Green Levithany...

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Green Levithany...

Post autor: Powczan »

Czyli oglądałeś Naruto z dub pl, "kumalski?" dołożyli zamiast "dattebayo" xd
Gedharm pisze:A żeby nie robić offtopa, powiem, że GL to fajna gra d;
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Michu »

Panowie spokoj, to ze na koncu dodacie GL to fajna gra (no prosze, cytat to juz totalna przesada), nie oznacza jeszcze, ze wasz post nie poleci. Koniec klotni i przepychanki. Do rzeczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Czy jest możliwe, że Reptile usunie "GhostItemy" z "Green Levithan Dragon Quest" przed wydaniem nowej wersji twierdzowego "RPG Makera 2K3"? Bo to właśnie te przedmioty były przyczyną wywalania błędu przez grę. W pewnym momencie gry do inwentarza drużyny trafia przedmiot, próba zobaczenia którego wywala błąd. To jest właśnie ten "GhostItem".
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Zacznijmy od tego że rep chyba zarzucił nowego makera (miał być w wakacje, nie ma do dziś). A co do ghostitema to jaka jest treść błędu - może coś poradzę (naprawię i upnę).
Awatar użytkownika
Kuba pajączek
Posty: 170
Rejestracja: 26 cze 2010, 22:30

Re: Green Levithany...

Post autor: Kuba pajączek »

A właśnie co do Green Leviathanów... jestem nowy i chciałbym się dowiedzieć o co mniej więcej z nimi chodzi( na razie grałem w Green Leviathan 4 z RMXP), bo zdążyłem wyczaić że to gra tworzona przez polskich makerowców, "opowiadająca" o wydarzeniach związanych z samym RM, ale nie mam pewności czy mam rację, i ciekawi mnie jeszcze ile mniej więcej części wyszło :)
"Idź do kąta i sprawdź czy cię tam nie ma!"
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Czemu po prostu nie policzysz?
  • Green Levithan -- robiony w RPG Makerze 2K3
  • Green Levithan 2 -- robiony w RPG Makerze 2K3
  • Green Levithan 3: Dragon Quest -- dołączony do RPG Makera 2K3. Moim zdaniem przydałby mu się remake z powodu GhostItemów.
  • Green Levithan 4: XP -- dołączony do RPG Makera XP. Jeśli przydałby mu się remake, to pewnie z powodu zakończenia.
  • Green Levithan 4-2 -- dołączony do RPG Makera VX. Jeśli nie masz uprawnień administratora, zwiększ jego RTP o standardowe RPG Makera VX (characters, battlers, animations, parallaxes, częściowo system (Balloon, Battlefloor, Battlestart, Iconset, Messageback, Shadow, wszystkie Tile))
Razem 4 części i 5 gier.
Awatar użytkownika
MarekMróz1997
Posty: 111
Rejestracja: 27 wrz 2010, 18:25
Kontakt:

Re: Green Levithany...

Post autor: MarekMróz1997 »

Eh...moim zdaniem GLki nie są ciekawe i nie są dobre...widać to bardzo dobrze że są zrobione "na odwal się" - eh... to po prostu przykładowa gierka
Tak właśnie się nazywam jaki jest mój nick i nie wstydzę się tego!

Projekt w tworzeniu: Opowieści z zapomnianych krain
Zapowiedź: Już na forum!
Sklo
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:48

Re: Green Levithany...

Post autor: Sklo »

Czy są może jeszcze gdzieś linki do pobrania wszystkich GL?
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: Green Levithany...

Post autor: Mantiq »

Sklo pisze:Czy są może jeszcze gdzieś linki do pobrania wszystkich GL?
Moim zdaniem chyba nie.One są dołączone do poszczególnych Makerów.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Tja, tylko jeszcze były Green Levithan 1 i 2 (GL:DQ to trzecia część) które do makerów nie były dołączone.
Awatar użytkownika
ToniX
Posty: 17
Rejestracja: 07 sty 2007, 18:15

Re: Green Levithany...

Post autor: ToniX »

Dołączam się do prośby, a poprzednie linki już wygasły :(
A ja bardzo lubię GL'ki za ten swój swojski, śmiechowy klimat, mają to coś, mimo, że to przeciętne RTP-ówki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Green Levithany...

Post autor: Dragon Kamillo »

Wszystkie 3 pierwsze części GL będą z nowym RM ME (reptile mi tak pisał).
Awatar użytkownika
ToniX
Posty: 17
Rejestracja: 07 sty 2007, 18:15

Re: Green Levithany...

Post autor: ToniX »

A kiedy by ten nowy RM wyszedł? Bo z tego, co wyczytałem, trochę się chyba opóźnia ;d
No ale cóż, zawsze można pograć w Miasteczko Nowoczesne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Green Levithany...

Post autor: tiberium »

ToniX pisze:A kiedy by ten nowy RM wyszedł? Bo z tego, co wyczytałem, trochę się chyba opóźnia ;d
Nie jesteś jedynym, my wszyscy na to czekamy (no nie? :D). Na nową wersję makera jak i GLki. Jak napisał, że wyjdzie to pewnie wyjdzie, nie ma co się zamartwiać na siłę. Zauważcie, że nigdzie nie pisał o nowym VX i się pojawił od tak na stronie :roll: , tak offtopując, ciekawe co zmieniło jego plany :-D

Z tego co mi wiadomo (gadałem z reptile na chatcie twierdzy) to wszystkie pierwsze GLki (1,2,3) będą dołączone z nowym makerem (tak jak pisze Dragon Kamillo) i ma być jeszcze jakiś dodatkowy bonusik. Więc trzymam za słowo :mrgreen: :!:
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Green Levithany...

Post autor: Rave »

Tja, tylko po kiego grzyba robić nowy RMME, jak ten co jest działa dobrze. Nie ma żadnych bugów, no może po za literówkami, ale to się da przeżyć. Dodać kilka zasobów? PO CO, jak jest tego pełno w necie? Lepiej naprawić ten %$%^^$ RMXP co nie chce zagranicznych skryptów przyjmować (bo z vx nie było problemów ze skryptami, nie wiem czemu Reptile tłumaczył od nowa z angielskiego - jedyny plus to brak "wirusa").
Zablokowany