Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Michu »

Mili państwo, uprzejmie ostrzegam. Każda kolejna wycieczka osobista skończy się nieprzyjemnie dla każdego zainteresowanego.

Proszę Was, to temat o Green Levithanach, a nie ludziach, którzy na nie czekają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Próbował ktoś sobie zrobić prezent na święta i pytał Reptile o GL1?
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Próbował ktoś sobie zrobić prezent na święta i pytał Reptile o GL1?
Gdyby zrobił przed 24 grudnia, to wszyscy mieliby od niego prezent w postaci "Green Levithan 1". A tak dnia 03 marca 2015 o godzinie 17:00 będzie miał już dokładnie 4 miesiące.
I tak nadal wątpię, żeby nowy "Green Levithan 1" był już 03 lipca 2015 roku o godzinie 17:00
Jak nie zdąży, to miałem rację, kiedy to napisałem. Nie muszę wam chyba przypominać, że dostał wtedy ode mnie rok?

Ktoś ma "Green Levithan 1" do udostępnienia na mediafire bądź innym serwisie? Śmiało. Niech wrzuci. Kto mu broni.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 10:32 przez Mateusz SSJ8, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

Mateusz SSJ8 pisze:
[...]
Jak nie zdąży, to miałem rację, kiedy to napisałem. Nie muszę wam chyba przypominać, że dostał wtedy ode mnie rok?

[...]
Sory, stary, ale to już jest żałosne. Co jakiś czas wypisujesz jakieś bzdedy o tym, że będziesz miał jakąś rację, bo sobie ubzdurałeś jakąś tam datę.

A co jeśli tej zasmolonej racji nie będziesz miał? To co wtenczas zrobisz? Powiedział, że zrobi to zrobi, wyluzuj. Będzie z nową wersją makera. A ztego co widać to teraz nad tym właśnie pracuje.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

A co jeśli tej zasmolonej racji nie będziesz miał? To co wtenczas zrobisz? Powiedział, że zrobi to zrobi, wyluzuj. Będzie z nową wersją makera. A ztego co widać to teraz nad tym właśnie pracuje.
Czy miałem rację, czy nie, okaże się dopiero trzeciego lipca 2015 roku o godzinie 17:00. Dopiero po tym czasie wychodzi, że miałem rację, a póki co, pomyliłem się. A skoro ma być z nową wersją RPG Makera ME, to musi ukończyć nową wersję razem z dołączonymi do niej grami, zanim czas minie. Inaczej cierpliwie poczekam, nieważne, ile by mu zeszło.

Swoją drogą ta scena przed walką z kickiem, jak ten "Prędzej by na mnie głaz spadł" i głaz na niego spada, po czym on "Prędzej by mnie pokopało" i go kopie prąd.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Wygląda na to że będziesz musiał Mateuszu uzbroić się w dodatkowe zasoby cierpliwości.
Sam czekam na tą wersję, ale znając obecną sytuację wygląda na to  że nie koniecznie pojawią się odświeżone GL z makerem, albo po prostu publikacja makera się opóźni, chociaż w to wątpię, ponieważ dla Reptile wydanie makera jest ważniejsze niż jego gierka którą nie chce się pochwalić.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Ozzaku pisze:Wygląda na to że będziesz musiał Mateuszu uzbroić się w dodatkowe zasoby cierpliwości.
Może, ale i tak dnia 03 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostały dokładnie 3 miesiące na udostępnienie nowych wersji RPG Makera ME, zanim wyjdzie, że "Green Levithan" części 1 i 2 wyjdą po godzinie 17:00 dnia 03 lipca 2015.
Ozzaku pisze:Sam czekam na tą wersję, ale znając obecną sytuację wygląda na to  że nie koniecznie pojawią się odświeżone GL z makerem, albo po prostu publikacja makera się opóźni, chociaż w to wątpię, ponieważ dla Reptile wydanie makera jest ważniejsze niż jego gierka którą nie chce się pochwalić.
Prawdopodobnie nowa wersja makera opóźni się, bo Reptile musi jeszcze zajmować się Twierdzą RPG Makera,a sądząc po jego reputacji, Rahim i Kleo są już ostatnimi członkami Wielkiej Rady i nie wiadomo, kiedy odejdą. Zwiadowcy też praktycznie nic nie ślą. Spójrz tylko, ile newsów było w marcu. Jesli tak dalej pójdzie, to Reptile będzie tak zawalony pracą na Twierdzy RPG Makera, że nigdy nie skończy "Green Levithan 5", który pierwotnie miał być wykonany w RPG Makerze XP, a teraz podobno Reptile zrobi go w RPG Makerze 2003.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Green Levithany...

Post autor: Rahim »

Mateusz SSJ8 pisze:Prawdopodobnie nowa wersja makera opóźni się, bo Reptile musi jeszcze zajmować się Twierdzą RPG Makera,a sądząc po jego reputacji, Rahim i Kleo są już ostatnimi członkami Wielkiej Rady i nie wiadomo, kiedy odejdą. Zwiadowcy też praktycznie nic nie ślą. Spójrz tylko, ile newsów było w marcu. Jesli tak dalej pójdzie, to Reptile będzie tak zawalony pracą na Twierdzy RPG Makera, że nigdy nie skończy "Green Levithan 5", który pierwotnie miał być wykonany w RPG Makerze XP, a teraz podobno Reptile zrobi go w RPG Makerze 2003.
Nigdy nie należałem do Wielkiej Rady, i raczej mi tam nie śpieszno, tym bardziej że nie zasłużyłem.
Co do reszty redakcji nie będę podejmować zdania, ale jeśli chodzi o mnie - fakt, dawno nic ode mnie konkretnego nie było, mało czasu co mam teraz dla siebie, a jak go mam staram się wykorzystać jakoś, tak jak teraz przy świętach. Mam kilka zaczętych recenzji, ale leżą po 2-3 miesiące niedokończone, postaram się zebrać do kupy w trakcie wolnego i coś wam podrzucić, abyście nie twierdzili jak Mateusz że Twierdza pada :>
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Green Levithany...

Post autor: Kleo »

Mateusz SSJ8 pisze:Rahim i Kleo są już ostatnimi członkami Wielkiej Rady i nie wiadomo, kiedy odejdą.
W jednej kwestii mogę Cię uspokoić - ja się póki co nigdzie nie wybieram. A w nowe Green Levithany sama bym chętnie zagrała i również bardzo bym chciała, żeby ukazały się jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Mateusz SSJ8 pisze:
Ozzaku pisze:Wygląda na to że będziesz musiał Mateuszu uzbroić się w dodatkowe zasoby cierpliwości.
Może, ale i tak dnia 03 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00 Reptile'owi zostały dokładnie 3 miesiące na udostępnienie nowych wersji RPG Makera ME, zanim wyjdzie, że "Green Levithan" części 1 i 2 wyjdą po godzinie 17:00 dnia 03 lipca 2015.
Reptile wyda o godzinie 19:05 5 sierpnia, po to żeby ci na złość zrobić.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

I tak nadal wątpię, żeby nowy "Green Levithan 1" był już 03 lipca 2015 roku o godzinie 17:00
Rave pisze:Reptile wyda o godzinie 19:05 5 sierpnia, po to żeby ci na złość zrobić.
I tak miałem rację, jak wyjdzie później. Z resztą jeszcze ma czas.

#EDIT 09 MAJ 2015
Dnia 03 maja 2015 roku o godzinie 17:00 Reptile miał dokładnie 2 miesiące na udowodnienie mi, że się pomyliłem, a nowej wersji RPG Makera ME jak nie ma, tak nie ma.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

BUMP!!!!!

Dzisiaj, tylko nie wiem, o której, Reptile udostępnił wersję Gamma "Green Levithan 1". Niestety, sprawdziłem grubo po 18:00, więc nie mogę być pewien, czy się pomyliłem. Pewne jest tylko, że miłośnicy RPG Makera2003 jeszcze sobie poczekają na nową wersję programu.

Póki co, właśnie udostępniłem działającą wersję "Green Levithan" bez wersji Gamma. Kto nie chce czekać na oficjalkę RPG Makera 2003, a nie chce ściągać gammy, niech kliknie W TYM MIEJSCU
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Godzina newsa to 10:05 - więc mateusz pomyliłeś się XD.

Dobra ale na tym koniec, wrzucę jeszcze informację co do tego gdzie szukać której części do pierwszego posta i od tej chwili liczę że temat zapełni się tylko komentarzami dotyczącymi gry, historii, planów na kolejne części itp. Bo w końcu już wszystkie części są dostępne.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Green Levithan (RPG Maker VXace )

Post autor: PInroz »

Siema Wszystkim!

Posiadam RPG Makera VXace i zastanawia mnie czy jest do tej wersji programu Green Levithan zrobiony właśnie RPG Maker VXace? Niby mam program lecz tej gry tam nie mogę znaleźć. Jeżeli jest ta gra mógłbym prosić was o link na jej pobranie :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Nie ma póki co tam takiej gry, będzie w nowym wydaniu, które będzie kiedyś tam...

Aktualnie reptile pracuje nad trzema pierwszymi częściami GL, w celu dodania ich do makera 2k3, z tego co wiem jest na co czekać...
Zablokowany