego nie otwierać)
Spoiler:


//Uncaught typeError Cannot read property 'width' of null
Spoiler:


//Xpero
Spoiler:


Ostatnio przesunięty w górę 31 gru 2017, 23:46 przez: Marvile.

Wróć do „Zapowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość