Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

A to w zasadzie ID przedmiotu jest nie potrzebne, rozciągnąć listę przedmiotów na max i byc może się naprawi. Ja w zasadzie do przedmiotów nie zaglądałem więc z tym błędem się nie spotkałem na moje szczęście :mrgreen:

DQ ma chyba najwięcej błędów ze wszystkich możliwych. Mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś poprawnych wersji :-D
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Nom, DQ ma nawet b. podstawowe błędy - np. w domu w której się bohaterka budzi można po ścianach łazić. Albo w którejś wczesnej lokacji.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Szukam gry Gren Lewiatan (xp)

Post autor: McLaren »

Tak jak w temacie szukam gry Gren Lewiatan wiecie gdzie ją można znaleźć?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Szukam gry Gren Lewiatan (xp)

Post autor: Rave »

Jest razem z twierdzówką.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Szukam gry Gren Lewiatan (xp)

Post autor: McLaren »

Aha dzięki :)
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

tiberium pisze:A to w zasadzie ID przedmiotu jest nie potrzebne, rozciągnąć listę przedmiotów na max i byc może się naprawi. Ja w zasadzie do przedmiotów nie zaglądałem więc z tym błędem się nie spotkałem na moje szczęście :mrgreen:

DQ ma chyba najwięcej błędów ze wszystkich możliwych. Mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś poprawnych wersji :-D
Niektórzy mają taki styl grania, że bez medykamentów nie przejdą gry. Ja np. nawet w "Green Levithan" w pierwszej kolejności gromadzę kasę na lepszy sprzęt i silne leki. Gdy mam już wszystkie medykamenty i cała moja drużyna jest w pełni wyposażona, ruszam do następnej lokacji i po drodze, jak chociaż w środku walki HP jednej z postaci niebezpiecznie zbliży cię do zera, to wolę użyć przedmiotu i zachować więcej MP (SP w "Green Levithan" robionym w RPG Makerze XP) do atakowania przeciwników, a po walce uleczyć ubytki many i niezaleczone zdrowia.

Co do poprawionych wersji, to nawet, jeśli w ogóle się za to zabiorę, to "Green Levithan 1-2-4" porzuciłem już na dobre.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Ja czekam na GL V Reptile w 2k3, po screenach które widziałem i tym co pisał będzie chyba najlepszą częścią =)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

W 2k3? Myślałem że GL V będzie zgodnie z tradycją grą demo. A że nie ma takowej do VX Ace...
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Z tego co dobrze pamiętam do ace Reptile zrobi demko jak wyjdzie nowsza wersja, albo jak wyczaruje sposób na ą.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Rahim pisze:Z tego co dobrze pamiętam do ace Reptile zrobi demko jak wyjdzie nowsza wersja, albo jak wyczaruje sposób na ą.
Reptile nic tu nie pomoże, bo tym musi się zająć Enterbrain. Więc jeśli Enterbrain nie naprawi tego problemu z ą, to Reptile będzie musiał zrobić "Green Levithan" do RPG Makera VX Ace, wciskając "kolejno 1, 6 i 5 na klawiaturze numerycznej, przytrzymując lewy alt" zamiast "wcisnąć a, trzymając prawy alt".

@Reptile
Jeśli TO czytasz, to powiedz
Ile zamierzasz czekać, aż Enterbrain naprawi ten błąd?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Twierdza nie jest miejscem gdzie Reptile zajmuje się tylko makerami, i ich poprawianiem, trochę wyrozumiałości xd
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

To niech "najmie" jakiegoś dyrektora technicznego, kogoś kto by poprawiał działy, itd. Wtedy repowi by zostały tylko makery, własne projekty i pisanie newsów.

Żeby nie być gołosłownym, zgłaszam swoją kandydaturę. Znam się na PHP i html jak mało kto na scenie i dałbym radę.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Green Levithany...

Post autor: Kleo »

Wiesz, Rave, te sprawy załatwia się jednak chyba nieco inaczej, niż poprzez ogłoszenie swoich chęci na Gospodzie i to w dodatku w temacie o grach. Tu masz małą wskazówkę, jak można do tego podejść, jeśli faktycznie masz chęć: http://www.tsukuru.pl/forum/?co=strona&typ=r ... rekrutacja
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Tyle że tam pełno o redaktorach, zwiadowcach, nic o osobach które mają się w 100% zająć kodem strony żeby reszta mogła się skupić na zwiadach i redagowaniu ;).
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Sprawa wygląda prosto. Piszesz mejla do Reptile i tam mu piszesz to co tu - o tym pisaniu strony itp, i on albo zgadza się i korzysta z oferty, albo odmawia. Krótka piłka.

To samo tyczy się też innych ludzi którzy chcą coś pomóc przy twierdzy, innej drogi do tego NIE MA.

Mejla Reptile znajdziecie między innymi tutaj: http://tsukuru.pl/forum/?co=strona&typ=redakcja.
Zablokowany