Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: PInroz »

Masz racje jest na co czekać :-D

Ja mówiąc szczerze oczekuje na dodatek, lub drugą część Green Levithan Code IVII. Bo moim zdaniem ta część jest najlepszą częścią Green Levithan :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Moim zdaniem część z XP ma najwięcej klimatu.
Tej z VX nigdy nie lubiłem, szczerze to nawet jej nie skończyłem, zniechęciłem się bo jest nieliniowa, a ja jednak wolę liniowe fabuły.

Jeśli jeszcze nie grałeś, to możesz obadać część z RM95, jeśli chodzi o wykonanie najlepszą, przynajmniej do premiery nowego RMME...
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: PInroz »

Grałem w Green Levithan z RPG Makera XP też mi się spodobało (Ma w sobie ten klimat lecz jak dla mnie za krótka :roll: Choć gdyby Reptile połączył fabułę z Green Levithan Code IVII i grafiki z wersji z XP to według mnie powstała by naprawdę niezła produkcja :mrgreen:

A w część z RPG Maker 95 miałem już do czynienia :-D Z tej części jedyne co mi się podobało do melodia w trakcie walk :mrgreen: Po za tym całej jej nie przeszedłem bo jakoś nie miałem czasu :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Sporek
Posty: 11
Rejestracja: 05 lut 2012, 00:28

Re: Green Levithany...

Post autor: Sporek »

Kurcze, może piszę późno ale pamiętam, że jak odkryłem RPG Makera to długo zagrywałem się w Green Leviathany, szczególnie wersję z VX. Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem, że było tego jeszcze więcej bo nie miałem zbyt dobrego internetu i zgrywałem sobie na płytki :P Szczerze to wspominam te gry jako pełnoprawne produkcje bo w tamtym czasie traktowałem je bardzo profesjonalnie i teraz, gdy po latach mi się przypomniały to nadal odczuwam nostalgię :) Chyba sobie ogram!
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Stanior »

Tylko najpierw przeskanuj antywirusem... ;)
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Sporek
Posty: 11
Rejestracja: 05 lut 2012, 00:28

Re: Green Levithany...

Post autor: Sporek »

Stanior pisze:
24 kwie 2020, 07:56
Tylko najpierw przeskanuj antywirusem... ;)
Aż tak źle xD? Nie pamiętam już do końca jak to kiedyś było, ale może faktycznie coś mi łapało.
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Stanior »

17.08.2003 - Reptile umieszcza na Twierdzy 'Green Levithan 2', zainfekowaną grę, które dużej ilości scenowiczów "oczyszcza" dyski
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Surusek »

Ech... wspominki wojenek z 2003 roku... :-D
Ja tutaj jestem podrzucić mirror samego Green Leviatan: Tear of Time, stworzonego w RPG95: http://rpg95.webd.pro/dl/games/Green_Le ... f_Time.zip
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
jorrr1
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:14

Re: Green Levithany...

Post autor: jorrr1 »

Czy ma ktoś link do Green Leviatana dołączonego do XP i VX?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Green Levithany...

Post autor: Soul »

XPkowego GLa mam, może ktoś inny ma tego z VX ;>
https://www.mediafire.com/file/102y2qho ... P.zip/file
jorrr1
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:14

Re: Green Levithany...

Post autor: jorrr1 »

tego z VX udało mi się dostać. A jeszcze mam takie pytanie, czy będzie kontynuacja tej serii czy nie?
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Crashykk »

Jak wyjdzie nowy maker to moze, ale nie ludzilbym sie. Skoro nie ma juz makerow na twierdzy, a to do piratow Reptile robil gry, to pewnie nie bedzie. Dla pewnosci o to juz musisz pytac naczelnego wodza, krola nad krolami, ktory siedzi za wielkimi, ciemnymi, kamiennymi scianami bezkresnej twierdzy rpg makera.
ObrazekObrazek
Obrazek
Zablokowany