Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Do makera ME, a nie do działu. A maker nadal leży i kwiczy.
Darowin
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2013, 20:43

Problemy z grą tzn Nie wiem co zrobić aby ją przejść

Post autor: Darowin »

Nie wiem czy w dobrym temacie napisałem jeśli źle to bardzo przepraszam jestem nowy i nie zbyt ogarniam panujące tu zasady.

Otóż chciałbym przejść green levithan Dragon Quest i zatrzymałem się na tym momencie.
Bez tytułu.png

nie wiem dlaczego nie mogę przejść przez drabine i rozpocząc walkę ze smokiem z góry dzięki za pomoc :-P

Przeniesiony, dołączony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Green Levithany...

Post autor: Soul »

Musisz to sobie przeprawić w RM. Kiedyś gadałem z Reptile o tym, że GL:DQ nie jest grą do przejścia. Trzeba sobie samemu poprawić wszystko co nie gra.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Green Levithany...

Post autor: Secretman »

Mówiąc dokładniej - pewnie chodzi o błąd blokowania (przez pewien element chipsetu nie możemy poruszać się do góry albo w ogóle).

Trzymaj linka do poprawionej wersji: http://uploaded.net/file/1ib3mnsa
Darowin
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2013, 20:43

Re: Green Levithany...

Post autor: Darowin »

Dziękuje za rozwiązanie problemu szczerze mówiąc ta gra jest dłuższa niż myślałem :-P
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Polecam zagranie w każdą z części, gdzieś na poprzednich stronach. masz upload do GL2
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 23:09 przez Rahim, łącznie zmieniany 1 raz.
Darowin
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2013, 20:43

Re: Green Levithany...

Post autor: Darowin »

No mam taki zamiar szczególnie że o tej serii gier mam w planach zrobić filmy na moim kanale youtube:D




PS. No i niestety po raz kolejny jest problem tym razem z dwójką
Bez tytułu.png
Dlaczego nie mogę wyjść z pomieszczenia. Link pobrałem z tego tematu.Proszę o pomoc. Takie wogule pytanie czy jest jakaś część z tej serii która nie ma takich problemów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Próbowałeś spacji? Czasem w niektórych grach są ustawione teleporty na naciśnięcie przycisku - myślę że to jeden z podstawowych błędów makerowiczów.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

U mnie tutaj normalnie da się wyjść, przyznaj się no czy czasem nie wsadzałeś tam swoich łapek i nie majstrowałeś przy tym?:P
Darowin
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2013, 20:43

Re: Green Levithany...

Post autor: Darowin »

No wiesz jak pobieram plik z internetu to sie sądzę abym go modyfikował
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

To gra demonstracyjna, wszystko może się zdarzyć, mniej wiecej jednak na twoim miejscu radzę ci dorobic samemu teleport do jaskini *-*
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Tak GLki dołączone do wersji xp, vx i 95 nie mają żadnego takiego błędu. Co do GL2 przeszedłem całe i żadnego takiego błędu tam nie zauważyłem - może źle szukałem.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Dragon Kamillo pisze:Tak GLki dołączone do wersji xp, vx i 95 nie mają żadnego takiego błędu. Co do GL2 przeszedłem całe i żadnego takiego błędu tam nie zauważyłem - może źle szukałem.
Bo takiego błędu nie ma, ja też go nie mam, musi mieć wersję przy której ktoś grzebał *-*
Ja nadal usilnie oczekuje GL 1 xd
Darowin
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2013, 20:43

Re: Green Levithany...

Post autor: Darowin »

OK Rave rozwiązał mój problem zgadza się trzeba było nacisnąć spację :-P

a przy okazji zapraszam do obejrzenia filmu jaki zrobiłem z tej gry komentarze mile widziane :wink:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... H8z-8_WYfs
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

10 minut w pół godziny XD.
Jak już czytałeś część tekstów pobocznych to mogłeś je wszystkie przeczytać - albo ich nie czytać. To samo co do wyłączania wiadomości albo czekasz (lepsze rozwiązanie) aż każdy zdąży przeczytać albo je tylko przewijasz. Tu tak było to pomiędzy.

Jeszcze co do gry - wiesz że w jaskiniach można przejść na skróty na dole mapy pod sufitem - nie trzeba tyle walczyć XD. No i szybciej jest.

Po GL weź się za inne tytuły RM (te lepsze) i tez nagrywaj - bo puki co to oprócz powki który grał w parę tytułów noruja na yt nie ma innych filmów z całych gier pl rm (może prócz Agnosco zrobionego przez jeszcze kogoś - ale to mało ważne).

I ustaw jakąś normalna rozdzielczość bo teraz ekran jest jakby za szeroki a za niski i dziwnie to wygląda po przyzwyczajeniu do normalnej rozdzielczości rm.

Taa GL jest zrobione przez autorów RM...
Zablokowany