Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Green Levithany...

Post autor: Mikisi »

Fehu pisze:
"Miasteczko Nowoczesne 4: New Green Levithan Advance"
Chwytliwa nazwa.
Chyba chciał, żeby ktoś wreszcie zagrał w jego grę, albo chociaż na nią spojrzał. :D
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
szymx
Posty: 104
Rejestracja: 20 lip 2009, 15:17
Lokalizacja: Ja pier#### niewiem !(Jaworzno)

Re: Green Levithany...

Post autor: szymx »

Lepiej nie patrzeć i nie grać .Mam nadzieje że Reptile nie pozwoli zepsuć marki.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Green Levithany...

Post autor: Secretman »

A mnie ciągle dobija wiek autora :lol:
A tutaj macie cytat, co sądzi Reptile na temat MN z instrukcji tej kaszany :shock: :
#1
Uważa, że robienie 'remake Green Levithan 1-2-4' to naprawdę kiepski pomysł.
#2
Wprowadzenie Sonica i Tailsa to jeszcze bardziej zły pomysł.
#3
Battlersy jak wyszły w miare dobrze, to charsety nie za bardzo.
Więc o oficjalnym wsparciu możemy (na szczęście) zapomnieć.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Green Levithany...

Post autor: X-Tech »

Green Leviathany to na swój sposób naprawdę świetne gry. Reptile ma talencik do robienia takich swojskich gier czekam na jakąś jego pełną grę w takich swojskich fantasy klimatach. ON wie co robi !

Mateusz może zrób remake czasoprzestrzni zamiast GL. Ta gra tego potrzebuje. Daj tam swoje postaci i będzie.
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Może i wie, co robi, ale czemu tylko zapowiada "Green Levithan 5" i nikogo nie informuje, jak idą prace nad tym? Czyżby był niesłowny? A może by chociaż poinformował, w jakim stanie są prace nad grą, co?
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: Green Levithany...

Post autor: radek02 »

Mateusz SSJ8 pisze:Może i wie, co robi, ale czemu tylko zapowiada "Green Levithan 5" i nikogo nie informuje, jak idą prace nad tym? Czyżby był niesłowny? A może by chociaż poinformował, w jakim stanie są prace nad grą, co?
Weź poprowadź Twierdzę , dodajmy do tego nowe wersje makera i ciagłe pisanie newsów . A , i pomoc w emailach i księdze . Bądź taki mądry i weź to wszystko ogarnij , tak abyś tworzył ten projekt . Teraz pomyśl .
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Dziwne jest w tym to, że ja znajdę czas, żeby popracować nad kolejną częścią serii "Miasteczko Nowoczesne", a Reptile pod naporem obowiązków nie jest w stanie znaleźć czasu nawet, żeby zrobić choć trochę "Green Levithan 5". A przecież jeśli tylko chwilkę poświęcisz na prace nad swoją grą, to prędzej czy później i tak ukończysz prace nad nią. Myślę, że gdyby Reptile choćby przez chwilę dziennie popracował nad swoją grą, to już miesiąc temu wyszedłby "Green Levithan 5". Wiem, bo 3 lata pracowałem nad "Miasteczko Nowoczesne 3".
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Green Levithany...

Post autor: Mikisi »

Mateusz może Replite nie ma czasu na robienie gier? Albo nie ma weny? Ty codziennie robisz swoją grę, ale jakby każdy robił grę tak jak ty, to polska scena RMa byłaby chyba najgorszą... Tyle chciałem Ci powiedzieć...
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: Green Levithany...

Post autor: radek02 »

Mateusz SSJ8 pisze:Dziwne jest w tym to, że ja znajdę czas, żeby popracować nad kolejną częścią serii "Miasteczko Nowoczesne", a Reptile pod naporem obowiązków nie jest w stanie znaleźć czasu nawet, żeby zrobić choć trochę "Green Levithan 5". A przecież jeśli tylko chwilkę poświęcisz na prace nad swoją grą, to prędzej czy później i tak ukończysz prace nad nią. Myślę, że gdyby Reptile choćby przez chwilę dziennie popracował nad swoją grą, to już miesiąc temu wyszedłby "Green Levithan 5". Wiem, bo 3 lata pracowałem nad "Miasteczko Nowoczesne 3".
hmmm.... takie posty zniechęcają mnie do dalszego działania na scenie ...

Mateusz SSJ8 pisze:Reptile pod naporem obowiązków nie jest w stanie znaleźć czasu nawet, żeby zrobić choć trochę "Green Levithan 5".
czytałeś post wyżej ?
Mateusz SSJ8 pisze:Myślę, że gdyby Reptile choćby przez chwilę dziennie popracował nad swoją grą, to już miesiąc temu wyszedłby "Green Levithan 5". Wiem, bo 3 lata pracowałem nad "Miasteczko Nowoczesne 3".
jak ty robiłeś MN3 przez 3 lata , to.... zresztą nie ma określenia do tego .

Najlepiej będzie , jak spotkasz się z reptile na chacie i to z nim obgadasz .
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Powiem mu, ale pod trzema warunkami:
1. Chat nie będzie wymagał javy do działania (w tej chwili jestem na niczyim komputerze, nie mam uprawnień administratora, a java nie jest zainstalowana)
2. Chat nie będzie wymagał Flasha do działania (mam przestarzałą wersję i nie jestem w stanie zaktualizować)
3. Chat będzie miał TYLKO PHP i (ewentualnie) SQL.

Kto mu to przekaże? Bo moje Emaile to on już olewa. Stąd moja Twierdza Nowoczesna, która konkuruje z jego Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Green Levithany...

Post autor: Mikisi »

Mateusz SSJ8 pisze: Stąd moja Twierdza Nowoczesna, która konkuruje z jego Twierdzą RPG Makera.
Co to za konkurencja, jak on wygrywa od razu? A zresztą, ty bardziej ukradłeś mu nazwę... A poza tym Burgund, Kspark, to chyba są normalni użytkownicy, więc czy pozwolili Ci, na umieszczenie ich w grze? Ja osobiście w takiej grze nie chciałbym być. A zresztą Replite może wydać grę kiedy chce, i nic Ci do tego.
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fehu
Posty: 333
Rejestracja: 24 lip 2010, 10:58

Re: Green Levithany...

Post autor: Fehu »

Powiem mu, ale pod trzema warunkami
Kpisz sobie? Ktoś ma spełnić jakieś warunki, żebyś ty łaskawie porozmawiał z Reptile'em na chacie?
Bo moje Emaile to on już olewa.
Może nie życzy sobie z tobą rozmawiać i powinieneś się od niego odczepić?
Stąd moja Twierdza Nowoczesna, która konkuruje z jego Twierdzą RPG Makera.
Przykro mi, ale konkurencja polega na tym, że dwie strony dzielą między siebie sferę wpływów [w tym przypadku dzielą użytkowników], a niestety twoja strona nie ma żadnego użytkownika poza tobą. Nie ma tu więc w ogóle mowy o konkurencji, a tym bardziej o konkurencji zagrażającej Twierdzy RPG Makera.
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Awatar użytkownika
szymx
Posty: 104
Rejestracja: 20 lip 2009, 15:17
Lokalizacja: Ja pier#### niewiem !(Jaworzno)

Re: Green Levithany...

Post autor: szymx »

Mateusz przepraszam ale zachowujesz się jak rozkapryszony bachor . Nie masz obecnie komputera , to idziesz do biblioteki a nie stawiasz idiotyczne warunki.
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: Green Levithany...

Post autor: radek02 »

szymx pisze:idziesz do biblioteki
Jego chyba nie wpuszczą do bibloteki :lol: . Zażegnajmy sprawę .
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

@Fehu, Mikisi, Radek02, szymx
A tacy z was debile, że chcecie, bym waszą całą czwórkę w pisał na listę trupów? Jeśli tam wylądujecie, to już nikt z forum, gdzie ja jestem, nie będzie mógł z wami rozmawiać. Spełnię wasze życzenie, chyba, że wygracie ze mną w Shogi. Przegrany nie może zostać zbanowany przez administratora, ale będzie musiał dobrowolnie udać się na miesięczną banicję. Który z was gra pierwszy? mój adres na Skype to mteuszssj8. Pojedynek dzisiaj o zachodzie słońca.

PS. Wiem, że to offtop, ale nie mogę pozwolić, by dłużej jeździli po tych, co im się tu nie podobają, a to, że nie jestem tu administratorem, nie znaczy, że będę tu spokojnie siedzieć i patrzeć, jak zepsucie tego forum jest coraz większe.
Zablokowany